Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam to cudo :) Dokupiłem Hicapa i prze kaburę do MP7 i 2 magi. Kabura jest udowa ale udało mi się ją zamontować na kamizelce a jakbym się uparł to może i na głowie by się nawet dało :) Kaburę polecam:

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1503

 

Po dłuższych oględzinach i paru wywalonych magach mogę stwierdzić jedno.

Gdyby dało się to podrasować do 300 fps'ów to byłoby cudo.

 

[ Dodano: 17.10.2006, 2:32 ]

Lowcap działa mi bez zarzutu ale hicap dziwny jest :roll:

Przy strzelaniu z hicapa lubi postrzelac 2, 3 kulkami na raz, czasem na kilka metrów a czasem na odległość - "aaa wypadła kulka z lufy" a potem puszcza normalną seryjkę. O co lata ? Ma ktoś podobne jazdy z hicapem ?

Link to post
Share on other sites

O, super, dzięki KoNiK

Mam jeszcze do Ciebie 2 prośby:

1. Mógłbyś włożyć do tej kabury coś wielkości USP i pstryknąć fotkę jak to leży i powiedzieć, jak sie trzyma w środku, czy nie lata bardzo itp.

2. Powiedz, wygodnie chodzi/biega się z tą kaburą? Nie majta się na boki itd?

 

Pozdrówka i dzięki.

Link to post
Share on other sites

Mam do dyspozycji jeszcze tylko berette, moze byc? Postaram sie dzis wieczorem wrzucic (ale wszyscy wiemy jak szerokim pojeciem jest "dzis wieczorem"...). Aczkolwiek zwykły pistolet w takiej kaburze raczej będzie miał luzy, nawet jeśli się ją maksymalnie ciasno zapnie.

 

Co do o majtania sie MP7 w kaburze - to jest ona regulowana (trzy warstwy zapinane jedna do drugiej rzepami + paski, które mi akurat nie były potrzebne i szczerze to nie mam pomysłu, do czego służą), więc można ją bardzo dobrze do PM'u dopasować. W przypadku MP7 trzeba zostawić trochę luzu ze względu na muszkę, która czasem lubi zahaczyć przy wyjmowaniu. Jeśli chodzi o wygodę chodzenia / biegania - doświadczeń jeszcze nie mam bo tuż po kupnie giwerki się rozchorowałem i nie miałem jak przetestować, więc dopiero w niedzielę jakieś bliższe relacje mogę zdać :). Ale po testach w domu wydaje mi się, że nie powinna przeszkadzać.

 

Jeszcze moje pytanko do tych, których MP7 strzelało na kilka metrów i musiało się "rozgrzać" - jak konkretnie temu zaradziliście (o ile)? Ciekaw jestem czy ja też ten problem będę miał, póki co w warunkach domowych i z lowcapa strzela od pierwszego strzału porządnie (subiektywna ocena)...

 

 

EDIT: obiecane (i nie tylko :P) zdjecia:

1. Sposób dopasowywania rozmiaru kabury

imagewt8.th.jpg

 

2. Jeszcze raz mp7 w kaburze

imagejq6.th.jpg

 

3. Humoreska: Beretta w tej kaburze (jak ją przekręciłem do pozycji pionowej to prawie wyleciala dołem...). Można oczywiscie ją nieco bardziej ściągnąć, ale wg mnie po prostu ta kabura do pistoletu jest chybionym pomysłem (jesli o to Ci gallain chodzilo)

imagesf0.th.jpg

 

4. Porównanie rozmiaru mp7 z Berettą

imageqm1.th.jpg

 

pozdrawiam

KoNiK

Link to post
Share on other sites

Hmm, no nic, dzięki za zdjęcia.

Giwera to będzie USP + latarka pod lufę, także rozmiary trochę się powiększą. No nic, poczekamy, zobaczymy - póki co będzie w kaburce siedzieć tylko Mp7.

 

mam jeszcze jedno pytanie - na ile kulek wystarcza bateria w Mp7?

 

PS: Beretka HFC - piękny gnat, sam taka miałem :]

Link to post
Share on other sites

Sorry za czas ale wklejam zdjątko kaburki zamontowanej na kamizelce

kaburkamp7ug8.th.jpg

 

[ Dodano: 29.10.2006, 1:21 ]

Wracając do samej MP7

 

Lubię ergonomiczne, małe repliki. Mam też P90 ale od czasu MP7 biedna belgijka leży w koncie.

 

PS. Kolbę da się przystosować do prawie dowolniej ilości pozycji - wystarczy ją odpowiednio naciąć.

Link to post
Share on other sites

Czy ktos testował jak sprawuje sie mp7 w kaburach do tzw zwykłych "dużych" pistoletów? (głównie chodzi mi o udowe)

Będzie jakaś pasowała, czy niestety trzeba odżałować 130 zeta na dedykowaną, bądż nawet i 300 (jak ktoś ma...) ?

 

Ktoś testował opcję z przedłużoną preclufą w tłumiku płomienia?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z tym adapterem do zewnętrznej baterii to jednak chyba nie najlepszy pomysł, bo wtedy trzeba jeszcze dokupić jakieś gustowne opakowanie na baterię zewnętrzną, żeby to jakoś po ludzku wyglądało, a MP7 z doczepionym takim pojemnikiem AN/PEQ2 na baterię to już traici swoją kompaktowość.

 

W/g mnie lepszym rozwiązaniem byłyby mocniejsze baterie o mniejszej pojemności np.: 8,4v 400mAh albo 9,6v 300mAh.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

 

Generalnie myślałem żeby , jeśli zdecyduje się kiedyś na zakup MP7 zbudowanie samemu pojemnika na baterie z blachy (mini) lub podczepienie z boku baterii typu Ak-stick (nie powinna stracić kompaktowości)

 

 

Pozdrawiam ,

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to nie wiem na co wam inna bateria. Jeszcze nie ma możliwości sensownego tunningu mocowego ( no bo przecież z 250 do 260 to raczej nie ma sensu - takie części są na razie dostępne ). Drugą baterię można wsadzić do byle kieszeni w kaburze lub kamizelce a sama wymiana baterii to maksymalnie 10 sekund.

 

Ciekaw jestem tych zapowiadanych wzmocnionych części. Jeśli da się podkręcić do 300 fps to będzie miło.

 

Z dwoma bateriami i 2 hi-cap'ami mp7 sprawuje się bardzo dobrze jako primary weapon w CQB.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie.

Tuning do 300 fps do CQB w zupełności wystarczy. Dlatego max bateria to 8.4 i rpm powinno być wystarczające (tak na marginesie ile rpm ma stockowy MP7?).

Mocniejszy tuning jest imho bez sensu bo lufa krótka => na las za duży rozrzut a za dużo fps blokuje wstęp do budynków (a przecież do tego będzie się mp7 używać).

Link to post
Share on other sites

Witam ,

 

 

A więc co do tuningu to nigdy o silniejszym nie marzyłem do tego typu broni , po za tym ma to być broń boczna do karabinu snajperskiego , no i w końcu ma wyjść nie długo bateria 1100 7.2V kompatybilna jednocześnie z Glockiem jak i MP7 możliwe ze jakiś tuning sprężynowy do 275fps-ów pociągnie plus przedłużona 211mm precyzyjna lufa powinny dać efekty

 

 

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Fizia

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...