Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Kupiłem kiedyś UZI D-91 WELL.

Co do repliki to:

- plastikowy GB

- słaby zasięg

+ wytrzymała (kupiłem w marcu 2007 do dziś jeszcze sprawna)

+ wykonanie (jak za tą cenę)

Co do sklepu:

- trochę utrudniony kontakt

- źle zapakowana przesyłka

+ paczka została szybko wysłana

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nic u nich nie kupujcie. To jedni z tych co sprzedawali drożdżówki i parówki, a później wzięli się za akcesoria ASG i sex-akcesoria. Wciskają ludziom kit na lewo i prawo, a coś takiego jak gwarancja nie istnieje. To w zasadzie pierwszy sklep z jakim miałem do czynienia kilka lat temu.

Edited by Bajkos
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie straszcie proszę ;/

Muszę się w końcu nauczyć najpierw WMASG< potem kupuj.

Kupiłem u nich Steyr AUG M8 - elektryk.

 

Przyszła bardzo szybko moja Australijska kochanka )

Jakościowo wygląda pięknie.

Nie ma niedociągnięć jakie były w kupionym wcześniej glocku ( w innym sklepie )

Wagowo i technicznie się zgadza.

Pytanie teraz jak się sprawdzi w boju.

Czytałem opinie na allegro, zawsze się trafiają negatywy ale i pozytywy były ;P

Zaryzykowałem... W najbliższym czasie powiem wam czy warto było.

Mam nadzieję.

Podoba mi się ten karabin.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

nie czytałem wszystkich wątków ale ja kupowałem u nich w sklepie na kabackim dukcie snajperkę mp001 dałem ze 300zl. snajpa strzela bardzo dobrze i jest bardzo celna jedyna wada to to ze co kilkadziesiąt strzałów potrafi się przyciąć w zamku ale to w sumie nie taka wada bo nie jeden osty karabin snajperski się zacina. kumpel kupił jakąś mp5 cymy u nich przez neta. zjeebała mu sie po jakimś czasie oddał na gwarancji

i dostał nową. fakt faktem sprzedają wielkie gówno nie wliczając tej mp001. ja wiecej nic u nich nie kupie jest wiele innych lepszych sklepów z dobrym tanim sprzętem.

Link to post
Share on other sites

jesli ktos mial jakiekolwiek problemy jeszcze z tymsklep prosze o kontakt na PW poniewaz gosciu chce mnie zaskarzyc za to ze nie odebralem przesylki i ze napisalem im ze sa zlodziejami wiec odpowiedzial ze czekam z niecierpliwoscia na rozprawe wiec jesli ktos zostal oszukany piszcie bendzie dodatkowym atutem by zamknac sklep ktory sprzedaje bedziewie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Do tego sklepu to większych zastrzeżen nie mam, nie kupiłem nic z tej strony ale w najbliższym tygodniu kupuje.

Napewno po przeczytaniu opinii wezmę opcje za pobraniem.

Tak to kupno kota w worku.

 

Ale jeżeli chodzi o tanie repliki to mają tego dużo więcej, boje sie zarezykować że najwięcej w całej polsce.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Moja kolej.

 

Będąc u kuzyna w Gorlicach, zobaczyłem jego repliki, mundur itp. Opowiedział mi o asg, i jak każdy podpalony 16 latek wróciłem do domu i szukałem karabinków. Pierwsze co wyskoczyło na google to właśnie taniemilitaria.pl

 

Pogadałem z kolegą i razem zamówiliśmy shotguny.

Pierwszy za 60 zł

OPIS

1:1

6 mm

ABS+metal

1 J

40 m

200 kulek

 

 

Drugi już go nie ma ale dokładnie pamiętam opis

1:1

6mm

ABS+metal

0.7J

25m

40 kulek

Cena : 30zł

 

Zamówione. Po 3 dniach (tak po 3!) paczka doszła. Zadzwoniłem po kumpla, otwieramy i o to co nam się ukazało. Mój (ten za 60zł) wydawał się dobry opakowanie parę kulek itp.

 

Zaś gun kumpla.. hmm.. Zapakowany w folię, a u góry kartonik ze zdjęciem i logiem POWER. shotgun miał około 45 cm długości i wyglądał jak z odpustu (taki za 5 zł)

Ci jednak kazali sobie płacić 30zł.

 

0.7 J? chyba żartujecie 25 m zasięgu? haha

strzelał na odległość szalonych 15 m!

Nie wspominając o tym że po pierwszej mini strzelance po prostu się rozleciał.

Po rozkręceniu okazało się że jedyna metalowa część to sprężyna.

 

Mój jakoś się trzymał zacząłem grać w gry i zapomniałem o asg.

 

Od jakiegoś tygodnia mam nawrót i wygrzebałem go ze strychu. Działał... 3 dni.

3 dnia strzelam a tu nagle bum! spust się zaciął. Potrząsam lekko stukam nic.

Śrubokręt poszedł w ruch. gdy tylko ściągnąłem ostatnią pokrywkę sprężyny wyleciały, co uniemożliwiło mi odnalezienie usterki. Oczywiście ten ,,metal" to sprężyny i obciążniki na przodzie (całe pokryte rdzą 0o ). Karabin potrafił by złożyć tylko chińczyk, jak zrezygnowałem.

 

 

 

Co mnie jeszcze denerwuje, że przy niektórych karabinach podają co jest z metalu a co z plastiku a co nie, a przy niektórych wcale.

Jak zapewne domyślacie się to porównanie dają tylko tam gdzie naprawdę jest dużo części metalowych.

 

SZAJS SZAJS SZAJS!!

Nie polecam pzdr

Edited by Kargon
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam serdecznie

jestem nowy na tym forum wiec, przejde do sedna od razu.

MIanowicie planuje kupić w tym sklepie M4A1 BOYI za przeceniona cenę, uwaga 369 pln. I teraz pytanie do Was moi drodzy czy uwazacie ze za ta cene dostanę prawdziwego BOYI nie rozlatujacego się i gotowego do akcji?? Z gory zakładam przesyłkę za pobraniem.

Aaa, w zwiazku z tym, ze nie mam za duzo kasy chciałbym u nich kupić tego BOYI poniewaz w takich sklepach jak gunfire czy airsoftxtrem czy badtoys gun ten jest prawie o 100 PLN droższy. :/

prosze o pomoc

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jeżeli chcesz mieć gwarancje taką, że możesz sobie nią tyłek podetrzeć to śmiało kupuj. :) ale będziesz czekał ok tygodnia na replikę.

 

ja dla żartu zamówiłem u nich kulki 0.12g. z wysyłką zapłaciłem 35zł...

pal lich cenę ale czekałem na te kulki około 4 tygodni...

żaden paragon czy cos podobnego w paczce miejsca swego nie znalazł :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja zaryzykuje i kupie tam szota.Wkoncu moze trafi sie ze przysla w 3 dni albo w tydzien.Albo bede miec pecha i bede czekac do wielkanocy :D Ale na allegro maja 95% pozytywow ? jakim cudem skoro wy sie o nich tak zle mowicie.Albo namowie siorke zeby poszla do tego sklepu (bo ona w warszawie studiuje :D)

Edited by Adamminator
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam! Otóż nie wiem czy dobrze założyłem ten temat, może uznacie, że jestem przewrażliwiony ale co to za sklep który wystawia wulgarne komentarze które są moderowane przez osoby które mają właśnie nad tym czuwać?

(poza tym proszę poczytać sobie komentarze jak chcecie się pośmiać)

Chodzi mi też o reputację takiego sklepu. Wiem, że nie będę tam zamawiać ale jak sklep sam sobie może kłaść kłody pod nogi?

Przecież taki komentarz jest godny płaczu:

 

"myśle że szotgun z magazynkiem to gupie acha ta cena za to to jest troche drogo.chce kupić jakiś fajny karabin snajperski ale tanio ktoś mipoda fajnego kandydata snajper.."

 

Cena repliki wynosi 80zł normalnie (50zł obniżka świąteczna?)

 

Podaję przykłady-> Pierwszy od góry komentarz, oraz parę innych.

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/karabin...a-asg-paintball

 

"wydaje mi sie że jest dobry do paintbala.TEN SHODGAN JEST zajb...ist"

 

Kolejnym przykład

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...?products_id=38

 

"Fajna rzecz. Mój kolega ją ma i nawet nie wiedział, że to jest ASG. Myślał, że to zwykła zabawka na kulki!!! :). Nie doskonały ale fajny..." ...i miał rację

 

Kolejnym przykładem mogę dać gdy użytkownicy kupują, i jak to nazywają "bardziej zaawansowanymi replikami"

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=449

 

Temat został założony wyłącznie w celach dyskusyjnych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...