Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maskowanie broni.


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M6 CG/APS 2 DE 8)

 

W sumie chciałem tylko wziąć dział w „zgadywance” :P bo są tutaj bardziej obeznani w temacie aby udzielać Ci rad ale generalnie:

- zrezygnuj z tych „odblaskowych”/połyskujących skrawków materiału na rzecz bardziej postrzępionych i matowych(takich jak np. worek na Twojej lufie)

- sam worek też potnij w paski(będzie jeszcze lepiej „rozbijał”/zacierał kształt broni) lub postrzęp/porozdzieraj

- worek możesz też zafarbować lub chociaż wytarzać dobrze w ziemi(albo wręcz zakopać na kilka dni)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

No dobra wlasnie myslalem nad workiem ale strasznie trudno jest z nim zrobic cokolwiek bo jest twardy i sie nie strzepi bo jest zrobiony z takich małych sznureczkow.... :P

 

Moze macie jakis pomysł jak jeszcze uleprzyc moja siatke i ogolnie maskowanie, jestem otwarty i prosze i szczegołowy opis jak juz macie jakies pomysły.

A co do moich uleprzeń to mam zamiar puscic paski moro na worku na lufie...

Link to post
Share on other sites

ja wykonałem maskowanie "niskobudżetowe" i mało czaso chłonne. Otóż wyciełem nogawkę i kieszenie ze starych spodni BDU. Kieszeń boczną z odpowiednimi nacięciami zakładam na kolbę. A nogawkę z odpowiednimi rozcięciami na body. Dodatkowo postrzępiłem krawędzie dolnego rozcięcia. Nie jest to może super ghill suit ale jak na tanie, szybkie maskowanie nadaje się idealnie. będę miał czas i aparat to wrzucę fotkę

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Siema. Podpowie mi ktoś czy i jak broń powinna byc zamaskowana w warunkach miejskich (budynki uliczki itd.)

 

weź wykop krzaczka i zamaskuj karabin na taki kolor jak ma kraczek i postaw go tam z kąd będziesz strzelał :wink:

 

a na serio to jakieś szare kolory ( zależy też od budynków)

npp jakieś prześcieradła stare sprayem potraktować czy coś

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Znalazłem tą MP5 na www.airsoftpacific.com. Ogólnie istnieje niepisana zasada że PM-ów się nie maluje, ale w tym przypadku zakwestionowałbym ją (o ile rzczywiście taka zasada funkcjonuje w ogólnym mniemaniu). Też jestem posiadaczem MP5 (SD5). I zastanawiam się na pomalowaniem jej. Co sądzicie o tej pomalowanej MP5 i jakie macie zdanie na temat malowania PM-ów?

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

@javelin - Twoja emka trochę zebrę przypomina, ale na 3 zdjęciu widać, że całkiem nieźle współgra to z resztą Twojej osoby :).

Link to post
Share on other sites

;-) przedewszysrkim o chodzi rozbicie ksztaltu karabinu. Jezli ci sie nie chce maskowac broni, to wystarczy zarzucic siatke na nia, robiac otwor na lunete i wylot lufy. Zapewniam ze efekt murowany, a jezeli lezys to z daleka widac jakby to byla jakas gorka. Tylko pamiataj zeby siatka byla wieksza. pzdr

Pamiętać o polskich literkach!!

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...