Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na twoim miejscu poszedłbym do myśliwskiego, sklepu z wiatrówkami i pogadał ze sprzedawcą do czego chcesz kolimator, jakie masz osiągi i skupienie. Ja tak zrobiłem przy wyborze lunety i jestem zadowolony. Na spec'u masz wybór kolimatorów o podobnych właściwościach.

Link to post
Share on other sites

W przyszłości zamierzam wstawić słabszą sprężynę by ROF był większy + zastanowię się nad łożyskami kulkowymi. Czy jest sens je wymieniać? Sugerując się poprzednimi postami, czytałem, że są dobre. Czy są one kulkowe czy ślizgowe?

 

 

No ba... Kulki są nieporównywalnie lepsze od ślizgów... i zwiększają rowa :-F i zmniejszają zużycie zębatkuf

 

btw. wdg mnie nie warto kupować kolimatorów za mniej niż 100zł... miałem acoga za 140zł (czy jakoś tak) i był do... dupy! Teraz mam profesjonalny koli za 220zł i nie ma takiego czegoś, że kropka wygląda jak wielka owalna plama, poza tym nic nie było przez niego widać bo jak zaświeciło mi słońce w twarz to widziałem swoje oko w kolimatorze :lol:

 

Polecam to: http://www.allegro.pl/item396866780_kolima...tical_rd30.html

z flip-openami gratis... bardzo dobry koli. Jak coś kupuje to ma być dobre! ;p

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Podsumowując to Którą gietke z taiwanguna polecacie, "C" czy "K" (jako broń główną oczywiście :-) ) Ja się raczej skłaniam do "K" ale czekam na opinie ekspertów ;-)

 

No ja dzisiaj albo jutro kupuje C :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu poszedłbym do myśliwskiego, sklepu z wiatrówkami i pogadał ze sprzedawcą do czego chcesz kolimator, jakie masz osiągi i skupienie. Ja tak zrobiłem przy wyborze lunety i jestem zadowolony. Na spec'u masz wybór kolimatorów o podobnych właściwościach.

 

 

Skupienie?

Osiągi?

 

Mówimy o karabinku szturmowym i na dodatek do airsoftu.

Link to post
Share on other sites
Skupienie?

Osiągi?

 

Mówimy o karabinku szturmowym i na dodatek do airsoftu.

 

Co wcale nie oznacza, że mamy kupić "gufno". Ja tak kupiłem lunetę do warriora. A, że "towary do asg" mają po 200-400% ich sklepowej wartości...

 

Pamiętaj, że w myśliwskim możesz znaleźć rzeczy lepszej jakości niż te z np. &&&&-asg.pl i ***asg***.com

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się z przedmówcą :-F

 

polecam sklep kolba.pl

 

Edit: btw Czy ktoś z was miał kiedyś do czynienia z jakimś japończykiem czy innym gunem z wyższej półki? (CA, TM, G&G, G&P)

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Ta szyna będzie pasować

 

Patryk, a skąd wiesz że tam jest m110? Wątpie żeby chciało im się wsadzać innego springa... to jest zwykła G36C tylko dali dłuższą lufę, front grip i się cieszą. A to że jest więcej fps to oczywiste, bo to jest efekt uboczny dłuższej lufy.. ale wątpie żeby dawała ąż 30fps... to tylko taki dobry chwyt marketingowy, dzięki któremu już nie ma tych gietek na taiwanie :-F

 

Dzisiaj zamówiłem G36C :killer:

 

Miałem Emke G&G więc ocenię tą gietę fachowo, a nie jak więkrzość miała do czynienia tylko ze sprężynowymi pistoletami z biedronki, albo jest to ich pierwsza broń (bez urazy ofc :mrgreen: )

Link to post
Share on other sites

@KOT

 

Ja, Krakman

 

Witam,

W waszej ofercie pojawil sie G36K firmy JG, czy rózni sie czyms innym

od G36C poza wygladem i dlugoscia lufy ???

Czyli czesci gearboxu, sprezyna, itd....

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------------------------

witam

Ma troszke mocniejsza sprezyne w stoku , poza tym jest to praktycznie to samo :)

-----------------------------------------------------------------------------------

G36C ma chyba M100 tak?

Gdybym mógł wiedzieć dokłądnie jaka to jest w wersji K byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------------------------

ta nowa wersja ma sprezyne 110 m,s

Link to post
Share on other sites

Ja, Krakman

 

jesteś krakman? :wink:

 

No dobra sry, miałeś racje... ale jeśli G36K ma m110 to tylko może znaczyć jedno... szybciej się zepsuje :mrgreen:

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...