Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

Żeby odciąć ,trzeba by wiedzieć ile ma każdy z celi, bo po grzyba odpinać pakiet jak zejdzie poniżej 9-9.6v, jeśli jedno z ogniw już dawno mogło przekroczyć wartość 3v, tak jak pisałem wcześniej. Najlepiej gdyby był to układ monitorujący każdy z celi przez łącze serwisowe i jednocześnie był połączony z łączem zasilający, aby odpiąć zasilanie ;D Ale tego chyba jeszcze nie wymyślono :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Witam.

 

Z góry chciałbym przeprosić, że się wtryniam na ostatnią stronę, ale niedługo jadę do speca i chciałbym się zapytać czy to brać:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4881

 

lub to:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4652

 

do tego taka ładowarka:

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4649

 

Będzie pędzić MP5 PDW na M100 z podwójnym MOSFETem i kondensatorami niskoimpendacyjnymi 10V [muszę zmienić na 16V].

 

Mam pytanie, czy to będzie dobrze chodzić, w sensie czy będzie współgrało z MOSFETem i kondensatorami?

 

Wymagam tylko dobrego ROFa i reakcji na spust.

 

Zazwyczaj wywalam na bocznej około 300-800 kulek więc 1kkkk Ah mi nie jest potrzebne.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

PS: I jeszcze raz przepraszam za burdel.

 

PS.1: Czy to jest potrzebne aby nie zjechać Lipola? http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2766

Link to post
Share on other sites

@KicpA - Czyli lepiej KA, tak?

 

@wally - nawet nie zauważyłem [niedługo czyli w tym tygodniu]. Dzięki, bo bym pojechał i nie ma. Albo wezmę w ASGshopie.

 

A to coś przeciw rozładowaniu to też jest potrzebne. Czy samemu też se można zlutować :D

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Grzechotnik:

Ta Li-Po stick King Arms'a nie pasuje do mp5 PDW, przynajmniej tego od Galaxy.

Mam, próbowałem i nic się nie da wykombinować.

 

Jest po prostu zbyt "gruba".

 

A o ile jest zbyt gruba? Hmmm? Pokrywę można trochę odchudzić i będzie. Dremel w łapy i po problemie.

 

@michalll - A sticki dostanę? W tym sęk, że nie chodzi mi o kosmiczny ROF, bo spotkałem się z przypadkami burstu na singlu przy słabych sprężynach.

 

 

Oba akumulatory mają 11.1V, uważałbym z tymi kondensatorami na takich aku.

...kondensatorami niskoimpendacyjnymi 10V [muszę zmienić na 16V]...

 

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, koledzy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zamontować tą baterię w TLF'ie i używać tej ładowarki. Szukałem po necie i nie mogę znaleźć odpowiedniego układu zabezpieczającego przed rozładowaniem przeznaczonego do asg, na asgshopie był King Armsa ale do innego napięcia i jest obecnie niedostępny. Wie może ktoś gdzie kupić taki układ i czy wybrana bateria nie jest jakoś tragicznie lipna ?

Link to post
Share on other sites
A o ile jest zbyt gruba? Hmmm? Pokrywę można trochę odchudzić i będzie. Dremel w łapy i po problemie.

Trudno powiedzieć, trudno zmierzyć.kawałek da się wepchnąć, ale dalej już "rozsadza body". Próbowałem rozcalić trochę korpus repliki i wtedy włożyć ... nic z tego.

 

Sądzę jednak, że dużo nie brakuje.

Trudno mi sobie jednak wyobrazić poszerzenie przestrzeni na baterię na takiej długości, czy to dremelem czy pilnikiem.

To w końcu tylko cienki, kiepski plastik.

Jeśli ci się jednak uda, pochwal się ;)

 

Ja mam nadzieję, że w nadchodzących metalowych kurzach cymy będzie tam więcej miejsca :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...