Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Bardzo fajny choć mały teren. Pierwsze strzelanki robiłem tam 2007 r.  Warto go zawsze brać pod uwagę w naszym ASH.  Uważajcie jednak na dziury w posadzkach w budynkach, szczególnie  w długim budynku "obory ". Nie są one zbyt głębokie  ale zwichnąć  lub złamać nogę można    

Edited by Vlad
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domin007 napisał:

OK, to poproszę o kilka konkretów:

1. Limit FPS

2. Limit amunicji.

Limity tak jak na moich grach. 

400 - max w CQB

470 - wszystko poza 4-taktami i wsparcia

550 - 4 takty i wsparcia. 

Broń nie historyczna strzela pojedynczo. 

 

Limity amunicji:

Tak jak napisał Vlad, teren jest fajny ale mały. Raczej nikt nie będzie żył na tyle długo by zużyć swój limit amunicji i do respów będzie blisko, więc nie ma potrzeby.

Aczkolwiek mam pomysł na jeden scenariusz, gdzie takie ograniczenie będzie ;) 

 

Na grze nie jest wymagane posiadanie broni do CQB, ale jeśli ktoś ma choćby boczniaka to radzę zabrać. 

Broń powyżej 400 fps będzie można używać w 2 budynkach ponieważ są puste w środku. Oczywiście z głową. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za miłe spotkanie.

Bo tak długim okresie przestoju widać było głód grania, stąd adrenalina, która czasami zagłuszała zdrowy rozsądek i odczuwanie trafień (także w przypadku mojej osoby) - jednak nic co by odbiegało od normy. Poza liczbą komarów. Te okazały się prawdziwymi zwycięzcami wczorajszej potyczki.

Pozdrowienia i do zobaczenia.

Link to post
Share on other sites

Również dziękuje za waszą, pozytywnie zaskakującą jak dla mnie liczną obecność, za ofiarę i wspólne zmagania ramię w ramię herbaciarzy z niemiaszkami ku zwycięstwu, które niestety przypadło stronie amerykańskiej!

W dniu 3.08.2020 o 10:26, Domin007 napisał:

 Poza liczbą komarów. Te okazały się prawdziwymi zwycięzcami wczorajszej potyczki.

W pełni się zgadzam. Naliczyłem na swoich dłoniach 45 ukąszeń, a to więcej niż trafień w moją stronę :v

Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, Michael Knochman napisał:

Również dziękuje za waszą, pozytywnie zaskakującą jak dla mnie liczną obecność, za ofiarę i wspólne zmagania ramię w ramię herbaciarzy z niemiaszkami ku zwycięstwu, które niestety przypadło stronie amerykańskiej!

Amerykanie [...] nie mogli przegrać :)
Straty niemieckie (czoło) i brytyjskie (ręka) od strzałów z 5 metrów nieco bardziej odczuwalne niż komary (one co się opiły krwi to jak na prawdziwej uczcie), ale nie przysłoniły pozytywnie spędzonej niedzieli. Choć dziwne to uczucie było biegać obok niemców i do nich nie strzelać ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...