Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Usuwają komentarze i kłamią w opisach - dla mnie tyle wystarczy by omijać ich szerokim łukiem.

 

 

Zgadzam się z tym.

 

Ciekawe dlaczego w większości komentarzy na TM jest napisane, że "mam tę replikę od 3 miesięcy i jest super"

dziwne. Zbieg okoliczności? nie sądze....

 

Zyguś kup tam pare rzeczy to się przekonasz.

Wg. mojego doświadczenia to zły zklep, lepiej go pomijać. :źle:

Link to post
Share on other sites

Przyznam się, że jak przeczytałem opinie o tym sklepie, byłem zaskoczony ilością negatywów. Zaznaczam, że nie mam żadnych powiązań z tym sklepem, po prostu byłem ich klientem (jestem z Gdańska).

Postanowiłem kupić synowi broń, ponieważ poprzednia, którą miał rozleciała się (nie była kupowana u nich). Wybór padł na taniemilitaria.pl - AK 47 cymy (cm028). Towar przyszedł już po 3 dniach zgodny z zamówieniem. Po wypróbowaniu na pierwszej strzelance (sam nim też postrzelałem) byłem zaskoczony zasięgiem i celnością. Ja miałem wtedy M15A2 (CA) trzy razy droższy. Postanowiłem też się w taki sprzęt zaopatrzyć. Zamówiłem AKM 47 Cymy (cm036) - według opisu trochę mocniejszy (przecież muszę mieć przewagę). Towar przyszedł po 4 dniach. Sprzęt super. Karabiny teraz mają przebieg po ok. 7 tys. kulek - na razie wszystko ok. Trzecim zakupem w tym sklepie był GLOCK Cymy (cm030). Przyszedł po kilku dniach. Tym razem "wtopa". Po naładowaniu akku okazało się, że nie strzela. Słychać było, że próbuje naciągnąć sprężynę, ale nie może. Podpiąłem inną ładowarkę - to samo. Uszkodzone jedno z ogniw akku. Nie chciałem bawić się w reklamacje, postanowiłem sam to naprawić. Udało mi się upchnąć w pistolecie 6 ogniw typu AAA i jest ok.

Link to post
Share on other sites

Teraz cos odemnie,znalazłme taki komentarz:

"Broń ma mój kolega. Ale mi też zdarzyło się z niej postrzelać i muszę powiedzieć że to kawał dobrego "żelastwa" (czyt. ABSu) Wyglšd mimo iż przez wielu krytykowany mi się podoba. Fajnie się go trzyma tak jednš jak i dwoma rękami. Magazynek mimo iż jest wsypowy to wyłapuje kulki i nie ma problemów ze strzelaniem a ma dużš pojemnoć. Tłumik jak dla mnie to zbędny dodatek. Może i zwiększa celnoć za to zmniejsza zasięg, a zasięg jest niczego sobie. wietny karabin do szturmowania. Kolimator też niejako dla picu bo nie pokazuje gdzie się strzela. Zastrzeżeń nie mam do latarki bo ona jest najzwyczajniej w wiecie porzšdna. Broń bardzo mi się podoba, zachęcam do kupowania..."

Watpie zeby dzieci potrafiły tak stylistycznie dobrze pisac?"zachęcam do kupowania..."

P.S.Koledzy kupowali na TM i jakos nie narzekaja,moze mieli szczęscie nie wiem,ale ja u nich po tych waszych komentarzach chyba juz nic nie kupie(moze jako eksponaty na scinke do pokoju) dozbieram troche kasy u kupie cos u Krakmanów.

Koniec :D

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie KUPUJCIE w tym sklepie to są zwykli oszuści

Moja historyjka to że kupiłem u nich cymke ak 74 w skromnej cenie nie pomyślałem wtedy że mogłem nazbierać kasy i kupić w jakimś sklepie porządnym ale co było to było :???: przesyłka przyszła po 2 tyg bo mieli jakieś problemy z przesyłką dali mi za to 2 pistolety aeg i 2 takie same :wink: omijam to ze pistolety strzelaja na odległość 2m i to nie żart ale......... wracając do cymki to zepsuła się ona po jednym hi-cup-ie i wysłałem ja do serwisu o dziwo naprawili :-P i przysłali po 9dniach ale po dostarczeniu zabawa nie trwała długo bo owa cymka zepsuła się poraz 2 z tych samych powodów :( i wysłałem poraz 2 ale teraz czekałem już 3 tyg i w końcu przyszła do mnie ale teraz nauczony już nie rwałem papieru na pudełku tylko sprawdziłem ją od razu i co sie okazało ale to już zgadnijcie sami. a i odpowiedzieli mi na 2 e-mail-e a napisałem im chyba z 5. więc sumując NIGDY NIE KUPUJCIE TAM

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem u nick z 4 razy z czego 3 były bardzo szybkie i towar był w dobrym stanie. Gdy zamawiałem 4 raz czekałem na zamówiony sprzęt 2 tygodnie. Wysłałem im maila z pytaniem co się stało że paczki nadal niema? Odpisali... że mają kłopoty z dostawą i karabiny które zamawiałem były uszkodzone. Ofiarowali mi 20% kosztów czyli 2 plastikowe MP40 w kiepskiej jakości. Ogólnie uważam że sklep jest ok...

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wszyscy piszecie że sklep jest beznadziejny.

 

Bo replika to, replika tamto.

 

Oni nie produkują tych replik, jedynie sprowadzają i sprzedają.

 

Sklepy powinniśmy oceniać jedyne po tym jak obsługują klientów.

 

Replika która jest tania nigdy długo nie wytrzyma.

 

 

 

OCENIAJMY SKLEPY PO CZASIE DOSTAWY, JAK DŁUGO CZEKAMY NA ODPOWIEDZ, SERWIS ITP.

 

A nie po tym ze replika rozsypała się po dwóch dniach.

 

 

Sam czekałem dwa tygodnie na zrealizowanie zamówienia.

Tłumaczyli się że przyszła nowa partia i je sprawdzają.

Pierwsza partia była uszkodzona i sprawdzają kolejne.

 

PO CO OTRZYMAĆ TOWAR KTÓRY ZARAZ BĘDZIEMY ODSYŁAĆ ?

 

Czekałem cierpliwie i ok. Mam już swoja replikę. Wydałem 550 zł i jestem pewny ze długo wytrzyma.

 

Tym bardziej że każdą replikę trzeba co jakiś czas smarować itp.

 

 

Uważam że sklep nie jest najlepszy, ale też nie jest najgorszy.

 

I NAJWAŻNIEJSZE !!!

 

Wybierajcie repliki rozważnie! Nie wiecie jaką kupić ?

Niech doradzi wam sprzedawca, ale pamiętajcie ze za 100 - 150 zł nic długo nie wytrzyma (mowie o karabinkach).

 

Uzbierajcie więcej, abyście byli zadowoleni.

Link to post
Share on other sites

ja rowniez mialem taki sam problem bron sie rozpadla po 1 popoludniu zadzwonilem nic pozniej napisali na moje pytanie na mailu ze z mojej winy a tak sie skaldalo ze gearbox byl zjebany jak barszcz sprezyna rozpier..... i wogole jak wystawilem kometaz odpowiedni zarowno do sklepu jak i repliki zostal on usuniety po 2 dniach a kiedys na opiniach broni zauwazylem zeniektore opinie sa takie same dziwne czemu :evil:

Link to post
Share on other sites
Bo replika to, replika tamto.

 

Oni nie produkują tych replik, jedynie sprowadzają i sprzedają.

 

Sklepy powinniśmy oceniać jedyne po tym jak obsługują klientów.

 

Replika która jest tania nigdy długo nie wytrzyma.

 

Pomijając drobny szczegół że sklep odpowiada za to co sprzedaje. No i w opisie jedno a w realu drugie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

TanieMilitaria.pl to był pierwszy sklep na którym zakupiłem repliki ASG. Złego słowa o nich nie powiem bo zamawiam u nich repliki już od 7 miesięcy i jak do tej pory mnie nie zawiedli wszystkie repliki chodzą idealnie. Tylko raz miałem przypadek, że shotgun zepsuł się po trzech tygodniach więc oddałem go do ich serwisu, gun wrócił do mnie po dwóch dniach z ciekawości co było uszkodzone wysłałem do nich e-maila, w ten sam dzień dostałem odpowiedź a w niej pełny opis co stało się z repliką jak się okazało zawiniła kulka z farbą która była lichej budowy i pękła podczas naciśnięcia spustu po zablokowaniu spustu farba dostała się do blokady i uniemożliwiła jego ponowne odblokowanie. Na szybkość dostawy też nie narzekam, paczkę z repliką kurier najczęściej przywozi zaraz na drugi dzień lub dwa dni po złożeniu zamówienia miałem tylko dwa przypadki kiedy kurier przywiózł replikę pięć dni po złożeniu zamówienia. Zgodzę się z tym iż te tańsze repliki to buble, kiedyś zamówiłem taki tańszy tak dla próby i rozleciał się po strzelance ASG lecz te już po wyżej 80zł są już bardzo wytrzymałe zmówiłem u nich replikę M16A1, która kosztowała 49zł początkowo myślałem że popełniłem błąd zamawiając replikę karabinu w tej cenie lecz zostałem mile zaskoczony replikę zamówiłem cztery miesiące temu i do dnia dzisiejszego działa idealnie. Wszystko co napisałem jest prawdą i nie koloryzuję jak dla mnie ten sklep jest dobry nie powiem że jest idealny bo posiada jakieś tam swoje wady ale jak dla mnie można go polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem cm0.28 i działa bardzo dobrze, przesyłka w dwa dni! Zadowolony dokupiłem jeszcze maskę (przysłali mi inną, ale dobrze na tym wyszedłem bo nawet lepszą :lol:) i kominiarkę - tu akurat wszystko ok. z tym że ta druga przesyłka szła ponad tydzień a za spóźnienie wysłali mi wspaniałe opakowanie kolorowych 0.12 :mrgreen: no a ten wspaniały gratis (shotgun full plastik :-P ) aha i kulki zamówiłem ale nie wiedzieć czemu fabryczna ilość była zamazana i markerem dopisali "3500szt" :-P

 

Ogólnie jestem nawet zadowolony ale zdaje się że miałem duże szczęście ;-)

Link to post
Share on other sites

@Archit

 

Czyżby reklama pracownika? Jeden post na forum i od razu o tanich militariach? W jednym się mylisz to jest najgorszy sklep jaki jest.

 

 

Nie reklama pracownika, tylko opinia. Podobnie można oskarżać kuriera że wręczył Ci do rąk zepsutą replikę.

 

Naprawdę oceniajmy WSZYSTKIE SKLEPY po serwisie, obsłudze, czasu WYSŁANIA paczki.

 

Też zawiodłem się na tym sklepie jak kupowałem pierwszą replikę.

 

Czas wysyłki był okropny. Dwa tygodnie czekałem aż wysłali.

Oczywiście dorzucili jakieś śmieszne gratisy.

 

TEŻ NIE POLECAM SKLEPU.

 

Ale nie dlatego że replika mi się rozpadła po dwóch dniach czy godzinach.

 

ALE PO CZASIE WYSŁANIA PACZKI.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No to tak kieds z kumplami jak byliśmy jeszcze początkującymi to kilku z nich kupił se te ich super wypasione schotguny za 120zł.

i co się oczywiści okazało?że ropier**** się te pistoleciki po 2 godz no to była nasza pierwsza pseudo strzelanka

jak chcieliśmy reklamować to standard na E-MAILE brak odpowiedzi a telefony głuche :wink:

NIE POLECAM, NIE LUBIE, I NIE POLUBIE :-F

 

PZDR

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

kupiłem u nich m4 bi-3381 dboys full metal jako pierwszy gun

Paczka przyszła po 3 dniach zapakowana w papier i taśmę Jeżeli chodzi o zamówienie to wszystko byłoby git gdyby nie to, że zmienili mi koszta przesyłki z 16 do 30 zł w mejlu podając, że moje zamówienie zmieniło status-trochę to dziwne? W paczce było co trzeba oprócz jakiegokolwiek dowodu zakupu W odpowiedzi dowiedziałem się że wystarczy moje konto u nich?? Co do broni to chyba trafiłem perełkę bo na nią nie narzekam. Wciągnąłem się trochę w asg i sądzę. że są lepsze sklepy z lepszym asortymentem niż tam

pozdro

 

Interpunkcja ! :) Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...