Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elo, mam problem, ak mam od wczoraj

 

na poczatku ak strzelal dobrze, dzisiaj strzelajac pod wieczor ak zaczal slabo strzelac, tzn kulka leci blisko bo moze z 10 M (;/) a pozniej spada do dołu albo nie leci wogole czasami kulki leca tez po dwie... , chcialbym dodac jeszcze dwie rzeczy; 1. bateria chwile pozniej padła - rozladowala sie, 2. jak laduje karabin tak jak wiatrowke czyli bez uzywania maga, odwracam ja "do gory nogami" i wtedy wkladam kulke - strzela dobrze o dobrym zasiegu czyli jakies 40m celny

 

czy to moze byc wina maga ?

 

PROSZE O POMOC

Link to post
Share on other sites

Jeśli to coś w gb to sam raczej nie naprawisz, a jest szansa że samemu coś schrzanisz. Najlepiej oddać do serwisu i cieszyć sie gwarancyjną naprawą.

Ew. zformatuj baterie albo pożycz od kogoś jakąś firmówke dobrą i sprawdź wtedy. Raz tak miałem że gun sie dziwnie zachowywał własnie dlatego że bateria była do ... .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pisze 2 posta bo nie moge edytować:

w moim AK powstał mały problem. Mianowicie ta "dzwigienka" oda ustawiania hop-upa sie rusza. Po szybkim sprawdzeniu wydałem wyrok- gwint w plastiku sie wyrobił i śrubka nie trzyma. No i teraz nie wiem co zrobić. Przykleić sie nie da bo trzeb odręcić tę część aby zdjąć ten plastik na górze.

Co zrobić w tym wypadku?

Link to post
Share on other sites

Popytaj w najbliższym sklepie z chemią, są takie spoiwa, wlewasz w dziurkę z gwintem wkręcasz śrubkę i trzyma jak złe, a w razie potrzeby śrubkę idzie bez problemu wykręcić. bo to spoiwo zrobi się twarde i łączy się z plastikiem bardziej niż z metalem.

Nie pamiętam już nazwy, ale u siebie w mieście gdzieś widziałem, jak będę w pobliżu to wejdę i jak co to dopiszę tu nazwę tego specyfiku. To się na przyszłość przyda.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Napisze cos o replice bo juz dawno wymienili mi gumke hop siup na nowa :)

 

Jesli chodzi o wykonanie jest na pewno bardzo dobre jak na taka cene. Nic nie lata i nie trzeszczy. Body wydaje sie byc wcale nie takie plastikowe, tak samo kolba oraz chwyt przedni. Bateria wchodzi bez najmniejszych problemow. Zaslepka od kolby jak na razie wypadla mi raz, ale na szczescie znalazlem.

 

Osiagi zadowalajace. Kulka 0,23g [kulki Cyber Guna High Density] leci w linii prostej 40-50 m przy ustawionym hop-upie gdzies na 1/5. Pozniej kupie jeszcze o 0,25 wiec napisze jak lataja.

 

Bateria starcza na okolo 1500 kulek.

Mag w porzadku. Pojemnosci 400 kulek. Do pelna radze nie sypac bo zacina sie.

 

 

Za taka cene serdecznie polecam ta replike.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

czy ktos moze mi pokazac jak zainstalowac szyne boczna w tym ak ?

 

np TAKA ma w kompecie śruby , ale w moim ak w niejscu gdzie powinny wchodzic te dziurki w "krzyżykach" sa zalepione. Tzn z lewej strony body nie mam zadnego otworu na śruby ... czy to jest norma czy cos nie tak z moim egzemplażem ?

Link to post
Share on other sites

Absolutna norma.

Musisz sam nawiercić otwory, nagwintować. W przypadku jeśli masz ABSowe body polecam po drugiej stronie dołożyć blaszkę, w którą wkręcą się śrubki.

 

uh juz sie martwiłem , teraz tylko musze ogarnac jakas złotą rączke ktora to dla mnie zrobi ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Elo

 

mam problem z Ak 74 otóż

 

przekręcił mi się jakiś czas temadsu selektor ognia......nie miałem zabezpieczenia spustu rzadko pojawiał się auto cały czas miałem semi......i tak grałem ob nie było czasu na naprawę.......aż po kilkudziesięciu strzałach na semi ak padł i nie stzrela............

 

czy ktoś może coś pomóc? co się stało ? co z tym zrobić?? :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

 

Przeczytałem 21 stron tematu :-F i nie znalazłem informacji o tym jaka spręzyna jest montowana standardowo w ak-74 ?? (chyba ze zmęczenia)

 

Chce w przyszłości zmienić spręzyne na m110 guardera. Czy stokowy GB to wytrzyma bez wymiany innych części?? A moze lepiej nie ryzykować i wmontować m100??

Link to post
Share on other sites

A więc Twój magazynek to hi-cap, więc w życiu nie poda Ci wszystkich kulek i co jakieś 25 może 30 kulek trzeba go nakręcić żeby podawał, a ostatnie +/- 20 zostanie w magu.

Jeżeli więc tak właśnie wyglądają Twoje problemy z magiem, to przestań się martwić bo nie masz żadnych problemów tylko najzwyczajniejszego hi-capa pod słońcem, on tak po prostu działa.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...