Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potrzebuję baterię. Może to być lipo. Miejsce mam w:

 

- stock tube od M4

- grip z risami ( może wejdzie pod ? )

- AN/PEQ 15

 

Sprzęt to stockowe M4 by G&P. Obecnie jadę na 9,6V na ogniwach 1100 mAh Firefox, mieści się we frontgripie, ale nadchodzi RIS a co za tym idzie - wiadomo. Aha, daje mi taki ROF jakiego potrzebuję, jest akurat. Wolałbym nie zmniejszać go.

 

wiem że do stocktube'a włożę jakieś lipo - ale jakie?!

 

i do AN/PEQ też powinno się zmieścić jakieś...

 

może mi ktoś pomóc ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli 11.1V to bierz Firefoxa np. KLIK!, sam takiego używam. Jeśli jednak chcesz coś słabszego to polecam KLIK!, miałem dwa takie pakiety przez jakiś czas u siebie w domu, co prawda do m120-130 (ze STU) w ogóle się nie nadają, ale do stocka czy m110 pakiet tego typu powinien nadać się idealnie ;-) (testowane w m4 ICS/stock/)

Link to post
Share on other sites

Zgadza się, ale dla kogoś kto szuka pakietu, który można schować w prowadnicy kolby i jednocześnie nie chce szybko zajechać tłoka czy szkieletu okazuje się wyborem idealnym. Firefox z linku przy m130 i STU daje rof na trochę wyższym poziomie niż Sanyo 9,6 1800 NiCd.

Link to post
Share on other sites

Witam,

No więc mam zamiar kupić baterię do prowadnicy kolby. I chciałbym uzyskać opinie od użytkowników tych baterii:

 

http://www.modelmotor.pl/p,pl,102,desire+1...mah+li-pol.html - Desire Power

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=2953 - G&P

 

Wiem, że nie są to batki najwyższych lotów :) ale nie znalazłem innych pasujących do prowadnicy kolby o napięciu 7,4v. Tak więc proszę o info, którą z tych dwóch byście polecali i jak się one sprawują. Różnica w cenie przemawia za desire power, ale ciekaw jestem jak z ich żywotnością i bezpieczeństwem użytkowania... Aha, mam m4a1 G&P stock, więc mocniejsze baterie odpadają.

Pozdrawiam,

Max

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie odebrałem z serwisu ;). Zapomniałem dodać, że mam m135 też wsadzoną ;). Na lipo 7 pewnie da rade, ale wole 11 ;).

 

Seger-> mam brać taką np. z 20c?. Czy to ma jakiś wpływ na silnik ?. Wybrałem 15C bo kierowałem się tym aby nie zajechać silnika :P. Możliwie, że błędnie...

 

Jaka ładowarkę mam wybrać cena/jakość ?.

Link to post
Share on other sites

20C to kiszka tez. ja celowałbym w 35/60C to sa poteżne juznatęzenia rof jest miodzio jak i reakcja na spust, mozliwośc ładowania prądem 2C :) mam taki aku chwilowo z siebie wydaje ponad 260A wiec odpalisz nawet samochód :) ( testowane) ale są one ciut wieksze.

dobra ( czyt. droga) ładowarka to wydatek ponad 230zł na alledrogo za bantama plus zasilacz stabilizowany do niej 5A. ok 100zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...