Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Moze da sie zrobic tuning mocowy nie zwiekszajac gabarytow repliki.

Drugiego zrobie z modulem laserowym (laser bede musial chyba tez sam zrobic).

 

Ehh, trochę mnie śmieszy to co piszecie. GLOCK z założenia jest repliką BOCZNĄ, jest to broń krótka która i tak strzela BARDZO DOBRZE, lepiej niż wiele gaziaków, czego Wy chcecie więcej ? Po cholere wkładać w to jakiś tuning i kombinować jak koń pod górkę? Przecież ten glock ma zasięg prawie taki jak stock TM (przynajmniej mój model). Jak chcecie sobie tuningować to kupcie jakiegoś elektryka z droższych welli albo jakieś TM lub CA a nie broń która z założenia służy do walki na małe dystanse i to w przypadkach kiedy broń główna wysiądzie. I nie mówcie że chcecie tuningować tego glocka bo nie stać Was na lepszą broń do tuningowania. Za cene pistoletu można dorwać używanego Wella lub Cymę. Bateria w glocku też jest bardzo dobra. U mnie szybkostrzelność jest naprawdę na zadowalającym poziomie, batka starcza na wiele kulek, pozatym to broń boczna więc więcej jej nie potrzeba. Tych kombinacji z bateriami też nie rozumiem.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kiedyś zmierzyłem szybkostrzelność i wyniosła ona 29kulek(cały mag) w niecałe 3 sekundy przy czym bateria była już trochę męczona więc zaraz po naładowaniu byłaby jeszcze wyższa. Jak łatwo z tego obliczyć wychodzi że w ciągu minuty można wystrzelić około 600 kulek. A to wg mnie świetny wynik jak na pistolet.

Link to post
Share on other sites

Tofik, co Ty z tym tuningowaniem Wella zamiast Glocka, to nie ten watek.

Juz mam podkreconego AEGa, teraz chce miec AEPa (i wycisne z niego ile sie da).

AEP jest swietna bronia boczna, ale ja go czesciej uzywam do strzelan ''prawie tarczowych''. Mam w ogrodzie karton ustawiony w odleglosci ponad 20 m.

Kule 0.2 sa szybkie, ale niestabilne, niecelne w czasie lotu (wariuja przy najlzejszym podmuchu wiatru).

Jesli chcesz trafic w cos malego (cel wielkosci glowy) przy tej odleglosci, o wiele skuteczniejsze sa ciezsze kulki (teraz uzywam 0.25 Blaster). Te leca wolniej i zaczynaja opadac tuz przed celem. Postanowilem zmienic w Glocka TM lufe na KM HEAD i dalo to oczekiwany efekt, a ja mam teraz jeszcze wieksza frajde.

Teraz potrzebuje wydajniejszej baterii, zeby wstawic mocniejsza sprezyne.

Link to post
Share on other sites

Tofik, co Ty z tym tuningowaniem Wella zamiast Glocka, to nie ten watek.

 

Chodzi mi o to że nie potrzebnie wkładać w ten pistolet jakikolwiek tuning. Nie wiecie nawet jaka jest na prawdę wytrzymałość części! Zrobić choinkę z glocka bo to możliwe ? Przecież do ma być broń boczna ! Mała, zwarta z zasięgiem aby tylko móc się obronić. No cóż, widocznie mamy inne postrzeganie broni bocznych, ja tego glocka kupowałem z założeniem żeby sobie nim powalczyć na dystansie 20m kiedy mi się np.skończą kulki w m15, mimo to i tak się rozczarowałem ale pozytywnie, bo glockiem można próbować walczyć na sporo dalsze odległości.

 

Na koniec napiszę - proszę nie wjeżdzać na mnie, ja tylko wyraziłem swoje skromne zdanie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tofik jak ktoś chce sobie ulepszać to niech ulepsza co za problem. Mam też takie zdanie jak ty na temat tego że to broń boczna i służy do walki na bliskie dystansy,ale jak ktoś chce sobie go podkręcić to i tak to zrobi.W końcu to jego idea i może on z nim zrobić co chce.Nie uważam że lepszym wyjściem jest kupić jakiegoś well'a czy cyme ponieważ to już jest inna replika.

Link to post
Share on other sites

Allshooter, szybkie pytanie. Co wolisz mieć w budynku gdy Twoja broń jest długaśna i nie postrzelasz w ogóle? Glocka o mizernej szybkostrzelności czy o duzej szybkostzrelności?

Bo ja bym wolał o dużej. Stockowo jest przerażająco niska, ja swoim g36 osiągam 2x wyższą, test przeprowadzony na poprzedniej stronie tj 9bb/s to straszna mizeria.

Aczkolwiek narazie pozostanę przy standardowej wersji, do czasu aż wykombinuje coś, żeby móc stabilnie nosić klocka z taką rączką.

I jeszcze wam powiem, że na tereny stricte cqb będę zostawiał giete w domu i wyjmował glocka z 8.4, bo jego osiągi (donośność) są przyzwoite, a wolny lot kulki zrekompensuje wysoka szybkostrzelność ;-)

Link to post
Share on other sites

W sumie to zależy od upodobań...jednemu stockowy glock wystarczy innemu nie to jest oczywiste.A jeżeli mamy być dokładni to Dragunow....120 m/s to ok.360 fpsów więc co ty mi tu o jakiejś snajpie mówisz :-F .W przyszłości i może ja zacznę myśleć o upg klocka.....zły nie jest ale zawsze mogło by być lepiej ;]

 

Pzdr RuR

Edited by Sheriom
Link to post
Share on other sites

Wolałbym mieć glock'a o z z większym rate of fire ale nie chce nic w nim uszkodzić dlatego nie zamontowywałbym do niego batki 8.4v.Chociaż na stoku te 600kulek na minute powino spokojnie starczyć na cqb przecież nie chcemy wywalić całego maga na jedną osobe :lol: .Dla mnie glock jest repliką z której strzelam gdy zabraknie mi kulek/zatnie się/zepsuje sie moja broń główna lub gdy ktoś podejdzie za blisko.Poza tym chciałem podkreślić,że każdy ma inne upodobania i zrobi z glockiem co zechce może z nim nawet snajpić i mieć te 450fps :mrgreen: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...