Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki z airsoftguns.pl


Recommended Posts

Przeglądając strone airosftguns.pl natknąłem się na takie coś :

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?...i9p6jmdtg24oul7

Niby wszystko ładnie, używa ich ktoś? Sądząc po cenie to są to białe aniołki, ale może...

 

mini_1141997229.jpg

 

I jescze jedne, 0,25

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?...duct=1141916162

1.jpg

Są też one dostępne na wgc - 8,50 $

Czyżby to nie kulki producenta Desert Eagle?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Rzeczywiście, 0.2 są różnokolorowe na zdjęciach. To jak, kupił je ktoś w końcu?

PS. 0.2 są z Chin, a 0.25 z Japonii, jednak w Japoni też mogą bubla zrobić :F Szczególnie martwi mnie napis:

Przed użyciem zaleca się naoliwnienie w oleju silikonowym.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

przypomina mi sie akcja jak ostatnio chyba tylko dzieki opatrznosci Bogow wyjalem sobie podczas strzelanki magazynek z aega, patrze do podajnika a tam kulka w ksztalcie pianki jojo (dla tych nie jedli hyhy jest to mniej wiecej kwadracik ze spilowanymi rogami).

 

kulki model krakman, 0.2, zakupione w tajwangunie.

 

przerzucam sie na guardery chocbym mial zbankrutowac. szkoda repliki..

Link to post
Share on other sites
witam mam pytanko czy ktoś już próbował tych kulasów: http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?...duct=1141916162

kiedyś słyszałem że są na WGC więc chyba są dobre nie?

(jak ktoś ma z nimi jakiekolwiek doświadczenia to prosze tutaj cuś napisać :D )

 

czy jestem slepy czy Ty pytasz się o kulki o których jest cały wątek i już wystarczająco było powiedziane ...........................

Link to post
Share on other sites

Ja miałem te 0,25g. Z MP5 well idą na jekieś 35metrów.

Co do kulek, w worku ok. 4000szt wszystkie pobcierane i w pyle, musiałem je umyć i nasmarować olejkiem silikonowym, dopiero po tym zabiegu nadawały siw do strzelania. Oceniam na 3+.

Link to post
Share on other sites

Arafat (KSK) >> od kiedy jesteś specjalistą od AEGów ?? :>

 

Raphalus >> żółte kulki ważą zazwyczaj 0,12g. Dla "markowych" AEGów jest to troszke za mało, więc raczej nie będą latać tak jakby użytkownik chciał ;)

Jesli do tego będą klejone z 2 połówek, to :

1) przy udeżeniu w jakąś twardą przeszkodę mogą zamienic się w pył kulkowy, przed którym i okulary czasem nie uchronią

2) może ci sie taka kulka rozlecieć w lufie lub komorze HU... co nigdy nie jest dobre ;)

Link to post
Share on other sites
1) przy udeżeniu w jakąś twardą przeszkodę mogą zamienic się w pył kulkowy, przed którym i okulary czasem nie uchronią

To mi nie grozi bo mam zamiar strzelac sobie na podwórku do jakiejs tarczy albo tak zeby sie pobawic:) niemam zamiaru chodzic z tymi kulkami na strzelanki :)

 

2) może ci sie taka kulka rozlecieć w lufie lub komorze HU... co nigdy nie jest dobre ;)

Tymbardziej moze sie rozleciec, ze bede miał tuningowany model :| (380fps) a to moze byc groźne!

 

Skoro tak to jakie kulki, do tuningowanego modelu polecacie? Polećcie mi jakies kulki do strzelania:

a) w domu, czyli tak zeby sie wyzyc :) (chodzi o jak najtańsze a dobe kulki)

B) kulki na strzelanke (cena około 30zł za 3000 kulek)

 

Co sądzicie o tych:

a) http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/311

B) http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat.../products_id/47

Link to post
Share on other sites
2) może ci sie taka kulka rozlecieć w lufie lub komorze HU... co nigdy nie jest dobre ;)

Tak sobie myslałem i sie dziwie jak taka kulka moze sie rozlecieć w lufie albo HU? przeciez tłok jej nie uderza (chyba) ani w nic tam nie wali taką siłą zeby sie rozleciała (chyba :P) Bo to powietrze ją wypycha i nadaje jej siłę tak? Komuś juz sie tak zdażyło ze kulka rozsypała sie w lufie albo HU?

 

PS: Moze sie myle, nie znam sie na tym, tylko tak sobie myslałem moze za duzo myśle ;)?

Link to post
Share on other sites
Komuś juz sie tak zdażyło ze kulka rozsypała sie w lufie albo HU

 

tak... mi ;)

 

przeciez tłok jej nie uderza (chyba) ani w nic tam nie wali taką siłą zeby sie rozleciała

 

a myslisz, że ciśnienie wytworzene przez tłok do wypchnięcia kulki to nic ??

To tak jakby powiedzieć, że upadek ze 100m do wody to nic, bo woda jest miękka ;)

 

Pozdrawiam

Veto

Link to post
Share on other sites

Kulek 0,25g Gold Fire używam w moim gunie. Mam lufę 6,03 mm prometheus'a i jak narazie na 6000 sztuk zero jakichkolwiek zacięć 8)

Ogólnie jest to chyba najtańsze wyjście dla ludzi z preclufami. Może i są lepsze .... ale np czasami Exele 0,25 cieły mi się w magach a tu mam o dziwo święty spokój.... a poza tym przy obecnym ROFie używając Exeli podpisał bym upadłość . :wink:

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...