Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czy może mi ktoś napisać jak dostać sie do hop up'a? Najlepiej jak by nie trzeba było rozkręcać całej repliki. Jeszcze tego nigdy nie robiłem i nie chce czegoś zepsuć. Muszę zobaczyć czy mi sie coś z gumka albo dystanserem stało bo praktycznie w ogóle mi nie podkręca kulek. Mam zamontowaną gumkę silikonowa Element może ona jest wadliwa?

Link to post
Share on other sites

Gumka silikonowa elementa daje lepszą stabilność lotu a prawie nie podkręca kulek. Miałem ją w M14. Zasięg był mniejszy ale skupienie lepsze. Zamiast kupować elementa do G36c lepiej kupić nakładkę wibrującą durex'a przynajmniej z niej jakiś pożytek.

 

Gumka jest najtańszym i najwięcej dającym elementem w replikach ASG. Dlaczego ktokolwiek na niej oszczędza?

Link to post
Share on other sites

zgodzę się z mikadarusem 8-) więkrzość chce ładować nie wiadomo jakie springi do środka, a szkoda im 20zł na porządną gumkę która na prawdę najwięcej daje...

 

btw ma ktoś tą gwintowaną lufę tanio koba??

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

A bezpiecznik zawsze mam. Kiedyś ktoś na tz. "owcach" zjarał sobie replikę. Był dym i body do wymiany poszło z tego co wiem. Była to jakaś M'ka z abs body. Lepsze okablowanie i bezpiecznik to nie takie duże wydatki. A wymieniać cały front? Tragedia.

wiem, że ryzyko jak 1-100000 ale głupio być tym 0,ileś tam%

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Bezpiecznik o ile dobrze pamiętam to 0.70zł (no coś koło 1zł) i to na pewno jest lepsze od płacenia 329zł (bo chyba taniej jest kupić nową replikę niż to co się w niej zpali :-F )

 

A tak btw... to nie musi się wszystko palić... mojemu koledze w M14 AGM bez bezpiecznika spaliła się tylko batka, okablowanie i kolba... nigdy nie wierzyłem w te bajki o płonących batkach, ale uwierzyłem na własne oczy :strach:

Link to post
Share on other sites

Ciekawe..

Po przeczytaniu całego tematu i tematach o 416 i całej III generacji JG.

Polecilibyście mi JG G36C czy też może HK 416 ?

Lekki zamęt mam.

;>

 

EDIT :

Bezpiecznik o ile dobrze pamiętam to 0.70zł (no coś koło 1zł) i to na pewno jest lepsze od płacenia 329zł (bo chyba taniej jest kupić nową replikę niż to co się w niej zpali teeth.gif )
Na internetowych sklepach bezpieczniki 15A kosztowały po 20 zł... Edited by QlimaX
Link to post
Share on other sites

EDIT : Na internetowych sklepach bezpieczniki 15A kosztowały po 20 zł...

 

Chyba z platyny i kryształu :strach:

 

Chyba, że bezpiecznik 1zł a przesyłka 19zł to rozumiem... :mrgreen:

 

Może mój jest jakiś chiński ale jest 15A i działa

Link to post
Share on other sites

QlimaX miałem w ręku HK 416 i G36c JG i powiem tak obie są broniami dobrymi, może na HK większy zasięg i celnośc (ahhh ta lufa + fps) ale zapewne G36K ma lepszą celnośc. HK jeśli czytałeś szybciej się zepsuje bo sprężyna 110. Ta więc sam wybierz.

Link to post
Share on other sites

Dobra m120 pomyliłem się. Samym kurierem to idzie do 24 godzin sprawdzone nie raz. A to ile ci w SUMIE będzie szło zależy od sklepu . Jak mają mało przesyłek do wysłania to ci dojdzie do 2 dni jeśli sporo to nawet cały tydzień (Tak mi długo szedł raz gun z jednego sklepu kurierem. po 6 dniach wysłali 7 doszedł kurierem.)

Link to post
Share on other sites

Hehe...

 

Ktoś odpowie na moje pytanie? Grrrr

 

Mogłby ktoś dać jakąś instrukcję jak wymienić gumkę hu? Najlepiej z fotami jak się da

 

Wie ktoś ile jest mm przerwy między mody a gb??

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...