Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no właśnie - jak to jest z tym HU? w zasadzie na Arnie's w większości wątków piszą, że stockowy HU nie jest wcale taki zły, tylko śrubka lubi się luzować jeśli ktoś go zbyt często reguluje. Ale wtedy wystarczy tylko locktite albo lakier do paznokci i po sprawie...

 

bawię się teraz apską kolegi z teamu i muszę przyznać że HU ładnie podkręca kulki [aktualnie 0,28 x-treme, na stocka są ok].

 

więc jak to jest ?

Link to post
Share on other sites

Kakaroth napisał:

bawię się teraz apską kolegi z teamu i muszę przyznać że HU ładnie podkręca kulki [aktualnie 0,28 x-treme, na stocka są ok].
puki masz stockową sprężynę to faktycznie można wyregulować hopa do konkretnych kulek , "zakleić" i będzie ok

 

więc jak to jest ?

tak jak Willard prawi, wraz ze zmianą sprężyny i wrostem mocy będą coraz większe kłopoty z hop-up, większość użytkowników tego karabinu zaraz po zakupie zmienia komorę hop-up na PDI i gumkę na silikon.

Link to post
Share on other sites

zamówiłem następujący komplet do APS'ki

- zestaw cylindra OK

- głowicę tłoka HARD [niebieską]

- tłumik dźwięku do APS Type 96

- komorę HU PDI

- lufę KM Head 650mm

 

i właśnie do rpecki mam pytanie:

czy jest ona w mairę sprawdzona w APSkach? Ghost, wiem, że masz Systemę 509mm u siebie. Black a jakiej Ty używasz?

 

Będę wdzieczny za informacje na temat lufy KM bo niestety wśród znajomych nikt jej nie używa ze względu na zaporową cenę w PL :( a pokrycie teflonowe jednak przemawia za zmniejszeniem tarcia... lecz czy rzeczywiście to działa?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Te rysunki techniczne to w jakiej skali? Wymiary metryczne czy w inczach albo i calach, a moze angielskich milach morskich? Podaj swoje oczekiwania na pewno je spelnie...

Jezsli moja propozycja Cie nie zadowala pisz w ciemno do Accuracy International, pewnie gdzies po szufladach petaja im sie te rysunki techniczne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Widziałem, prześledziłem cały wątek. Użyłeś lufy 6.05 stokowej, ja ( tzn brat, ja posiadam swd, tyle, że on nie ma tu konta, bo po co nam dwa. Takie małe OT;-) )wsadziłbym 6.04 teflonową. Teraz nasuwa się pytanie: czy ta różnica prędkości bierze się głownie z precyzyjniejszej lufy czy też tych 15cm ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No to sam juz się pogubiłem ;-) czy ten temat jest o chińczyku czy o orginalnym L96 ^_^ ?

Posiadam już jakieś info... lecz w dziale spr. mało tego... własnie trafiłem na ten wątek tutaj ;-)

Jeżeli pozwolicie zadam parę pewnie lamerskich pytań :poddanie:

 

1.Zastanawiam się nad kupnem L96A1 (chińskiego) czy ono włąsnie ma lufe 6,05 ? O_o oraz mierzone 480fps na kulkach 0,20?

 

2.Czy jeżeli chodzi o Stocka to porównywał ktoś L96A1 (jak kto woli APS type 96) z uszczelnioną mp001 (klon VSR) ?

 

3.Czy gra stokową L96A1 wówczas gdy w terenie nie ma żadnych tuningowanych snejperek o zasięgu 70-80m ma jakiś sens? Czy zwykły tuningowany AEG ok 380-400fps zasypie posiadacza stokowego L96A1 kulkami gdy ten tylko wyda swoją pozycje? O_o

(to byłby niezbyt Ciekawy scenariusz :wink: )

 

Zakup L96A1 spędza mi ostatnio sen z powiek.... poniewarz mam inne wazne wydatki Air Soft takie jak bateria do Mp5k i pare innych. Lecz jeżeli zakupiłbym nową zabawke.. a okazała by się w stoku nie warta wydanych pieniedzy... miałbym tzw. dupe zimną :mrgreen: i ani 100% sprawnego Mp5K ,ani snajpy z której można się cieszyć... ponieważ AEGi zwykłe AEGi tuningowane byłyby dla mnie utrapieniem :???: HELP !!! :poddanie:

 

BaUEr.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja również szykuje się do kupna pięknego Maruzena 96 :P

Poza samą bronią chce jeszcze władować w niej kilka rzeczy takich jak

-Precka-, OK Cylinder set jeszcze Komore HopUp PDI no i jeszcze jakąś gumke silikonową hop up od guardera. Zastanawiam się tylko jeśli chce jeszcze mocniejszą sprężyne to jaką wybrać. W sumie dokupić tylko jakiś dwójnóg do aps96, lunete z montażem i jakiś tłumik by ukryć wystającą precke i sądze że będzie już broń gotowa do użytku.. :P aha czy tam w WGC jest możliwość by zamontowali ci od razu zakupione u nich części?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...