Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki z airsoftguns.pl


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te kulki są tragiczne... Sprzedawca tak samo...

Kulki- szwy cholerne, nitki wystają i każda ma pierścienie niczym Saturn. (Jak bardzo chcecie mogą być zdjęcia :q )

 

O sprzedawcy też można coś dodać... Ma mojego negatywa. Nie odpowiada na e-maile, paczke wysyła 3-4 tygodnie po zamówieniu a bezczelnie oszukuję, że wysłał 2 dni po kupieniu. Idiota nawet nie wie, że na paczce jest data wysłania 8O

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A co powiecie o kulkensach od CG?? Ujda czy jednak sa lipne?? [ uzywalem ich jakies 3 miechy w sprez. od CG, teraz mam AEG-a innej firemki i czy nie bede teraz sprawialy jakis klopotow? ]

 

 

 

PS: Prec. lufy nie mam...jeszcze.

Link to post
Share on other sites

witam

miałem te kulki od airshitguns'a 0,25(te co są na początku tego wątku) mam sr4 przestrzelałem na nim ok.2000kulek,tylko jedna mi sie zacięła przy wejściu do GB,a tak to ok. , kulki sa wykonane jakby z "cementu" znaczy sa plastikowe ale posypane jakims białym proszkiem...

gdy rozkręciłem guna zobaczyłem komre HU.... była cała biała,wysypana jakims proszkiem.Te kulki wg. mnie nie są bezszwowe,sa obsypane tym proszkiem.

ogolnie nie polecam....

Link to post
Share on other sites
http://www.allegro.pl/item97788223_kulki_asg_0_2g_opakowanie_1_kg.html a co z tym z obliczen wynika ze to 5000 jak jakosc?

 

Na snajperasg tyle dasz za 6000 goldfire'ow takze moim zdaniem nie ma co inwestowac w ciemno

Pozdrawiam!!

 

[ Dodano: Wto 30 Maj' date=' 2006[/i'] ]

Te super ektra kulki extreme sa juz dostepne. Sprzedawca twierdzi, ze sa lepszej jakosci od TM i Excel :wink: .

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

Hmmm, jak mi przyjdzie kasa za sprzet to chyba je przetestuje, szkoda, ze nie sprzedaja po 1000. Airsoftguns ostatnio nawet nie kreca w opisach, w sumie to moglaby byc firma produkujaca tansze kulki, bo jakby nie patrzyc to to jest kilo granulowanego plastiku...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Enderhawk, ni w dupe ni w oko wpasował się z pytaniem o extreme precision, jeśli się nie mylę (wnioskuję z jego poprzedniego posta).

Jest o nich oddzielny temat, więc nie róbcie tu syfu.

 

Krytykowane są gówniane kuleczki z allegro, jakieś no-name. Nie mówi tu nikt o extreme precision sprzedawanych na airsoftguns.pl !

Link to post
Share on other sites

Witam

Wczoraj na strzelace mialiśmy możliwość testowania kulek "Xtrem Precision" w wadze 0,20, 023 , 0,25 , 0,28 g .

 

Osobiści na wystrzelonych 600 kulek 0,25 g - miałem 0 zacięć to samo z 0,20g

Kulki dobre .

NIe wiem czy są lepsze od TM czy innych markowych kulek - napewno mają tą przewagę nad GF żę nie są puste w środku . Nie skałają sie z dwóch czy więcej połówek itp.

Pożądnie wykonana amunicja ASG.

 

Pozdrawim

Siwy

Link to post
Share on other sites

Mam kulki SIIS .25g-nie tykać 4 metrowym kijem;czemu? ŻADNA kulka nie jest idealnie okrągła(tzn nawet żadna nie przypomina takiej).

Na całe szczęście te kulki zostały wycofane ze sprzedaży, ale jak wrócą-NIE KUPOWAĆ

 

Przez te kulki, gumka HU poszła się :kochać: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...