Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na poczatek sprawa z haczykami:dzwonilem, pytalem sie i powiedzieli ze mi wysla, wiec smialo uzytkownicy wersji 1 moga sie o nie upominac i je dostana!

 

co do otarc na cylindrze mam to samo wiec chyba to typowe w tym ganie(tylko jak wyjdzie bore-up to moze byc problem chyba).

 

jesli chodzi o strzelanie i zacinanie sie to pisalem wczesniej ze to jest zwiazane z bateria, na 8.4v mi sie zacina a na 9.6v(kolegi :P) chodzi pieknie i milo.

 

do sabata: z ta batka 9.6v sie doczekjac nie moge bo jak gwarancja minie to za taki tlok kolo 100zl pewnie bedzie trzeba dac :P.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
ZDJĘCIA I FILMIK ZROBIĘ ale proszę o cierpliwość, postaram się jak najszybciej (może dzisiaj a jak nie to jutro)

Hymm, pamiętasz co nam obiecałeś :) ?

Tak, pamiętem, będą dzisiaj już na 1000% 8)

 

Aha no i stało się :(

Haczyka padł po wystrzeleniu około 4500 kulek, urwał się dokładnie tak samo jak haczyki z pierwszej serii...

Już myślałem, że będą niezniszczalne :(

Ale 4500 kulek to i tak sporow w poruwnaniu do pierwszej wersji 200-500 kulek...

Link to post
Share on other sites

Link do obiecenych zdjęć i filmiku

http://rapidshare.com/files/1467695/L85A1.rar.html

pozdro4all

 

[ Dodano: 07 Lis 2006 07:21 ]

Can you tell me when the SUSAT scope for your L85A1 might be ready for sale? Thank you.

Answer: It is not ready for sale,please wait. Thank you.

Czyli to oznacza, że G&G robi SUSAT`a 8)

Miejmy tylko nadzieję, że będzie w normalnej cenie :evil:

Link to post
Share on other sites

:(

tfu tfu tfu, odpukać w nie malowane ni narazie wszystko śmiga idealnie ...

Fakt jeden haczyk też mi pękł ale nic się złego nie stało !

Gadałem jeszcze ze specami i powiedzieli, że wysłali info do G&G że haczyki jeszcze padają i G&G ma to jeszce poprawić !

Generalnie ja z zakupu L85 jestem bardzo zadowolony :D I ten dźwięk strzału z BB :roll: 8) poprostu piękny :D

Link to post
Share on other sites
Auga nie bierz bo brzydki jest

 

Może i brzydki, ale mi strzela bez większych problemów od paru lat... 8)

 

Ale przyznaję, że "w ręku" L85 robi wrażenie bardziej poręcznego. Na tyle, na ile można to oceniać po krótkim trzymaniu repliki i kilku strzałach.

 

-

Link to post
Share on other sites
Dzięki za informację. Sorki Sabat za to zapeszenie. Czego spodziewacie sie po wymianie tloka- jak zrozumiałem orginalne wzmocnione działaja dobrze?!

Ten tłok podałem tylko jako ciekawostkę, ponieważ na dzień dzisiejszy części zamiennych i do tuningu L85A1 na rynku BRAK ! (nie wiem czy może pasują części z L85 STAR) no pewno to tylko kwestia czasu jak G&G wypuści części zamienne na rynek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...