Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

to niech zrobią tak jak w USA pomarańczowe noski(końce luf) i po problemie
Sam se maluj replikę.

 

skąd oni wiedza co to airsoft?
Wiedzą, wiedzą. I to od wielu lat.

 

stójkowi to tępaki i tyle
1. Więcej szacunku dla ludzi, którzy wykonują ciężką i niebezpieczną pracę za psie pieniądze.

2. Nad ustawą nie pracują funkcjonariusze "z ulicy"

 

A poza tym "moje źródła" mówią, że żadnych prac nie ma i nie wiadomo kto to wymyślił. Poza tym PiS namieszał strasznie w KGP i nawet jeśli poprzednia ekipa nad czymś pracowała to już jej nie ma, a nowa jest zaledwie kilku-kilkunastu dni.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka dni temu kolega kupił replikę, w sobotę postanowił ją przestrzelać na działce, po pewnym czasie zjawiła się Policja, ot, nic dziwnego- pewnie ktoś się przestraszył i wezwał pomoc. ALE przy okazji Policja przekazała koledze radosną nowinę:

 

W lutym ma wejść ustawa regulująca sprawy ASG w Polsce, podobno, do gry będzie potrzebna jakaś licencja i gogle, a siła replik ma zejść do 0,3 J (mam nadzieję, że chodzi o te repliki ogólnodostępne, a nie te wymagające licencji)

 

Czy ktoś już o tym słyszał ? I jest w stanie wyzwać mnie od plotkarzy, a samą wiadomość za całkowicie nieprawdziwą ?

Link to post
Share on other sites

Policja nam nic nie może zrobić !!! Mam replike schowaną w pokrowcu, to jest git oni mogą nas wylegitymować i tyle. Nie mogą nas przeszukiwać ani nic innego ... Zresztą nie chce się wypowiadać o policji ... U nas jednego gościa (woźnego szkoły przy której znajduje się budynek w którym gramy) pytali się gliniarze "nie słyszał pan o jakiejś młodzieży co biega po lesie z bronią i do siebie strzela, nie wiem pan jaka to broń?" miałem iść na komisariat i zgłosić że mamy ostrą broń i nawalamy do siebie jak pojebani ale jednak zrezygnowałem :mrgreen: WIĘC ja nie wierze że jaka kolwiek ustawa wyjdzie ... chcą kogoś dojechać to niech dojadą ludzi co grają w paintball !!! :mrgreen: nie no żartuje :-P a jak będą pomarańczowe końcówki luf to ja podziękuje ASG ...

Link to post
Share on other sites

Policja nam nic nie może zrobić !!! Mam replike schowaną w pokrowcu, to jest git oni mogą nas wylegitymować i tyle. Nie mogą nas przeszukiwać ani nic innego ...

 

Art. 44 par. 4 KPW

 

"W wypadkach niecierpiących zwłoki, jeżeli postanowienie nie mogło być uprzednio wydane, można przeprowadzić przeszukanie bez takiego postanowienia, jednak organ dokonujący tej czynności zobowiązany jest następnie zwrócić się niezwłocznie do prokuratora o zatwierdzenie przeszukania. Na żądanie osoby, u której dokonano przeszukania, doręcza się jej w terminie 14 dni postanowienie w przedmiocie zatwierdzenia przeszukania. O prawie wystąpienia z takim żądaniem należy ją pouczyć."

Link to post
Share on other sites

Art. 44 par. 4 KPW

 

"W wypadkach niecierpiących zwłoki, jeżeli postanowienie nie mogło być uprzednio wydane, można przeprowadzić przeszukanie bez takiego postanowienia, jednak organ dokonujący tej czynności zobowiązany jest następnie zwrócić się niezwłocznie do prokuratora o zatwierdzenie przeszukania. Na żądanie osoby, u której dokonano przeszukania, doręcza się jej w terminie 14 dni postanowienie w przedmiocie zatwierdzenia przeszukania. O prawie wystąpienia z takim żądaniem należy ją pouczyć."

 

 

 

Tak tylko co tu jest niecierpiące zwłoki? To jest już naprawdę do poważnych przypadków a nie do ludzi co sobie idą z pokorwcem i z czymś w środku lub są ubrani inaczej ...

Link to post
Share on other sites

Taliban ile ty masz lat, że zadajesz takie pytania? Nie odpowiadaj - to jest pytanie retoryczne sugerujące tylko palącą potrzebę zastanowienia się nad tym co się pisze.

 

Po chwili zastanowienia stwierdziłem, że jednak pomogę ci zrozumieć używając twojego tekstu :

 

"Tak tylko co tu jest niecierpiące zwłoki? To jest już naprawdę do poważnych przypadków a nie do ludzi co sobie idą z pokorwcem i z czymś w środku lub są ubrani inaczej ..."

 

Teraz pozostaje ci tylko użycie tego, co jak mniemam posiadasz w głowie i kombinowanie - czemu ah czemu zły pan policjant może mnie chcieć przeszukać.

 

 

 

W kontaktach zaś z funkcjonariuszami zalecam trzymanie się zasad dobrego wychowania i życzliwości. Nie raz, nie dwa byłem zatrzymywany do sprawdzenia i sam z własnej woli okazywałem co mam przy sobie. Ułatwiałem im i sobie życie. I wielokrotnie nosiłem przy sobie noże o długości znacznie wykraczającej poza formę scyzoryka, później inne przedmioty przy braku pamięci do zabierania odpowiednich dokumentów. I jak się okazuje gdy człowiek wychodzi do ludzi to i ludzie są mu życzliwi.

Ja nie marudzę, ale mierzwi mnie stosunek do Policji w dzisiejszych czasach. Nie są to sami mili i sympatyczni panowie - to są ludzie i jak wszyscy dzielą się na tych lepszych i gorszych. Jednak co drugi ledwo odrosły od ziemi smarkach nie używa innych określeń jak "pały","mendy","gliny","suki" itp itd.

 

TEMAT ZAMYKAM. Gdy ktoś będzie miał coś WARTOŚCIOWEGO do dodania proszę o PW.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...