Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Odgrzewając temat pasów:

 

Filmiki z pasami 3-punktowymi:

Filmik 1

Filmik 2

 

Wygrzebałem taki filmik szkoleniowy: http://pl.youtube.com/watch?v=0nQq87YWP8s&...feature=related (wyglądający na całkiem oficjalny), i tam w 3 części jest przykład odmiennego zupełnie innego wykorzystania pasa trzypunktowego.

 

IMHO dużo wygodniejszy w normalnym przenoszeniu gietki, ale wolniej przechodzi się do pozycji strzeleckiej (o takim bajerze jak słabsze ramię nie wspomnę).

 

A co wy o tym sądzicie?

Edited by Diabl0
Link to post
Share on other sites

Odgrzewając temat pasów:

Wygrzebałem taki filmik szkoleniowy: http://pl.youtube.com/watch?v=0nQq87YWP8s&...feature=related (wyglądający na całkiem oficjalny), i tam w 3 części jest przykład odmiennego zupełnie innego wykorzystania pasa trzypunktowego.

 

IMHO dużo wygodniejszy w normalnym przenoszeniu gietki, ale wolniej przechodzi się do pozycji strzeleckiej (o takim bajerze jak słabsze ramię nie wspomnę).

 

A co wy o tym sądzicie?

 

Widziałem ten film, on tylko rozszerza zakres wykorzystania pasa. Pas do długiej gietki trochę inaczej się układa niż do C.

Link to post
Share on other sites

Mam kilka pytań odnośnie G36C:

Czy hi-cap podaje kulki bez problemu ?

Jaki hop-up jest do niego najlepszy ?

Czy jest celny na stockowej lufie ?

???

1. Hi-capów jest wiele i róznych.

2. Dostosowany do wagi kulek [Zapewne chodzi mu o coś innego (przeczytaj cały temat)ale ja odpowiadam na to co widze]

3.Poczytaj temat.

Link to post
Share on other sites

Co do magazynków jedni mówią że mają dobrego hi-capa i im się nie zacina a drudzy na niego narzekają.

Dużo osób montuje guardera ale są też tacy co wolą systemy.

Poprostu kupujesz gumke i giwere i piszesz żeby ci zamontowali.

Link to post
Share on other sites

Co do maga JG to podaje bardzo dobrze, tylko trzeba zwrócić uwagę co się sypie... Przez jakiś czas jechałem na P&J , to nie podawał za równo, sytuacja diametralnie się zmieniła po zasypaniu G&G, podaje jak ta lala i troszkę skupienie wzrosło więc same plusy.

 

Co do chrono to po ponad 12 kilo kulek przebiegu , na chrono pokazuje regularne 327 fps (stokowa sprężyna) .

Myślę że to nie jest najgorzej, mi to wystarczy.

Poza obrysowaniami nie ma żadnych widocznych śladów zużycia.

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites

Jakie kulki są najlepsze do stockowej lufy ?

Czy karabin jest celny na lufie stockowej i hop-upie silikonowym guardera ?

Jaki ma po wstawieniu hop-upa wymienionego wyżej zasięg ?

Facet .... (nie będe pisał) PRZECZYTAJ TEMAT ! Jest 33 stron z których się dowiesz prawie wszystko (na pewno tego co potrzebuje bo widze).Nie leń się albo idz do "Dla ... Zielonych"

Link to post
Share on other sites

Od maga też zależy skupienie? :strach:

 

Nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś, jasno wynika, że skupienie wzrosło dzięki innymi kulkom. A swoją drogą to czemu hi-cap ma nie poprawiać skupienia ? Aerodynamika się poprawi i nawet dalej/celniej zaleci replika :mrgreen:.

Link to post
Share on other sites

Aha... ok nvm... Też kiedyś używałem P&J (kupiłem sobie jeden pojemniczek i już więcej nie popełnię tego błędu :-F) Teraz tylko G&G zwłaszcza, że specshopa mam koło domu :mrgreen:

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Od maga też zależy skupienie? :strach:

 

 

Nie , od maga nie zależy skupienie... Po zmianie kulek na G&G mag lepiej podaje , co świadczy o różnicy w jakości kulek pomiędzy P&J i G&G . A skupienie jest zasługą kulek a nie magazynka... Przeczytaj jeszcze raz mój post, tylko powoli...

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak wiem pomyliłem się, zle przeczytałem :wink: przepraszam

 

Maluję ostatnią warstwę na tłumiku, pózniej jakiś tekścik się namaluje w stylu "G36C Silencer by Kot" i będzie git :wink:

 

Nie wiem co wam się nie podoba w moim tłumiku :evil: Jeśli to, że się na zdjęciu świeci jak psu jajca to teraz jest inaczej.;p

Link to post
Share on other sites

Raczej 50-60 zł do tego z gwintem taki jak jest w giecie niestandardowy... K0T chce być PR(), daj zaznać mu choć odrobinę lansu :-F. BTW, to się trzyma na gwint, czy na starą gumę do żucia i dobre chęci ?

 

Ja robię sobie sam wszystko co kosztuję mnie pow. 30zł

 

Po uzbrojeniu sądzę, że gietę, też sobie sam zrobiłeś :wink:. Ja mam jakoś 16 lat, a na większość tego co w replikę włożyłem zarobiłem i zarobiłem też na G36k, które swoją drogą trzeba kupić jak będzie u Krakmana, więc albo masz 12 lat, albo Ci się nie chce :-P.

Link to post
Share on other sites

Ja mam już "G"everkę 8 miesiąc i powiem wam że sypałem już wszystkim(jeszcze mi tylko szyszki i kamienie zostały), nie miałem żadnego zacięcia. Różnica skupienia zauważalna.

 

Mojej "G"everce odpadł selektor ognia lewy :???: i pin do gripa.

Zaczepy natomiast mam wszystkie całe.

Link to post
Share on other sites

Panie Gogin Pr0 M4$t3r Krytyku, dla twojej wiadomości zorbiłem ten tłumik ponieważ:

 

1. Wdg mnie lepiej wygląda

2. za 120zł wole już co innego kupić niż kawałek metalowej rurki, który wcale nie tłumi z jakimś oryginalnym logiem

3. nie będzie mi go szkoda jak się rozwali

4. lepiej tłumi

5. bo mi się nudziło i chciałem zrobić coś fajnego :-F

6. bo można szybko go ściągnąć (taki "one-touch" czy jak to tam się wabi)

 

itd itd itd

 

Ale głównie dla tego go zrobiłem bo nie podobają mi się jakieś małe tłumiczki 3cm (bo 4cm już nie wejdzie do giety...), które wyglądają jak jakieś niedorobione kabanosy... HALO jest fajny ale drogi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...