Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne (6.03) SRC


Recommended Posts

Witam,

znalazłem dziś w Taiwangunie lufy 6.03 produkcji SRC i mam pytanie czy ktoś z Was już się z nimi spotkał albo używa/używał ???

Czy faktycznie są takie precyzyjne czy też niekoniecznie ???

 

Nie bardzo uśmiecha mi się wywalenie ok 250 za preclufę a tu proszę za 99 zł lufa 6.03 / 310 mm ( http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=128 )

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Jeśli gdzieś już była poruszana ta kwestia to temat do wywalenia :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałem przyjemność testowania przez tydzień Mki z tą lufa i powiem szczerze że jest ok jak każda inna prec lufa. Różnice między lufami SRC a Prometheusem są tak minimalne (jeśli są) że ja ich nie dostrzegłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lufa, która tak kiepsko działała była zainstalowana właśnie w moim "gunie". Usterka wyglądała dość dziwnie kulki latały we wszystkie strony (goldfire 25) nie było zacięć ale do prec "strzałów" było bardzo daleko dosłownie tanierepliki.itd. Kolega Kmieciu użyczył innych kulek ale efekt był podobny, więc czy to kwestia złej amunicji. Sprężyna była taka jak w stocku 130% wiec chyba gumka hop nie miała z tym nic wspólnego (twardość - gumka standard) po zmianie lufy na strzelance usterka zniknęła więc wykluczam też zły montaz gumki hopup. Hmm, wiec o co chodzi, czy to faktycznie trefna sztuka ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

a czy ktoś z was próbował zamontować długą lufę w krótkim karabinie?

czy w m4 (tak samo jak lufy firmy src/stti) da się zamontować lufę od M16 lub jeszcze dłuższą od m700????

 

zasadniczo im dluzsza lufa tym lepiej. ciekawi mnie czy celnosc poprawila by się znacząco w stosunku do zwyklej preclufy przeznaczonej do sr4..

 

taki karabinek strzelający serią, z celnością snajpera toby bylo cos :D

abstrachując od dziwnego wyglądu małego karabinu z dlugą wystającą lufą :)

Link to post
Share on other sites

Myslisz, ze jak walniesz lufe 2m to Ci sie zasieg powiekszy?? Dobranie dlugosci lufy zalezy od pojemnosci cylindra (w aeg typ 0,1,...). Jezeli dasz cylinder typ 0 i lufe od m16 to zasieg teoretycznie zasieg sie zwiekszy (ale chyba nie na tyle, zeby psuc wyglad "broni")

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites
Ja kupiłem sobie casto lufę, włozyłem pól metra do MK1 Rugera a uzywam kulek Col Fu 0,25g. 0 zastrzeżeń, w sąsiedni dach na 4 pietrze (ok 30m.) stracam mewy 8) Przy silnym wietrze :P

 

Kulki Coll Fu? Przecież to jest tragedia. Kupiłem na próbę 500 szt. 0,33 bo 0,25 są do mojej snajperki za lekkie i na 30 strzałów miałem 2 zacięcia w lufie 6.03! Więcej już tego do magazynka nie wsadzę!

 

Jesli już o kulkach mowa. Czy ktoś zna jakies dobre kulki w okolicach 0,3 g co by się do lufy 6,03 mm nadawały? Z tego co widze po sklepach to Excele najcięższe mają 0,25g. Widziałem jeszcze gdzieś 0,28g Guardera, uzywał je ktoś w prec-lufach?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

To jak myślicie, warto kupić te lufę? Czy lepiej kupić 6,04 innej firmy?

 

[ Dodano: Nie 18 Cze, 2006 ]

No i kupiłem te lufę długości 310mm. Uzywam kulek 0,25 P&J i bez zacięć (na razie mało strzelałem). Lufa znacznie poprawiła osiągi głównie skupienie.

Aha, cała lufa mieści się w MP5SD2, a nawet zostaje jeszcze 3 centymetry.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja polecam teraz kupywać exelki (jak dostaną dostawe) na capri asg z tego powodu ze są po 30zł 3000szt 0,2 a w innych sklepach (dużej większości) są po 45zł :) wiec można troszke zaoszczędzić. Ja mam tą 6.03 i spisuje sie ekstra, polecam uzywać z silikonem Guardera to będzie naprawdę wzrost celności.

Link to post
Share on other sites

a ja nie będę zakładać nowego tematu więc zapytam się tutaj :)

czy opłaca się wstawiać prec lufę takiej długości aby kończyła sie ona na samym końcu tłumika czy lepiej zainstalowac taka lufe jaka jest w stocku. Mówie tutaj o MP5SD2 CA

Gdyż jeśli lufa bedzie dłuższa to wtedy tłumik nie będzie tłumił dźwięku (co się bardzo przydaje. Już wiele razy skosiłem innych zanim się zorientowali skąd dochodzi dźwięk strzału), a nie wiem ile wogóle da ta troszkę dłuższa lufa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...