Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prawde mowiac nie wiem czy mam sie smiac czy plakac gosc w sklepie montowal karabin a siedzial na krzesle z kolkami spadla mu czesc i nasz kochany komandos wypierniczyl sie na morde :mrgreen: a jesli chodzi o obsluge nie zalezslo mu na tym aby cos sprzedac :???:

 

 

Prawdę mówiąc, zacznij pisać po polsku. Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Sklep nie jest wart polecenia... Moi znajomi kupili guny po 400zł+ i niestety oba przyszły zepsute o.O. Jeden ze znajomych po dwóch tygodniach dostał zwrot gotówki, natomiast drugi wciąż czeka. Na maile odpowiadają średnio raz w miesiącu(patrząc na przykład znajomego), a biuro obsługi jest otwarte tylko w Wtorki. Dobrze, że ja nie zakupiłem nic z tego sklepu i nie musiałem się z nimi użerać.

 

 

Następnym razem niech "znajomi" się wypowiedzą. Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kiedy to airsoft był u mego kumpla w powijakach, zamówił sobie taką zabawkową emkę, za jakieś 99 zł. Wiadomo - emka full opcja, granatnik masakrator gratis i tak dalej.

Wysłali mu wersję droższą o dwadzieścia złotych, z takimi prześmiewczymi RISami z plastiku. A zapłacił tyle, na ile się umówił. :wink:

 

A zatem mamy tu do czynienia z jedynym w swoim rodzaju cudem, który przydarza się tylko w tym sklepie - pomylili produkt na korzyść kupującego.

Ale z racji, że coś takiego miało miejsce, zdecydowanie odradzam zakupów w tym sklepie. Zresztą prawie wtedy zginąłem, bo replika przyszła do mnie - był na urlopie. Jak podłączyłem ładowarkę do kontaktu, eksplodowała (dosłownie - to nie żart).

Także jakość ich produktów też niespecjalna.

 

ODRADZAM

Link to post
Share on other sites

Kupilem (i zaluje) replike m4a1 za 129.99 zl. Replika sprezynowa, pisali, ze w skali 1:1 z regulowanym HU... Dostalem badziewiaka tak malego, ze uchwyt na dlon byl tak maly, ze miescil sie tam zaledwie maly palec... W sumie cala "bron" miala 68cm... No coz, m4a1 w skali naturalnej, imponujace jak mozna zminiaturyzowac abs'owy karabinek, wygorowac cene i robic z klienta idiote... Ponadto pisali, ze karabinek jest firmy WELL a tak naprawde dostalem go ''niefirmowego''. HU tez nie posiadal. - dla tego sklepu!

Link to post
Share on other sites

sklep stacjonarny ogółem dobry , obsługa nie poleca kupować chińskiego g...

a co do sklepu internetowego :strach: tragedia podobno prowadzi ktoś zupełnie niezwiązany z sklepem stacjonarnym z domu

 

Zdania zaczyna się z dużej litery! To forum to nie czat onetu! Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja zakupiłem tam jakieś 3-4 lata temu dwie repliki, cyme za 4 bańki i marną replike m4 za 100zł.

Oba guny działały bez problemu.

Powiem tylko tak, dzisiejsze bachory spodziewają się nie wiadomo czego po takich replikach i zwalają winę na sklep.

Prawda jest taka że sklep jest dobry, nikt nie zabrania wciskać dzieciakom tanich replik, w sumie dobrze że stać je zazwyczaj tylko na takie.

Na ostatniej imprezie w Warszawie reprezentant sklepu rozdawał za darmo kulki do przetestowania, są to nowe firmowe kulki, i porównując je z g&g czy pejotami są jakościowo gdzieś pomiędzy przy cenie tych drugich, także warto.

 

Dzieciaki, pamiętajcie!

Za 200zł można co najwyżej kupić NOWY DOBRY silnik do aega a nie całą replike karabinku szturmowego.

To że plastikowy złom sie rozleci nie jest winą sklepu, tylko Waszą że coś takiego kupujecie.

Link to post
Share on other sites

Z usług sklepu internetowego nie korzystałem, ale kupowałem w stacjonarnym na Kabatach. Obsługa ok, towar zarówno max tani i badziewny, jak i sporo rzeczy nadających się do poważnego wykorzystania. Kupiłem np. niedrogo okulary Uvexa, elektrycznego Glocka 18 czy też sporo kulek. Okulary się nie rozpadły, z Glocka zimą ustrzeliłem sporo osób, kulki też wyszły z lufy. Nie mam się czego czepiać.

 

Parokrotnie byłem świadkiem sytuacji kiedy klient upierał się na najtańszy badziew, a sprzedawca mu to uparcie wybijał z głowy - np. pokazując przestrzeloną na wylot maskę - taką, jaką klient chciał kupić i założyć na strzelankę. Wizytę w stacjonarnym sklepie polecam, spory wybór towaru i dobra obsługa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Troche odkopie.

 

Zamówiłem u nich we wtorek dwie giwery (sumarycznie prawie 1k zł). Dopiero potem zacząłem czytać komentarze i sie troche zestresowałem o losy zamówionej broni. Następnego dnia zadzwoniłem - odebrali. Po chwili od rozłączenia przyszedł mail o zmianie statusu zamówienia na zapakowane, po kolejnych dwóch godzinach - kolejny mail, tym razem, że wysłane. Dzisiaj przed południem broń doszła, dokładnie to co zamówiłem, sprawne, z pisemną gwarancją i dowodem zakupu.

Także, może nie do końca polecam, ale chyba trzeba trafić na dobry dzień, żeby wszystko było ok z zamówieniem.

Link to post
Share on other sites

Też zaczynam zmieniać zdanie o Tanich militariach.

I wcale nie dlatego że znam jednego ze sprzedających. Zaczyna się poprawiać zakres i jakość asortymentu. Poprawił się kontakt ze sklepem oraz z serwisem.

Jeszcze trochę tak bedą ciągnąć i Krakman zacznie miec liczącą się konkurencję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

hm... wszyscy piszą że jak kupili shotguna, pistolet (czyli te tańsze rzeczy) to badziew. Ok, ale kupił ktoś np. karabin z działu metalowe. Chodzi o tamte karabiny maszynowe powyżej 300zl. ? Niech się wypowie najlepiej ktoś kto takową zamówił.

 

Pzdr

 

A jeszcze jedno. Ktoś już pisał ale nikt na ten temat się nie wypowiedział. Jak tani szajs ma ana allegro około 95% komentarzy pozytywnych ? Owszem mogli trochę podrobić ale jednak większość z nich to musiał ktoś to napisać. Czyżby na allegro ludziom wysyłali lepsze repliki i akcesoria bo tam jest opinia którą więcej osób respektuje? To może to co chciałem zamówić na stronie zamówię przez allegro.pl . to samo ale tam powinienem być zadowolony ;-)

 

kupiłem tam kiedyś cm.031... po krótkiej serii karabin przestał działać. Sprawdzałem wszystko miernikiem i okazało się że miałem tam baterię ponad 11v (!!!). mechanizm oczywiście się spalił. zarządałem zwrotu pieniedzy i straciłęm 70 zł na dostawy. kumple zamówili cm.022 i uzi WELL. uzi działa niezawodnie z przebiegiem ponad 20k BB a karabin nie strzelił ani razu. zwroty kasy trzeba przyznać przebiegły sprawnie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Więksszość komentów to widzę, że posty osób, kóre kupiły kałacha za 125 zł i narzekają, że nie przyszedł 'real gun'....

 

Kupiłem tam, w sklepie stacjonarnym, SRC G36KV plus magazynek bębnowy. Cena karabinka wyszła z 50-70 zł drożej niż na necie, ale to było jedyne miejsce w Wawie gdzie ta replika była od ręki. Za to magazynek bębnowy był tani - overall wyszło podobnie jak w necie.

 

Obsługa dobra - doradził, pokazał, ocenił, dał pomarudzić i dał gratis. Powiedział jakie są zalety i wady repliki i jak niektóre wady skorygować. W sklepie nie mieli baterii lipo i ładowarek do nich, sprzedawca specjalnie przypomniał mi o tym, że w komplecie nie ma baterii i żebym na pewno sobie kupił (a ja bym zapomniał). Przy czym pokazał mi zwykła baterię i odradził mi ją, że będzie za słaba (polecił lipo w innym sklepie).

 

Sprzedawca wyraźnie odradzał tanie repliki poniżej 400 zł i opisał dokładnie jak one działają (lub nie działają).

 

Sama replika - miałem wyrobioną opinię PRZED zakupem więc bez zaskoczeń. Pierwsze koty za płoty - w 2 scenariuszach leśnych spisała się bez zarzutu jako wsparcie. Będzie wymagała 'doposażenia' ale to już inna bajka.

 

PS: nie jestem związany z TM w żaden sposób poza stosunkiem kupujący-sprzedawca.

Edited by mario33
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Kontakt ze sklepem dobry ale kto zajmuje sie pakowaniem rzeczy... Przysłano mi inny model rekawiczek niz zamawiałem. Teraz czekam na wymiane na zamówiony model. Zobaczymy jak się dalej potoczy bo narazie jest dobrze kontakt i nie wypinają sie na klijenta. Niech na przyszłosc wezmą ludzi do pakowania którzy wiedza co robią...

 

Ostatecznie polecam sklep. jesli nawala to staraja sie wynagrodzic pomyłki. polecam kupowanie tam rekawiczek ale z jak z replikami to nie wiem. ( Ps mod mozesz scalic te 2 posty?)

 

Może :) Kolega niech pamięta o polskich znakach. Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Odkopujemy. Jak spraw stoi teraz z tym sklepem ? Interesuje mnie zakup 2 repliki za 600 zł i zastanawiam się czy warto ryzykować.

NIE!

Krótko i zwięźle, ale bez treści - może wypadałoby podać jakieś argumenty ? Forum to nie czat. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście kupowałem wiele lat temu tam. Za czasów AK47 i G36 z plastikowym Gejboxem :D i kuleczek 0,12g. Osobiście nie miałem żadnych problemów ostatnio kolega zamawiał podajże kulki i doszły szybko i bez żadnego ale.

 

 

Korwin jak widzisz większość ludzi pisze o replikach za 40-150 zł i cudów oczekują a potem idzie renoma ;/. Zawsze znajdzie się osoba która napisze coś złego na dany sklep. Z tego co widać większość droższych replik dochodzi szybko i problemów nie ma.

Link to post
Share on other sites

NIE!

Krótko i zwięźle, ale bez treści - może wypadałoby podać jakieś argumenty ? Forum to nie czat. Szmer.

Się robi.

W 2007 r. Dokonywałem u nich trzykrotnie zakupu:

- zamówiłem Berettę, przysłali Colta,

- zamówiłem kulki Xtreme 0,25, dostałem Excele 0,20

- zamówiłem rękawice nr 7, otrzymałem rękawice nr 9.

W 2009 r. byłem w ich sklepie stacjonarnym, wrażenie traumatyczne - sprzedawca ABS (absolutnie bez szyi), w podkoszulku, krótkich spodenkach i klapkach (brudne nogi), wytatuowany od stóp do głowy, nie potrafił odpowiedzieć na najprostsze pytania, nawet nie wiedzial jak zamontować baterję w replice (mam świadka).

Od tego czasu nie kupuję u nich niczego. :maniak_jezyk:

Link to post
Share on other sites

Słyszem o tym ale ona pracuje w stacjonarnym, a jak stoi z wysyłką podobno jest to całkowicie inna osoba niż ze stacjonarnego ?

Tak ponoć osoba zajmująca się wysyłką to była tragedia*, a dzięki osobie która stoi "za ladą" to faktycznie stacjonarny wypada super :)

 

*była bądź jest bo nie zamawiałem z owego sklepu wysyłkowo ino stacjonarnie.

Link to post
Share on other sites

Kupowałem u nich przyrządy celownicze od mp7 w wrześniu 2011 (jedyne źródło tej części). Oczywiście przyszły ułamane - brak odłamanego kawałka w woreczku wyraźnie świadczył o tym, że wiedzieli, że wysyłają badziew. Reklamacja trwała miesiąc bo sobie zapomnieli odesłać paczkę. Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...