Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Czy na gumce guadera przezrozcystej/czarnej replika będzie strzelac lepiej ? Jeśli tak to na której, i jak z żywotnością gumki i repliki po takim zabiegu ? Czy kulki P&J Premium 0,20g lub 0,25 będą dobrze strzelac z taką modyfikacją lub bez niej ?

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites

Hmm. To se chyba daruje nową gumkę, systemy nie ma na taiwangunie i sam bym jej raczej nie założył :/. A kupienie systemy w jednym sklepie wysłanie jej do taiwana i zapłacenie za jej założenie nadwyrężyło by zbytnio mój budżet. A jak szybko się zerwie guader przy strzelaniu trochę w domu i raz na tydzień na strzelance ?

Link to post
Share on other sites

Guader miałby byc zamontowany u krakmanów, a systeme bym musiał jakoś sam założyc. A tak pozatym którą z guadera bardziej byś polecił do tej repliki ?

 

 

Bierz przeźroczystą, czarna jest do mocniejszych replik i nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz zawiedziony i wkurzony że wywaliłeś kaskę w błoto bo replika strzela jak na zwykłej gumce. Twoje życie straci sens i popadniesz w depresję... sorki za tą drobną psychoanalizę ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Teren zabudowany- Krótsza. (i spring M100)

 

Teren otwarty- Dłuższa.

 

Teren pół na pół- Jak wolisz.

 

:poddanie:

 

Edit: Ej, właśnie. ostatnio miałem na serwisie wersję "B" z serii Cm031. Ku mojemu zdziwieniu, gearbox z tej repliki, różnił się od gearboxa z serii Cm048 tylko prowadnicą i głowicą tłoka! Zębatki, łożyska, tłok, głowica i cała reszta(nawet ta dziura od blow-back-u) IDENTYCZNE!

 

Na gearboxie nalepka od krakmanów. Replika zakupiona około 14 miesięcy temu, nic nie zmieniane. Na polskim rynku nie było jeszcze nawet serii Cm048.

 

Dziwne?

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...