Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smartgun


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foka, jedno tylko mi się przypomina jak na to patrzę:

 

http://zdjecia.strona.pl/20060311Tricity/i...es/355_5568.JPG

 

To:

 

http://files.boardgamegeek.com/bggimages/pic57091.jpg

 

;)

 

Fajny styl, taki alternate reality :) Coś w rodzaju Red Storm, tyle że zamiast np. Rosji to Polska jest odrębnym mocarstwem walczacym na frontach. BFG, widzę M, jaki model ?

Link to post
Share on other sites

W Doom II: HoE nie było to czasem nazwane Big Freaking Gun przez bohatera? Albo Frigging czy jakoś tak ... Może się mylę, ostatni raz grałem w to ok 9 lat temu.

 

Ogólnie podziw i szacunek dla obydwu sprzętów ( i konstruktorów ), ciesze się że w czasach, gdy wyznacznikiem wartości dla większości stały się FPS'y na identycznie wyglądajacych kolejnych klonach M4/M15/M16/Mi24 etc etc komuś chce się jeszcze coś takiego robić :).

Link to post
Share on other sites

Chyba założe program pimpmygun :P , co do railguna to dało by sie zrobić :D ( jakby sie ktoś znalazł z aegiem do przeróbki to moge sie tego podjąć :) ) chyba sie kiedyś za niego wezme, narazie leci morita z starship troopers :).

Link to post
Share on other sites

Robale też już były. Gdzieś są fotki Rhotaxa z Zahconu - tego co ten koleś zrobił ze sobą przy użyciu skórzanych ciuchów i dużej ilości taśmy klejącej to po prostu nie da się opisać.

 

Przyznaję, że jeszcze się ekipa z REBELa nie wzięła za Działo Morita. Ale jeszcze niech kilka Pulse Rifle'ów zrobią, bo sam chcę u nich jeden zamówić ;)

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Giwery zarąbiste, ktoś ma talent i dużo czasu, pozatym orientuje się ktoś co do broni z starship troperrs ? chodzi mi o to czy takie coś istnieje (bo kiedyś mi w tv migneło coś identycznego i to nie była kolejna część ST) i czy ktoś posiada zdjęcia itp. tej giwerki.

Link to post
Share on other sites
Mamy już Paznerfausta, Panzerschrecka i armatke Pak 35 (a dokładniej Promant ma)...

Jeszcze jakieś pomysły?

 

dajcie czas Promantowi to na strzelanke tygrysem ze sklejki przyjedzie ;)

 

nie dałem rady na marchant-a... z czego jest zrobiony BFG? kartoon?

Link to post
Share on other sites

Kaleb, z czego robisz Moritę? Na Arniesie złożyli ją z obudowy kupionej od filmowców, gazowego Skorpiona i bodaj Hardballera CG albo jakiejś innej taniej pompki.

Ja z kolei zamierzam się na coś w stylu spluwy Blade'a - byle tylko mieć RIS'a albo trzy na tym moim nieszczęsnym Ingramie :P

Link to post
Share on other sites

Westie o risy nietrudno ^^ kupujesz jakiegos rozwalonego taniego springa na allegro ( jakies m4ris) i masz 4 risy do dyspozycji :P ja odkupilem jeden od kumpla z jego posypanego taniego m4 i bede montowal pod tlumik do mojego mp5sd2 a on w swoim famasie TM wrzucil na foregrip :) wyglada i funkcjonuje calkiem calkiem :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...