Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stick? pod pokrywe? TAK, po małym tunigu podstawy szczerbinki.

 

Co do monatrzu- jak sie nim rzucać nie bedzie to bedzie siedział, przydałoby sie body od wewnątrz włuknem szklanym wzmocnić, taki tani zabieg daje b. dużo..

Link to post
Share on other sites

Tak to określę: jak rozmontowałem całego tego kałaszka i miałem body w łapce, to jak chciałem lekko zagnieść to ni hu-hu... jest diabelnie sztywne. Jakby nie patrzeć to jest naprawdę gruby kawał plastiku. Wydaje mi się, że wzmocnienia nie byłyby konieczne.

 

Men3l chciałeś o coś pytać na gg to pytaj: 8899894...

Link to post
Share on other sites

Zależy jak bardzo, jeśli jest tak gorąca że nie da się jej dotknąć to coś nie tak, jeśli jest "letnio-ciepła" to ok, każde ogniwa sie troche grzeją.

 

Poza tym cyma daje swoje baterie okrutnie [cenzura], awaria takiej to kwestia czasu, proponuje zmienić na jakąś lepszą 8,4 -polecam Intellecta i Sanyo RC, szybkostrzelność wyraźnie lepsza, i dla ucha milsza ;)

Link to post
Share on other sites

Ak 74 nie stara sie udawać drewna , bo i oryginał drewien nie miał. Na żywo wyglądają bardzo fajnie te okładziny. Zdjęcia ludzie robią najczęściej z lampą i efektem tego jest wygląd bardzo plasticzano-buraczany...

 

Ja uważam, że karabin może wygladać jak gówno byle dobrze strzelał...

 

ak-74-03.jpg No jak w mordę strzelił drewno...

gp-30_ak-74_1.jpg no zobacz i tutaj też.Tworzywa czarne wprowadzono bodaj w AK74M.A ja uważam ,że karabin powinien dobrze wyglądać i dobrze strzelać.

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

Ja polecam magi firmy G&P. Trzeba lekko spiłować tylni ząbek od dołu i dokleić ze 3 warstwy izolki z przodu ale za to siedzi sztywno a dzieki niemu sam karabin odrazu lepiej się prezentuje (wygląd magazynków moim zdaniem 1 klasa)! Trzeba tylko pamiętać aby czasem psiknąc do środka troche silikonu żeby się nie zacinął!

Używam tych magazynków jako low- capów - ładuje 60 kulek!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

 

do tego 1 chyba mocowanie kolby nie będzie pasowało a to 2 to jeśli lubisz taką składaną kolbę ale czy bateria wejdzie do chwytu przedniego to nie wiem?

 

proponuje kupić takie body u gunnera link

pasuje idealnie i wyjdzie taniej nawet jeśli zamówisz tylko to i sam.

 

Ja czekam aż będzie dostępne znowu to drewno i zamawiam. link

Link to post
Share on other sites

do tego 1 chyba mocowanie kolby nie będzie pasowało a to 2 to jeśli lubisz taką składaną kolbę ale czy bateria wejdzie do chwytu przedniego to nie wiem?

 

proponuje kupić takie body u gunnera link

pasuje idealnie i wyjdzie taniej nawet jeśli zamówisz tylko to i sam.

 

Ja czekam aż będzie dostępne znowu to drewno i zamawiam. link

 

Baterii alternatywnie nie chowa się do chwytu przedniego a pod "dekiel".

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=258

 

To body pasuje do AK74 po lekkiej modyfikacji ,źródło Krakman :)

z tego co widzę na foto to chyba sporo będzie trzeba spiłować z miejsca gdzie wchodzi raczka (chwyt pistoletowy?) bo do ak74 jest płaskie no i zostaje jeszcze dziura po zaczepie do pasa

 

Jeśli zamówisz w HK body oryginalne do AK74 to koszt wyjdzie ok 170-180 pln z wszystkimi opłatami i nic nie musisz przerabiać, jeśli zamówienie zrobisz z kimś na spółkę albo zamówisz jeszcze inne graty to koszt wyjdzie jeszcze mniejszy.

Ja kupiłem body do ak74 i kosztowało mnie to ok 110-120 pln (koszt przesyłki dzielony na 2 osoby).

Edited by johnyTS
Link to post
Share on other sites

Wysłałem tą samą wiadomość do 3 różnych sklepów

taiwan,gunfire i zbrojownia ]

oto odpowiedzi na pytanie o body ak 74 elementa

Witam, Na pewno będą do AK 47, jak na razie nie wiadomo czy bedą do modelu 74. Pozdrawiamy, zbrojownia

 

 

Najprawdopodobniej nie będziemy.

 

siemak mamy te body((do ak 47 )ale po lekkiej modyfikacji załozy pan do ak 74 pozdrawiam

 

no więc tyle w tej kwestii .

Link to post
Share on other sites

Nieszczęśliwie połamałem ucho od mocowania kolby i w związku z tym mam pytanie: czy mocowanie kolby w AK74 jest takie samo jak w AK47? Mam okazję nabycia niedrogo body od kałacha i nie wiem czy będzie można po prostu przełożyć ten element do body mojego '74.

Link to post
Share on other sites

Raczej tak bo Krakman odpisał mi w ten sposób

siemak mamy te body((do ak 47 )ale po lekkiej modyfikacji załozy pan do ak 74 pozdrawiam
dzięki czemu można dojśc do wniosku ,że mocowanie jest takie samo ew.bardzo podobne bo w tej lekkiej modyfikacji chodzi o chwyt pistoletowy imho ;). Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...