Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje oporządzenia


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem w stanie ocenić, ale zyskałem większą wygodę. Wydaje mi się jednak, że niewiele. To co niezbędne do przygotowania posiłku oraz sam posiłek - znajduje się w chlebaku wraz z camelem. A w chlebaku nic poza tym nie noszę. Natomiast pozbyłem się plecaka, którego szelki utrudniały mi złożenie się do strzału. Nawet jeśli bardzo będę go potrzebował, bo kiedy przewiduję możliwość opadów - noszę w nim Gore-Tex, to po prostu go założę.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szukam dobrych, sprawdzonych przez was, podwójnych ładownic na magazynki AK-47 (nie 74) w systemie molle, najlepiej w oliwce. Sprawdziłem ofertę Miwo, MTG, PSTG, Currahee i wszyscy oferują ładownice co najwyżej do Beryla/AK-74. Specops ma ładownice do AK w linii Kaliber'93 ale tylko w panterze, a tego wolałbym uniknąć (no ale jeśli nie ma lepszych, to się maźnie NFMem).

 

Jakich wy używacie?

 

Jeśli zadałem pytanie w złym wątku, to proszę o przeniesienie :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Może ktoś znajdzie lepsze rozwiązanie, ale wg. mnie najlepiej dać 2x2 po słabszej ręce, a 1x2 + jakieś cargo czy jakakolwiek kieszonkę po mocniejszej ręce. Dlaczego? Już wiele razy doświadczeni ludzie tu pisali, że ciężar szpeju musi być w miarę symetryczny. Jeżeli po np. lewej stronie będziesz nosił bułki, a po prawej 6 magazynków ,to po dłuższej chwili będziesz czuł różnicę. ;)

Link to post
Share on other sites

http://img39.imageshack.us/i/pt3x.jpg/

Gal_anonim. Ja mam rozłożone tak. Po lewej mam 3 shingle z magami, na tym 2 potrójne z magami, 2 magi do krótkiej. Dla równowagi po prawej mam: cargo ze sporą ilością pierdół, shingla jako kaburę na g17, na tym ładownicę m4 w której trzymam duży dym, oraz manierkę z wodą. Z tyłu miałem waistpacka, teraz zmieniłem na duże cargo + dodatkowe kieszenie.

 

Może nie jestem przez to taktyczny, za to ciężar rozkłada się równomiernie przy sporej ilości magazynków. A jako praworęczny mam całą amunicję pod ręką.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...