Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Swiss Arms Black Eagle M6 [CG] / M50 [DE] / Master Sniper M324 [UTG] / Steyr SSG69 P2 [ASG-DK]


Recommended Posts

świecace napisy na CG' date=' dodam ze itak bardzoej sie opłaca kupic wersje z DE jechac do castoram i kupić rurke, z wymiana nie ma najmniejszego problemu...[/quote']

 

nawet uwzględniając, że za DE 3ba jeszcze zapłacić 23 plnza przesyłkę, a CB jest przesyłka gratis??

 

Bo wtedy mamy:

 

DE- 239+ 23=262

CB- 299

 

różnica= 37 pln... czy warto za te 37 pln bawić się w ganianie do Castoramy, wymiany, przycinania itd :>?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kupilem M6 i nie zaluje ani zlotowki.

 

-Wykonanie wg. mnie jest bardzo dobre (przyczepic sie mozna tylko do tych magazynkow...).

-Duza moc.

-Duzo metalu.

-W sumie troche tych akcesoriow w srodku jest...

 

Zreszta, kupcie a przekonacie sie ze warto. ( co do APSa to ja wole wydac te 37zl wiecej niz bawic sie w ten "tuning" castoramowy).

 

ps. z niecierpliwoscia czekam na tuning do M6.

Link to post
Share on other sites

Uaa poszedlem dzis na polane niedaleko mojego o domu i sobie postrzelalem. Trzeba przyznac ze M6 ma niezla moc:

 

-Z odleglosci ok. 5m rozwalalem butelke po Carlsbergu (w mak poszla). A i zauwazylem smieszny efekt po przesmarowaniu olejem silikonowym, kulki lecialy doslownie korkociagiem hehe, widocznie troche do HU sie smarowidla dostalo, ale teraz juz jest ok.

Link to post
Share on other sites

eeee spokojnie ...napisalem tylko ze ciezko mi uwiezyc w tluczenie butelek tym karabinem bo sam mam taki 8)

 

pozdrowionka martian 1 :wink:

 

A swoja droga wcale nie trzeba uzywac igly i nici zeby zamontowac pasek ktory jest w zestawie bez tych beznadziejnych metalowach mocowan-wystarczy obciac obcegami te mocowania potem odkrecic dwie srubki na kolbie i przelozyc pasek ;) (zdaje sie ze ktos wczesniej pisal jak to musial sie zabrac za szycie ) :F

Link to post
Share on other sites

Polecam Solid Edga. Sam bym zrobił jednak czasu brak może po sesji się za to wezme. Jakbyś zrobił to pisz na forum. A i mam nadzieje że nierobisz tego na oko tylko dokładne wymiary zbierasz bo inaczej to fuszerka. Jak coś to pisz napewno w miare możliwości pomoge.

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie do wszystkich posiadaczy M6. Czy na waszym zamku rónież robią się takie okropne rysy? Wiem, że są one pewnie całkowicie normalne, ale zmartwiłem się nimi, ponieważ ja bardzo szanuję swoje maleństwo :twisted:

 

http://img482.imageshack.us/my.php?image=1...=10026885is.jpg ???

 

I druga kwestia, czym smarujecie zamek? Bo ja robie tak, do środka tłoka wpsikuje teflon w spray'u a wieżch zamka (suwadło) spryskuje WD40. Choć dziś całość spryskałem teflonem.

1) I teraz jest sprawa czy to dobre aby używać dwóch różnych "smarów" - pewnie się nic nie stanie - ale może ktoś wie coś więcej

2) Słyszałem, że teflon jest lepszy i dlatego go używam czy podzielacie to zdanie czy lepiej go odstawić na rzecz sylikonu?

Link to post
Share on other sites

dziś mi włąsnie przyszedł M6 z Cg.... ale nie będe sie rozpisywał bo musiałbym pisać tyle co Thor_ :lol: i tak samo więc musiałbym cytować. (prócz malowania) Cudo... poprostu Cudo ... poważny sprzęt za niepowazne pieniądze :wink:

Link to post
Share on other sites
Proszę pomóżcie mi, ponieważ nie wiem ktorą z tych replik kupić.

Czy APS2 DE czy CG??? Myślę że wasza pomoc będze ostateczną decyzją mojego zakupu. :|

 

Człowieku, tak jak mój przedmówca powiedział CZYTAJ! przecież już było wszystko na ten temat powiedziane! CG i DE to, jest to samo - różnią się tylko ceną, hop-up'em i ilością magów.

 

Co do tego, że M6 to takie cudo to nie do końca...nie ma co zbyt wiele od niego oczekiwać najskuteczniejszy zasięg ma do 40 (w moim przypadku) ładuję 10/10 kulek w sylwetkową tarcze - wyciętą ze styropianu :twisted: z czego większość wchodzi w głowę. Na dalszych odległościach - czyli dokładnie na 50 metrze strzelając z pozycji stojącej (stojąc na ziemi) - kulki latają jak chcą. Natomiast jak się wybieram na dach naszego killing house to spokojnie trafiam w tą samą tarcze umieszczoną w oknie na przeciwległej stronie - ale tylko dzięki podmuchom wiatru :twisted: . Dodam, że odległość między ścianami wynosi dokładnie 50 metrów - mierzone b. dokładnie.

Link to post
Share on other sites

mam mała prosbe, porownajcie tą M6 do VSR-10 G-Spec TM ... Glownie chodzi mi o zasieg skuteczny i skupienie. Dziwi mnie fakt ze sklepy nie obnizaja cen vsr'ek :? Wkoncu taka taniocha do okola ostatnimi czasy a vsr jak bylo po okolo 9 stow tak dalej jest po 9 stow, a przeciez M6 cenowo powala vsr na glowe :? . Zmierzam do tego czy M6 jest w stanie dorownac vsr-10 g-spec (oczywiscie w stocku)? Fajnie jakby sie znalazl ktos kto ma/mial duzo doczynienia z tymi dwoma karabinami i moglby je poprostu porownac :D z gory dzieki!

 

pozdrawiam

dinus

Link to post
Share on other sites

Mierzyłem zasięg skuteczy swojej m6 miarką.... w kartke a4 trafie z najwyżej 30 metrów(z lunetą) :? . Zasięg max. 35-40m. Muszę również dodać że jest on bardzo głośny w stosunku do m6 mojego kolegi. Słychać również drgania sprężyny lub jej prowadnicy. Strzał do puszki po coca-coli (strzał pod kątem prostym, hop-up na minimum, kulki 0,25g ) z odległości 0,5 metra powoduje pęknięcie i mocne wgniecenie ale kulki nie wpadają do środka puszki. Czy powiniennem go oddać na gwarancję?

PS.Smarowałem go silikonem ale niewiele się polepszyło...

Link to post
Share on other sites

jesli widzisz ze jest wyraznie slabsza od m6 kumpla i wyraznie glosniejsza a smarowanie odbylo prawidlowo (nie zalałes hop up'a , nasmarowales dysze tloka itp) to rzeczywiscie trza by pomyslec nad ewentualna naprawa ale nie trzeba odrazu odsylac do serwisu. Problem moze okazac sie dosc banalny i naprawa Twojej m6 moze Ci zajac jakies 20 min. Pierwsze zobacz co jest grane a jak nie bedziesz wiedzial gdzie jest usterka albo jak ja naprawic to wtedy bym odeslal do serwisu na Twoim miejscu.

Link to post
Share on other sites

no tak wlasnie bylem w sopocie i se zakupilem cudenko :D :D zaniepokoil mnie magazynek,a dokladnie "pipek"zwalniejacy owy magazynek:D troszke sie zacina,ale mysle ze to kwestia kapniecia jakiegos smarowidla:DI mam pytanie wie ktos moze na cholere jest ta mala blaszka??? :?: :?: :?: bo w zestawie mam cos takiego i 2 kaplety srubek:Dnie wiem na cholere,ktos tez ma takie bajery ?bron ze sklepu militari.pl

Link to post
Share on other sites

Więc, kilka ciekawostek:

- z wierzchu ta klamka wygląda jak APS. W środku jest niemal 1:1 zerżnięta z VSR'ki.

- Cińczyki już ochoczo klepią aluminiowy zespół spustu i rasowane cylindry. Podobno przytrafiło im się kilka problemów technicznych, więc jeszcze trochę trzeba poczekać.

- uszczelnienie komory HU, połączenia HU z lufą i dyszy taśmą teflonową to +90 fps niemal z miejsca.

Link to post
Share on other sites
uszczelnienie komory HU, połączenia HU z lufą i dyszy taśmą teflonową to +90 fps niemal z miejsca.

Jak się uszczelnia tę komorę? A dyszę taśmą teflonową? Wytłumacz, proszę, jak dla nowicjusza bo za cholere nie wiem. Jak dla dziecka.

M6 -CG zamówilem i będę miał pojutrze i chcialbym wprowadzić te poprawki, a niechcialbym nic zepsuć. To jednak trzy stówki.

Link to post
Share on other sites

pierwsi uzytkownicy juz maja troche te M6 ... napiszcie czy wszystko z nimi gra :) bo jakos ciagle nie jestem przekonany co do trwalosci (przepraszam :wink: ). Byl post gdzie byla mowa, ze snajpa zaczyna byc coraz glosniejsza :( ... to mnie martwi :? rzeczywiscie tak jest ? jak macie jakies spostrzezenia i wnioski wlasnie w dziale trwalosci po tym badz co badz niewielkim okresie czasu to dajcie znac :wink:

... i jeszcze to pytanko z vsr'ka ze strony wczesniej :wink: proszeee :wink:

Link to post
Share on other sites

Dzis przyszlo mi moje M6 i jestem poki co zadowolony ale w terenie tes bedzie w sobote.

A pytanko mam takie, czy moze wie ktos gdzie kupic magazynek rotacyjny z luskami i czy bedzie to dzialac w M6 tak jak ma dzialac w APS-2 z DE bo mi sie nie wydaje.

 

 

No i czy ktos ma newsy jakies co z tym upgradem ktory ma byc?

Link to post
Share on other sites

własnie rozkreciłem mojego aps'a z DE.... uszczelniłem wszystko na maxa teflonowa taśma i widac naprawde znaczna poprawe.... / a teraz powiem cos co wszystkich zaszokuje - APS2 z DE ma BAX system! gumka jest z tym B czyli ma 2 górki ale to sie ujawnia dopiero po wprowadzeniu kulki do komory... tak wiec macie kolejny powód zeby kupić APS'a i miec wicej kasy w kieszeni ;] jutro napisze o ile dokładnie poprawiły sie osiagi po uszczelnieniu...

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie chciało mi się wirzyć, że ten patent z olejem silikonowym zda egzamin, ale ku mojemu zdziwieniu udało się powiększyć osiągi.

 

Ale ta taśma teflonowa spędza mi sen z powiek... zgodnie ze wskazaniami Westiego okleiłem i hop-up i głowice cylindra, z tym że taśma ta notorycznie z tego cylingra jest zdzierana. Macie może jakiś patent jak ją "przyprasować" :?:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...