Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

Ja używam kabury udowej (strike systen) na średni pistolet. http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=226

 

Generalnie polecam tą kaburę tylko denerwuje mnie ten pasek co przytrzymuje gnata by nie wypadł z kabury. Znaczy pasek dobrze trzyma tylko ma dwa zapięcia na napę i na rzep. Niestety nie sposób objąć pistolet by zapiąć na napę ale rzep zapewniam, że rzep trzyma pewnie pistolet w kaburze.

 

Ale generalnie polecam.

Edited by headshooter
Link to post
Share on other sites
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie z innej beczki.

 

Czy któryś, spośród użytkowników klocka 18C używa kabury udowej i przede wszystkim jakiej :D?.Interesowało by mnie to gdyż w niedalekiej przyszłości chciałbym sobie sprawić kaburę.

 

Tak więc co polecacie?

 

Pzdr RuR

Ja mam taką: LINK . Jest duża, pistolet wchodzi bez problemów a jednocześnie nie jest luźny.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich użytkowników GLOCK-a CYMY mam takie pytanko i jednocześnie prośbę o szczere odpowiedzi. Jaki widzę spora część osób ma już ten sprzęt jakiś czas w użyciu więc chciałbym wiedzieć jak jest z jego awaryjnością i czy warto kupić tego GLOCK-a czy lepiej darować sobie i dołożyć trochę grosza i kupić GLOCK-a z TM. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam Robert.

Link to post
Share on other sites

Widziałem Glock'a 18C TM'a w akcji i również powiem,że nie ma sensu dokładać.Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie i powiem tylko tyle,że prawdopodobnie skuszę się na tę co polecał Domino min. z tego powodu,że do ASG Shopu mam całkiem niedaleko ;D

 

Dziękuję wam ;)

 

Pzdr RuRyK

Link to post
Share on other sites

Jeszcze w kwestii kabury: jest taki wąski pasek z rzepami co służy do mocowania szerokiego pasa - proponuję wykonać kopie, ja dorobiłem sobie i mocuję często kaburę na pasie, ograniczając z dwóch stron.

 

A w miejscu na zapasowego maga polecam nosić szybkoładowarkę - mag na 30 szybko się kończy.

Link to post
Share on other sites

A czy wiadomo coś o tych cymowych magazynkach na 100 kulek? Czy będą w Polsce? Bo 100 zł za produkt TM to połowa wartości broni ;)

 

Poza tym z długim magazynkiem brzydko w kaburze wygląda i nieporęczny - a wyjmuję go tak raz na dwa tygodnie średnio, resztę czasu służy do lansu :)

 

I nadal uważam, ze speedloader najlepiej pasuje do kieszeni w kaburze - magazynki są wąskie i mogą wypaść.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z hop-upem. Wcześniej bez problemu mój gloczek podkręcaj 0,25g. Teraz ledwo sobie daje radą z 0,2g. Myślę że problem jest z tym bolcem który, jest dociskany przez pokrętełko hopa, który dociska dystanser. Chyba dystanser nie jest tak dobrze dociśnity jak wcześniej.Czy miał już ktoś ten problem? Jak temu zaradzić? Proszę pomóżcie.

Link to post
Share on other sites

Czesc mam prosbe. Doradzcie mi co mam kupic. Chce wydac max 200 zeta ale nie wiem co kupic. Ostatni tydzien rozgladalem sie za gaziakami ale nic ciekawego nie znalazlem (oprocz rugera, jednak wyglad....) jak myslicie czy lepiej kupic taniego gaziaka (max ok.150 zl) czy tego Glocka??

Link to post
Share on other sites

Zależy do czego będziesz tej broni używał. Jeśli w charakterze broni głównej to ja bym wziął Socom MK23. Nie ma Blow Backa więc je przez to trochę mniej gazu a ma dużą moc więc możesz powalczyć na równych prawach.

 

Tylko jednak jeśli gaziak to dodatkowe koszta na gaz dadzą ci prędzej czy później w kość jeśli to ma być broń główna.

Link to post
Share on other sites

no wlasnie chodzi mi o bron glowna bo nie mam za duzo czasu na asg wiec ie chce za duzo wydawac na gnata i mysle ze glock styknie a poza tym raczej nie bede sie strzela na jakis bardzo otwartych przestrzeniach. A za jeden green gas to mam zapasowego maga do glocka :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...