Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprzet z "Tears of the sun"/"Lzy slonca"


Recommended Posts

Ten z M21 nosił ALICE +jakieś tam maskowanie, ten drugi z M'ka albo ALICE albo TAC-1/Omegę. Wszyscy na plecach mieli 3day packi BHI. to tak na szybko co mi sie udało uwstalić. Do tego kabura udowa, zielona, albo M12 albo BHI jakaś, sprzęt radiowy i takie na tam. Na glowach bonnie haty (w tej scenie na drzewie).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

A w SpecForce'ach nie jest tak że w większosci przypadków generalnie kazdy sam sobie dopasowuje sprzęt i oporządzenie tak żeby było mu wygodnie ?? Nie tyle chodzi mi o sam film co o to że Ci którzy ten film robili mogli wyjść własnie z takiego założenia i stąd taki "bajzel" w "sprzęcie". Może nawet są tacy co wolą miec AimPointa odwrotnie bo tak im "wygodniej" :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Odkopię i wybaczcie .

Sanitariusz z łzy słońca posiada jakieś dziwne oporządzenie którego nie potrafię zidentyfikować - tak jakby dziwna wersja Granate Vest-a , + dziwny pas z dziwnym buttpackiem .

Jeżeli ktoś oglądał i wie co to jest , to prosił bym aby mi powiedział :

Cóż to za plecak owy ,,operator'',,żołnierz'' ,,aktor'' czy jak go inaczej nazwać posiada

Co to za kamizelka , pas i buttpack , oraz jakieś ciekawostki odnośnie oporządzenia.

Wydaje mi się że plecak który ma to raczej nie 3day , bynajmniej 3 day chyba jest mniejszy.

Z góry dziękuje.

 

Up.

http://www.asgpyrzyce.fora.pl/filmy-zdjecia-gry-i-literatura,10/film-lzy-slonca-tears-of-the-sun-2003,669.html - tu jest zdjęcie , 7 licząc od pierwszego posta na tej stronie.

Edited by Tymbark
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...