Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam,,

Przeczytałem cały temat i zdecydowałem się zainwestować w baterię Li-Po, z tym że muszę ją upchnąć do stock-pipe'a.

W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy batka 11,1V nie będzie za mocna do stock'owego m4 G&P (~380fps). Nie chcę po prostu zarżnąć tłoka i zębatek na dzień dobry :)

2. Czy jakiś układ odcinający jest rzeczywiście konieczny (pytanie raczej do użytkowników li-polek, którzy takowego układu nie mają). Ze względu na małą ilość miejsca w prowadnicy będę musiał to wszystko jakoś upchnąć.

3. Jeśli 11,1V to za dużo, to jaką polecacie baterię 7,4V. Pomijam narazie G&P (Capri) i Desire Power (Modelator.pl).

4. Czy ktoś miał styczność z tą ładowarką: http://perfecthobby.pl/detale.html?id=1398 - ładowarka. Shit, czy warto? (cena jest niska, ale często co jest tanie, to kiepskie...).

 

Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi.

Pozdr.

Max

Link to post
Share on other sites

a czemu stick? nie lepszy pakiet dedykowany do stock pipe? co do ukladu odcinajacego to pol roku mam lipola bez tego bzdeta raz mi sie rozladowal pakiet do takiej wartosci ze nieuciagal sprezyny jak sie okazalo to napiecie bylo w okolicach 9.5v wiec bezpiecznie.

Link to post
Share on other sites

Ładowarkę z linka mam, używam, problemów nie sprawia. Ładnie ładuje i wyrównuje napięcie. Nie używam odcinacza, co jakiś czas w trakcie rozgrywki sprawdzam tylko napięcie na celach takim małym wskaźnikiem po 30 coś na allegro, wpina się w gniazdo balancera. Pokazuje napięcie na każdej celli i całe pakietu.

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

do m130 brałbym 11,1v :) lepsza reakcja na spust jeszcze zalezy od zębatek, silnika i okablowania jakie masz i wtyczek.

 

przerabiam teraz włąsnie swoją replikę daję magnum, silikonowe kable stock zebaty z JG borek, t-connectory i m120 systemy i li po 11,1v 4400mAh 35C. ciekawe jaki ROF będzie :)

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

ciekawe jaki ROF będzie :)

 

Według mnie nie będziesz miał semi. Mam m130 MadOnion silnik JG 3gen i po strzale na semi tłok zostaje w połowie, więc prawdopodobnie będziesz miał tylko auto, oczywiście to zależy od jakości batki, którą chcesz kupić. Podsumowując ROF będziesz miał wystarczający ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...