Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam!

To od razu będzie mój pierwszy post na tym forum :)

 

Kupiłem pierwszy zestaw ASG,a raczej AEG w sklepie www.taniemilitaria.pl. W czwartek wieczorem zamówiłem, wydałem polecenie przelewu, przelew doszedł już w piątek. Replika jednak została wysłana dopiero we wtorek, w środę już była. Karabin jest ok - M4A1 od Boyi. Jednak tutaj zaczynają się schody - specjalnie zamówiłem tłumik, żeby dostać w gratisie ładownicę. Na zamówieniu jest ona uwzględniona - przyjeżdża paczka, dodatkowej ładownicy nie ma, jest tylko ta, którą miałem z zestawem dostać. Następna sprawa to celownik laserowy, który miał być w zestawie z karabinem. W kartonie celownika de facto nie ma. Kontakt ze sklepem - "Ładownica na pewno była pakowana, co do celownika to do działu reklamacji proszę". E-mail poszedł do działu reklamacji - do teraz nie dostałem odpowiedzi.

 

Sumując nie wiem co sądzić o tym sklepie...

Link to post
Share on other sites

nie polecam sklepu taniemilitaria.pl jeśli chodzi o mnie to zakupiłem tak broń steyer aug na allegro miałem ją 4 dni i sie cały gearbox zepsol

 

Oceniamy obsługę, nie towar. Ale jeżeli kupiłeś shit to nie wina sklepu.

 

EDIT: No dobra... Fakt, że sklep sprzedaje shitowe repliki jako full-wypas jest względnie etyczne :???:

Edited by The Fury
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nieee.

Zrobiłem tam jedno duże zamówienie sprężynowców (AK-47, 4x M4A1, 12000 kulek)

 

1. Zamiast 4x m4a1 przysłali 4x m16a1 (m4a1 miało mieć elementy metalowe, m16a1 nie mieli nawet w ofercie a na dodatek sam plastik, jedynie śrubki metalowe) :strach:

 

2. Nieodpowiadają na mail'e po zakupieniu towaru (Chwyt marketingowy, zanim kupisz to mili, i odpowiadają na wszystko. Jednak gdy piszesz że coś jest nie tak z tymi replikami, odrazu ignorują :wink: )

 

3. Kulki nie były w orginalnych pudełkach/paczkach tylko w plastikowym "słoiku" z dziubkiem do łatwiejszego wysypywania kuler, na "słoiku" była nalepka wydrukowana (czyt. jako: Mogli sobie wydrukować wsypać inne kulki. Chociaż te byly normalne (nie mam porównań)) i bardzo stara bo zdążyła wyblaknąć.

 

4. Ak-47 trzymało się bardzo dobrze, i nieźle waliła jak na taką cene :roll: (85zł. M4a1 były po 45zł.)

 

5. Przesyłka miała iść 4 dni robocze, a szła 2 tygodnie (razem z weekendami)

 

0/10 :killer:

Edited by HerGatiox
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

ej ludzie opinie w tym sklepie mnie przerażają :D

Komentarz do CM0.22...

,,mialem kiedy� replike clasic army za 1200 zł i powiem ze bardziej opłaca sie kupić to za 130 zl bo to strzela dalej i lepjej, tamtego tuningowałem przez 3 miesišce, (cylindry głowice tłoki spręzyny i precki) a ten bez niczego był lepszy od tamtego tanie militaria to najlepszy sklep asg na �wiecie a napewno w polsce ;).."

 

i drugi xD do jakiejś repliki repliki od boya(COLT M933 (BI-3081D) - BOYI)

 

,,Broń super!! Zasięg ma daleki. Taki jak na obrazku!! Polecam !! Tylko nie wiadomo jak włożyć akumulator??!!.."

 

oczywiście nie polecam :)

Link to post
Share on other sites

A u mnie wszystko bardzo sprawnie poszło zamówienie na 154 zł za pobraniem M16a1 od Boyi wszystko sprawnie działa na razie elegancko paczka doszła w 2 dni od zamówienia co uważam za bardzo dobry wynik. W paczce to co chciałem nieuszkodzone nietknięte. Słowem WIELKI Plusik dla sklepu. :)

Link to post
Share on other sites

A więc..................

 

Kupiłem w tym sklepie tanią replikę m4a1 za 99,99zł (nie oczekuję od tej repliki żeby była super sprawna ale to jednak "tania replika")

 

Paczkę dostałem 2 tyg po zamówieniu

 

dostałem e-maila o takiej treści :

 

Przepraszamy za opóźnienie przesyłki (potem pisało coś jeszcze ale to nie jest ważne)

 

I jak był tam spis rzeczy które zamówiłem był sprężynowy glock (którego nie zamawiałem) :wink: :twisted:

 

Sami nie wiedzą co sprzedają :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A więc..................

 

Kupiłem w tym sklepie tanią replikę m4a1 za 99,99zł (nie oczekuję od tej repliki żeby była super sprawna ale to jednak "tania replika")

 

Paczkę dostałem 2 tyg po zamówieniu

 

dostałem e-maila o takiej treści :

 

Przepraszamy za opóźnienie przesyłki (potem pisało coś jeszcze ale to nie jest ważne)

 

I jak był tam spis rzeczy które zamówiłem był sprężynowy glock (którego nie zamawiałem) :wink: :twisted:

 

Sami nie wiedzą co sprzedają :wink:

 

 

Jeżeli zapłaciłeś za tego glocka to cośjest nie tak, jednak prawdopodobnie dali ci go jako gratis przez to że długo paczki nie było, jaczekałem miesiąc i dostałem 2 glocki. :]

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem u nich na sronce Ak-105 (CM.031B) i nie żałuje . Obsługa jako taka towar otrzymałem dopiero po 8 dniach . Tak wiec ja jestem calkiem zadowolony lecz moj kolega nie , zamuwił u nich M4A1 (BI-3681M) a przysłali mu jakies chinski shit z full plastiku gdzie tylko srubki byly metalowe a co ciekawsze otrzymaal go dopiero po 3 tygodniach wiec nie wiem co mam myslec o tym sklepie . :wink:

 

Jeśli masz problemy z pisownią, to zainstaluj sobie firefoxa - ma wbudowany słownik. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Od czego by tu zacząć? Hmm, chyba wiem. Na ich stronie postanowiłem się zabawić w dawanie komentarza z 5 (słownie pięcioma, tak, tak dla zmyły) gwiazdkami, ale zamiast pozytywnego komentarza napisałem cała prawdę o replice p90. Tzn. że się zacina magazynek (nie wiem jak go nazwać, grawitacyjny?), bez wyciora ani rusz, ponieważ kulki P&J 0.20 za widocznie zbyt okrągłe do lufy. I o dziwo komentarz de facto na minus ( fakt dałem 5 gwiazdek, żeby go od razu nie usunęli) wisiał na stronie dobry miesiąc. Ot taka sobie zabawa. Pod ta samą repliką dałem tego samego dnia identyczny komentarz, ale już dałem 1 gwiazdę. I komentarz został wykasowany dnia następnego. Ogólnie sklepu nie polecam, naciągają jak mogą (ale z drugiej strony lud ciemny kupuje, więc kasa leci), mają dwa sklepy internetowe jakby komuś jeden nie odpowiadał to ma "inny" z podobnymi cenami.

Obsługa:

-niby jest kontakt przez gg lub skype, więc powinno być ok. Ale nie jest. Pewien pan wciskał mi kit o replice-bodajże M4 Boyi- cuda nie widy. Sądziłem ze full plastik raczej nie jest powodem do chwały, ale pan mi ( fakt grzecznie) wytłumaczył, że "nie trzeba taszczyć ciężkiego karabinu". Może fakt, ale gdzie tu realizm? Kiedy go spytałem o to co sądzi o replice g36 od JG (mam ja na "składzie" i znam doskonale wady i zalety) dowiedziałem się, że poza małymi różnicami nie odbiega bardzo od full plastik M4, a na korzyść M4 przemawia jeszcze cena! :wink: Nie wiem po ile można kupić kg plastiku, ale ponad 100 zł to chyba zdecydowanie za dużo.

Hmm mogą dyktować sobie własne ceny, ludzie mogą to kupować i prawa nie łamią, ale ja kupiłem raz, aby się przekonać czy to prawda co o nim mówią i przekonałem się, że tak. Minus, duży minus.

Edited by mihau_94
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...