Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

mi idealnie chodzi na 0,25 narazie nie miałem zadnej awari tego pistoletu mawszynowego a mam go od grudnia a czestotliwosc jego uzywania jest narazie średnia. moim zdaniem fajna sprawa dla gosci ktorzy nie maja kaski albo im szkoda wydac 800 pln na replike np CA . Napisze nawet ze na Pasterniku udało mi sie jednego goscia załatwic i to nie z małej odległosci seria 8) POzdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaka jest roznica tej repliki z ta prawdziwa replika wella ?

 

Mp5 well za ok 100zł to zwykły ShitAEG. Poprostu zabawka która nie posiada prawie żadnych osiągów z którymi można by pograć sensownie. Mp5 well za 389zł to AEG z rodziny dorosłych... lecz jeden z pierwszych jaki wyszedł w takiej taniej cenie.. ogólnie moim znadniem całkowicie nie opłacalny w zakupie... gdyż w cenie 450zł można mieć dużo lepsza od niego Mp5 Cyma.

 

• Jest to najsłabszy elektryk w okolicy – wszystkie inne giwery zjadają go z butami (mają lepszy zasięg, celność)

 

Popieram to w 100% - choć moze jak się włozy w niego troszeczkę "serca-$$$" będzie to jakoś działac.

 

Właściciele Wellów mogą teraz polemizować ale po co?

 

P.S. jak pisałem wyżej.. nie posiadam ani jednej z tych replik ale widziałem wszystkie w akcji.. (tzn. grałem nimi)

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
Mp5 well za 389zł to AEG z rodziny dorosłych... lecz jeden z pierwszych jaki wyszedł w takiej taniej cenie.. ogólnie moim znadniem całkowicie nie opłacalny w zakupie... gdyż w cenie 450zł można mieć dużo lepsza od niego Mp5 Cyma.

nie masz racji testowalem CYME AK z WELL'em i strzelaja identycznie. Moze wina modelu Cymy a moze moj jest jakis dziwny ale sa identyczne wyniki.

Link to post
Share on other sites

Witam wszytskich mam takie pytanko nie wiem czy juz byl taki topik ale nic nie znalazlem na ten temat!!

Mam taki problem chcialbym rozkecic swoja MP5- ke i powymieniac kilka czesci ale nei moge jej rozebrac do konca wszytskie srubki ktore mozna bylo odkrecic odkrecilem zostaje mi dolna czesc broni ktorej za zadne skarby nie moge zdjac podwazalem i nic jak to uczynic czy ktos moglby mi pomoc??

Link to post
Share on other sites

Musisz zdjąć tą blaszke w chwycie pistoletowym, wyjąć silnik, i tam w środku są 2 takie śrubeczki. Odkręcasz je i gotowe :D (tylko uważaj żeby Ci do gearbox'a nie wpadły!!)

pzdr

 

[ Dodano: Fri 23 Jun, 2006 ]

A tak wogóle złamała mi sie stopka kolby... i nie mam pomysłu na sklejenie jej :? Ma ktoś jakiś pomysł?

Link to post
Share on other sites

Ja wsadziłem w nią śrube i zalałem rzywicą. Potem żeby to jakoś wyglądało owinąłem czarną izolatką. Ale i tak wrezscie kupiłem stałą( wygląda jak CA :F ) wygodniejsza jakaś mi sie wydaje i lepiej sie celuje. Ale to tylko moje subiektywne odczucia :wink:

Link to post
Share on other sites

A wyjąłeś silnik odkręcając najpierw jego pokrywę u dołu chwytu (2 śrubki), wyjmując silnik a na końcu odkręcając sam hwyt pistoletowy (o odłączaniu kabli od silnika nie wspomnę, bo nie widzę żebyś to wykonał i może w tym leży problem :lol:

A co do ułamanej kolby to ja miałem to samo i najpierw skleiłem kropelką a potem dodatkowo owinąłem czarną izolką "coby jakoś wyglądało" :lol: W stałą na pewno nie zainwestuje bo słabo się sprawdza przy wchodzeniu do pomieszczeń w CQB przynajmniej mi

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

no i przebrnalem przez caly topik :)

 

sam mam tego wella i jestem ciekaw jego wytrzymalosci po tunningu...

 

 

na poczatek chcialem tylko sprezynke zmienic ot zeby zyskac to 5-6 metrow zasiegu...

 

jak tam zywotnowsc waszych mp5'tek po takich tuningach?

Link to post
Share on other sites

Tak, robiłem i wyszło na to, że zostało mi tylko body...

Uwagi:

1. wymienić musisz łożyska na metalowe przy tym tuningu, ale wielkość otworów jest niestandardowa (o 0,1 milimetra za duża, hehe), więc będziesz musiał zakupić nowy szkielet GB... (mój tak miał, może inne nie).

2. Przy tej lufie i hop-upie, 400 fps sprawi ze kulki bade mialy skupienie jak fretka po amfie... czyli beda leciec na hmm... moze i 50m po prostej, a raczej po wielu prostych ;) i nie bedziesz w nic stanie trafic.

3. Wymiana lufy na precyzyjna nie zalatwia sprawy, bo oryginalny wellowski hop-up jest ciut mniejszy niz np. CA i pojawiaja sie nieszczelnosci... zakup hopka CA, zalatwia sprawe, tylo... cisnienie jest tak duze, ze powoduje nieszczelnosc na cylindrze, dobre, nie?

Szykuj sie zatem na wymiane calego zespolu cylindra.

Zeby to dzialalo i mialo 400 fpsow, nie wydasz 230 PLN, tylko raczej 400-600...

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...