Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Robie od jakiegoś czasu świece dymne najprostszej konstrukcji, rolka po papierze toaletowym wypełniona stopionym cukrem z saletrą i nie wiem jak zabarwic dym. Chodzi mi o to by nie latać po chemicznych czy kupowac drogie chemikalia w aptece tylko jak naprościj zrobić jakiś kolor nie trując dymem nikogo.

Link to post
Share on other sites

heh saletre z cukrem mozesz jedynie zabarwic na szary lub czarny hehe, ewentualnie braz. Wszystkie barwniki stosowane w kupnych swiecach nie nadaja sie do saletry z cukrem bo mieszanka ta ma zbyt wysoka temperature spalania i barwiniki poprostu sie spalaja nie dajac kolorowego dymu. Niestety sam dym z mieszanki saletry z cukrem jest juz szkodliwy, ale od czego sa maski p-gaz hehe, MP-5 na twarz i heja. NIE STRZELAC DO KOLESIA W MASCE P-GAZ!!!

Link to post
Share on other sites

FireBurner Czemu mam nie strzelac do osoby w masce p-gaz? Przeciez kazdy przed strzelaniem sprawdza czy jego ochrona oczu wytrzyma. Nie zrobiłes tego... :?:

 

Jak maska nie ma odpowiednich szybek balistycznych (a i te sie sprawdza) to sie poprostu nie nadaje do ASG. Kurwa co za ludzie :roll:

Link to post
Share on other sites
Masz jakas maske i testowales ja aegiem?
Tak - MCU2P. Tak jak napisał Baca - masz nieprzetestowaną maskę - nie używasz jej w AS. Jak jest dym to Twój problem. Jak widzę kolesia w masce to zakładam, że wie co nosi, bo to jego oczy i na pewno nie będa się powstrzemywał przed strzelaniem
Link to post
Share on other sites
Jak widzę kolesia w masce to zakładam, że wie co nosi, bo to jego oczy i na pewno nie będa się powstrzemywał przed strzelaniem

Też prawda, ale Foka, u ciebie w grupie widziałem na fotkach jak koles biega w masce p-gaz i na nią zakłada gogle, moge się mylić ale wydaje misię że to właśnie u ciebie to widziałem. Pomysł (rozwiązanie) jest bardzo dobry i jest chyba jedyny.

Link to post
Share on other sites
Też prawda, ale Foka, u ciebie w grupie widziałem na fotkach jak koles biega w masce p-gaz i na nią zakłada gogle, moge się mylić ale wydaje misię że to właśnie u ciebie to widziałem. Pomysł (rozwiązanie) jest bardzo dobry i jest chyba jedyny.

 

Hmm Foczas powiedz który to za takie patenty się łapie ?? :mrgreen:

 

Pomysł nie jest raczej najlepszy a na pewno nie jedyny. Po pierwsze sa maski z szybami balistycznymi, po drugie jak nie ma to zawsze można usunąć oryginalne i w ich miejsce dociąć i wpasować odpowiednie balistyki albo porządną pleksę o odpowiedniej twardości i grubości. Sposobów jest mnóstwo. Jak miałbym na maskę zakłądać okulary to chyba wolałbym pokombinowac z okularami pod maską.

 

A z drugiej strony po kiego maska do ASG na większości strzelanek nie używa się takich "dymów" które wymusząły by używanie masek P-gaz.

Link to post
Share on other sites
Tak - MCU2P

Z dodatkową osłona balistyczną warto dodać.

 

Pisze o tym żeby ktoś kto dziwny trafem kupi maskę MCU bez tej „szybki” nie był zdziwiony. Wizjera „właściwego” maski nie testowałem(bo po co ryzykować i mieć dziurawą maskę) ale jest bardzo elastyczny więc kto wie, może wytrzyma…

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A ktoś pomyślał że zakładając maske trzeba zdjąć normalną ochrone oczu? :| Przecież nikt nie bedzie latać w masce przez całą rozgrywke...

Czasem taka kilkusekundowa zmiana "ochrony oczu" może okazać się przykra w skutkach - zatem jestem przeciw używaniu masek p-gaz - no chyba ze jako jedyna ochrona - ale bieganie w masce zdrowe nie jest.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
u ciebie w grupie widziałem na fotkach jak koles biega w masce p-gaz i na nią zakłada gogle, moge się mylić ale wydaje misię że to właśnie u ciebie to widziałem
Źle widziałeś

 

Pomysł (rozwiązanie) jest bardzo dobry i jest chyba jedyny.
Nie jedyny. MCU-2P spokojnie wytrzymuje każdego AEGa

 

I gdzie tu masz gogle NA masce?

 

W prawdzie nie ma ich na masce ale przypuszczam że do tegu mu służą.
Źle przypuszczasz. Pamiętaj - bardzo dokładnie rozróżniaj co wiesz, a czego się domyślasz. Łatwej Ci będzie w życiu.

 

PALEC ZE SPUSTU!
LOL już to zdjęcie było omawiane na forum. Gdzie tu widzisz palec na spuście?

 

nikt nie bedzie latać w masce przez całą rozgrywke...
Dlaczego nie?
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...