Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie moge dostac plecak janysporta pp-25 w camo woodland ?


Recommended Posts

Witam.

 

Forum przerzuciłem chyba z 20 razy. Dzwoniłem do Janysporta, tam mi odpowiedzieli, że nie maja i nie beda mieli owego plecaku z powodu braku materiału. Zadzwoniłem do sklepu robinson.poznan.pl tam rowniez powiedzili ze nie beda mieli tego plecaka.Sklepy harcerskie takie jak 4 zywioly itp zostaly obdzwonione:P

 

Wiec pytanie do Was. Czy ktos wie gdzie jescze moge znalesc i kupic pp-25 woodland??

 

Pozdrawiam Bartkie - CB

Link to post
Share on other sites
O ile wiem nigdy nie było Janysporta PP25 (ani chyba PS20) w woodlandzie.

 

Dawno dawno temu, za siedmioma górami, lasami, dolinami... były plecaki Janysportu w woodlanda. A raczej podróbkę woodlanda. Mój przedmówca, Szary ma takiego grota 75, a mój drugi kumpel ma grota 20. ale to były chyba jedne z pierwszych wyprodukowanych grotów. Szary, masz jakieś foty swojejej 75tki?

Link to post
Share on other sites
Rozmawiałem juz z Rzufikiem i niestety nie posiadaja woodlandow. Natomiast maja taki plecaczek ale w camo francuskim cce.

 

I chyba tylko to mi zostalo :P

 

Pozdrawiam Bartkie

 

Wiem, że jestem nerwowy, ale nie mogę stać z boku jak ktoś pisze takie głupoty. Skoro w Janysporcie Ci powiedzieli, że ,,że nie maja i nie beda mieli owego plecaku". Skoro masz nampisane na forum, że plecaki w woodlanda a la USA były produkowane jako jedne z pierwszych grotów X lat temu, to po co nadal ciągniesz ten temat :?: Pozostaje Ci tylko woodland francuski CCE. Całkowicie doszło to do Ciebie? Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości? Może Ci to rozrysować?

 

Zakładanie wątku o plecaku w woodland, podpierając się zdjeciem plecaka w CCE nie będę komentował, bo uznacie, że cholernie nerwowa i czepliwa ze mnie bestia.

 

Edit: Jeśli Ci tak bardzo zależy, to mój znajomy pewnie chetnie sprzeda grota 20L w woodland. Wygląda jak szmata i ma chyba z 8 lat, ale jest woodland!

Link to post
Share on other sites

Bartkie, nie gryź się tym, co napisał Hubert, przy bliższym poznaniu on naprawdę zyskuje :D Świetnie rozumiem, jak trudno jest podjąć ostateczną decyzję o wyborze sprzętu na -było, nie było- ładnych parę lat. Mogę Ci na pociechę powiedzieć, że plecak jest naprawdę solidny, kamo cce eleganckie i dobrze się sprawdzające w naszych lasach no i przyzwoicie współpracujące z woodlandem. Jeśli chcesz, wstrzymaj się dwa dni to zrobię kilka fotek jednego z drugim.

Link to post
Share on other sites
Bartkie, nie gryź się tym, co napisał Hubert, przy bliższym poznaniu on naprawdę zyskuje

 

Nie gryze sie, wrecz przeciwnie ;)

 

Natomiast widzialem plecaki woodland pp25 m.in na zlotach i dlatego myslalem ze jest jakakolwiek mozliwosc kupna go. Natomiast (moja niewiedza), nie mialem pojecia ze w linku ktory podaje to jest dokladnie francuskie camo cce.

 

Jesli chodzi o zdjecia to wielkie dzieki ale mam juz.

 

Zakup zrobie po swietach kiedy konto sie zwiekszy :D

 

Pozdrawiam Bartkie

Link to post
Share on other sites
Bartek, jesteć pewien, że to był woodland a nie cce?

 

Ręki sobie nie dam uciąc, bo bym kuzwa został bez reki:D (zartuje oczywiscie)

 

Natomiast co do tego camo to jestem pewien ze to był woodland. W rzeczywistosci łatwiej jest rozroznic cce od woodlanda niz na tych fotkach :) Być moze tak jak mowiles Hubert ta osoba kupila juz bardzo dawno temu ten plecaczek i do tej pory w nim smiga. No coz mi zostało tylko poczekac do świat i po swietach zamowic cce.

 

Dzieki Wszystkim za komenatrze i za rade;]

 

Pozdrawiam Bartkie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...