Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36K [Both Elephant]


Recommended Posts

Witam wszystkich

Na wstępie chciałem przeprosić za błędy, ponieważ jestem bardzo zmeczony, więc proszę o wyrozumiałosć :)

 

DO RZECZY

 

Odrazu moge obalić mit niekompatybilnych magazynków! Magazynki z CA(Classic Army) i TM (Tokyo Marui) są kompatybilne i kulasy pobierają :)

 

Wykonanie:

Moim zdaniem żaden to ABS, lecz zwykły grubszy plastik i nic więcej, pozatym jest półmatowy (czyli troche odbija światło). Repika posiada napisy 5.56x45mm (tyle z oryginału) Tłumnik połomienia jest plastikowy lecz cześć na której się go przykręca jest metalowa, więc jest git więc za wykonanie karabinu daje 4+

 

Magazynek

Niestety, ale fani atrap naboi w przeźroczystych magazynkach będą zawiedzeni, poniewaz zamiast naboi widać w nim chamskie białe zębatki (mag typu Hi-Cap) plust tego że widzimy ile kulek jest zaś minus sami wiecie...

OCENA 3-

 

Kolba

Posiada gumową stopkę, więc kolba będzie się trzymała pewnie na ramieniu. Zatrzask kolby jest plastikowy a ząbek który ja utrzymuje po złożeniu trzyma ją na miejscu więc się kolba nie kolibota i siedzi na miejscu :)

OCENA: 6

 

Przałącznik rodzaju ognia:

Widać na nim chamską śrubkę (co mnie przeraża), ale cóz jakos zamontować musieli działa i chodzi tak jak mu chińska frabryka dała :) BDB

OCENA: 4

 

Celownik (atrapa lunety)

Niestety, ale jako kolejna osoba potwierdzam iż jest to atrapa i musze także zasmucić osoby, które będą chciały wstawić całą rączke CA razem z lunetą, niestety, ale oba mają inne osadzenia

OCENA: 2+

 

Hop Chłop (Hop up)

Musze powiedzieć iz hopek jest odrazu do wymiany, ponieważ jak strzelałem to kulki latały jak chciały albo karabin poprostu nimi pluł ;/

Sam hop chłop jest wykonany z gumy o nazwie SZMATEX ni to guma ni coś, poprostu nazwe to ATRAPA GUMY.

Po wymianie takowej gumki karabol strzela tak jak mu chińska fabryka dała, czyli CELNIE DALEKO I SKUTECZNIE większe info dam jutro poniewaz zapadła mnie ciemnosć OCENA: 1

 

Lufa

Na 100% jest to lufa 6.08 jest ona full aluminum :)

OCENA: 6

 

Bateria:

Jest to batka typu Ni-mh 9.6v 1200mah bardzo dobra

OCENA 6

 

OCENA KONCOWA 8+ (MOIM ZDANIEM)

 

Mysle, że recke zrobiłem taką jak trzeba jeśli coś pominełem prosze pytać odpowiem na każde pytanie

 

Najserdeczniejsz pozdrowiania składam osobie, którą bardzo cenie i szanuje Jack :) P.S pozdrów tam wszystkich w domciu

Edited by Walduś_18
Link to post
Share on other sites
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh dobra tu mnie masz oceniałem w skali od 1 do 6 więc daje 5-

 

Ops bym zapomniał! Facet, który sprzedawał mojego Giertycha mówił, że wybijał mu nawet na chrono 305 FPS :F po wymianie gumki jestem wstanie w to uwierzyć. Pisze ze, więc po południu podam zasięg :)

Edited by Walduś_18
Link to post
Share on other sites

ZSIĘG:

 

Na kulkach 0.12 ładnie, ale potem odbijaja do góry, więc nie polecam :F

 

Kulki 0.2 ja osobiście miałem XTREME od znajmego w magu i powiem, że strzela jak na te 390,- jak stokowy AEG CA, więc bardzo mi się podoba. Czyli kulasy leca na jakieś 45 skutecznie a potem tam jakieś aluzje mają na lewo, prawo tzn całkowicie lecą na 55 (napewno nowy hop chłop)

Acha i dlamnie jest za lekki, :F jakieś 2.8 kg mu daje, może troche mniej

Edited by Walduś_18
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jak chcesz to kupuj G36K, ja swojego postanowiłem upgreadować, narazie dokupiłem mu komore Hu z CA (zobaczymy co będzie jak dojdzie) A jak juz kupisz G36K to zmień gumke hu i dystanser! (najlepiej KOMORE HU) Z magazynkami musze się poprawić! Oczywiście wchodza całe, ale kulek nie podają do komory ;/ (może przez to, że magi z CA i TM mają większe otwory którymi wchodza kulaski do komory HU) Osobiście stwierdzam iż da się zrobić tak, aby magi TM i CA podowały kulki do komory hu. Pogrzebie, wysram wyrobie, dajcie mi czasu, a powiem jak zrobić, aby magi podawały kulaski! Nie wiem czy opłaca się kupywac G36C, rosnie coraz większe grono ich uzytkowników (tak jak emek) więc dlatego postanowiłem pozostac przy swojej Goście poto, aby, byc orginalnym i mieć rzadko (chyba) spotykanego guna w tym przp. G36K z BE

 

Pozdro W18

Edited by Walduś_18
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Walduś_18 18/2/2007, 21:05

 

Celownik (atrapa lunety)

Niestety, ale jako kolejna osoba potwierdzam iż jest to atrapa i musze także zasmucić osoby, które będą chciały wstawić całą rączke CA razem z lunetą, niestety, ale oba mają inne osadzenia

OCENA: 2+

 

 

to co podales w linku to wlasnie raczka CA z luneta =)

Link to post
Share on other sites

Jeszcze ludzie kupują tego shita? Orzesz w mordę <sciana> Za rączkę daje -200 pkt, a za guna -3000 do lansu :P Ja swojego przerobiłem tak, że Pociskał mi lekko 55-65m xD Preca, bata nowa komora sie kłania, sprężyna M110 prowadnica, i heja. Ogólnie miałem +3000 do lansu, za tą przeróbkę :P

Link to post
Share on other sites

Ja, tego Giertycha miałem z metalowym GB, zębatki, które tam siedzią, to są XYT, nikomu nie musze tłumaczyć, że są rulez. Lepiej kolego nie kupuj tego gnata, bo się przekonasz, że inwestycja w niego wyniesie cię więcej, niż sama wartość tego karabinu, ale jeśli chcesz mieć lans z zasięgiem tego sprzętu, to kup go z Metal GB i od razu zainwestuj w:

 

Komorę Hop Up, Ca.

 

Lufa precka do maksymalnej długości 550mm, bo cylinder jest pełny,

 

Nowa bateria, ja osobiście miałem Intellect 9.6 1400mah.

 

Wymień łożyska na ślizgowe, ja kupiłem SRC metalowe :)

 

prowadnicy nie zmieniałem, bo wytrzymywała obciążenia tej sprężyny :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A gdybym chciał go kupić to można by za niego dać 380 zł ? Pytam się bo mam G36c jg a kumpel chce sobie tego fundnąć ;]Od razu mówię że on nie ma zamiaru go często używać ;) może raz na jakiś czas... My na swoich strzelaniach nie mamy żadnych potworów najlepsza replika to stockowy G608

więc chyba ten dałby rade nie ??

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...