Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta kolba jest bardzo solidna (jak na żółtka :-F ) więc raczej nic się nie złamie... Pchaj, pchaj!

 

Ma ktoś może tłumik Mad Bulla Blackside?

 

Moja giecia xD (wiem kolimator jest zablisko ale jak jest dalej to głupio wygląda)

 

gietkaxb5.th.jpg

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Czy mogłby ktoś sprawdzić jaka jest średnica tych otworów do podczepienia zawieszenia? Czy da się przez toto przepchnąć kulke 6mm?

Troche głupie pytanie: czy złożona kolba lata czy jest tam jakiś zatrzask?

Edited by kojt3627
Link to post
Share on other sites

Ta kolba jest bardzo solidna (jak na żółtka :-F ) więc raczej nic się nie złamie... Pchaj, pchaj!

 

Ma ktoś może tłumik Mad Bulla Blackside?

 

Moja giecia xD (wiem kolimator jest zablisko ale jak jest dalej to głupio wygląda)

 

gietkaxb5.th.jpg

 

eh ale fajna gieta- eh zazdroszczę ja muszę jeszcze tak z 2-3 tyg poczekać na kasę na wersje k....

a potem pogonie ci kota :twisted:

Długość ma jednak znaczenie :wink: ;-)

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

K0T jaki to masz za pas przenośni ? i gdzie taki kupic ? I czy jest dobry ? tzn wygodny?

 

Hmm.. Na taiwangunie za 29zł zawieszenie 3 punktowe firmy WwCh (nie wiem co to za skrót, ale chyba Wyprodukowano w Chinach :-F ) Wygodny jest ale mógłby być dłuższy... Człowiek mojej postury musi mieć go tylko na szyi (zawieszenie nie przechodzi pod pachą, a chyba powinno...) Ale tak to jest dobry, aha i w tej dzirce w body (na zawieszenie) trzeba dorobić np takie kółeczko jak ja mam bo ten karabińczyk (czy jak tam chcecie to nazwać) nie wchodzi

 

99TOMCAT - Ja tobie pogonie kota jak zobaczysz jaki tłumik zrobię, podpowiem że będzie miał 5cm średnicy i będzie idealnie dopasowany do front gripa (będzie trochę wyglądać jak OPS) :twisted: I oczywiście full metal i będzie dobrze tłumić, a z moim wyciszonym GB to w ogóle będzie ciszej od P90!

 

kojt3627 - te dziurki na zawieszenie z przodu mają jakieś 6.5mm średnicy, więc kulka przez nią przejdzie :-F

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Propo wcześniejszych postów na temat używania G36c jako broni bocznej.

 

Kupujemy zawieszenie jednopunktowe. Zaczepiamy w "miejscu przy kolbie".

 

Dalej kabura...

 

Torba na maskę gazową WP. Wycinamy w niej otwór na samej górze. Robimy dziurę na samym dole by tłumik ognia razem z kawałkiem chwytu wchodziły do dolnej kieszeni torby.

Wkładamy gietę i ... zapinamy torbę na 2-4 guziki.

 

Z całością wygodnie się biega. Jako głównej używam warriora po tuningu i jest "wygodnie". Dla sceptyków dodam, że biegałem z plecakiem bundeshwer + oporządzenie w alicji..

Link to post
Share on other sites

Masz takie wyjątkowe.

btw: Kot, nosisz ten pas na odwrót. Klamra odpinająca powinna być z przodu.

 

Wybacz mistrzu! :-F

 

Tłumik już w 99% gotowy, tylko muszę pomalowąc... może jutro dam fote :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Zmieniłem i jest tak samo... Bo mi chodzi o to że jest za krótki, a nie że klamra jest zle zaczepiona i jest "nie elo"...

 

Off top. Jednak nie uda mi się dać jutro foty bo tłumik rozwaliłem xD Front był z takiego jakby plastiku, strzeliłem i zostały same wióry, bo był o 1mm przekrzywiony tłumik... Jutro jadę do sklepu i coś wymyślę :-F

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Kot , co do twojego zawieszenia , to jest standardowej długości zawieszenie 3 punktowe... Gwarantuję Ci że jeżeli nie masz więcej niż 180 cm i odpowiednio je założysz to jedyne wrażenia jakie możesz odnieść to że pas jest trochę za długi jeżeli wcześniej ten sam pas miałeś założony na replice z większym rozstawem przelotek do pasa...

 

granvorka - co do tłumika to powinien pasować każdy tłumnik na gwint zewnętrzny lewoskrętny 14mm , poszukaj w sklepach gdzie najtaniej można taki kupić i vooala.

Uwaga ważne: Przed zakupem zmierz suwmiarką średnicę zewnętrzną gwintu, ponieważ w tej replice gwint bywa mniejszy niż 14mm i w takim układzie rzeczy, należy dorobić przejściówkę lub kombinować z taśmą itd. Ale o tym juz było w temacie to nie będę się rozwlekał.

Link to post
Share on other sites

Też polecam tłumiki z Silesia Factory, mam jeden (najbardziej podstawowy - 25cm) i sprawuje się jak najbardziej, a co do wykonania to dałbym 6, żadnych spawów, niedoróbek itp., sama radość ;]

 

Niewiem czy nie było tego nigdzie w temacie (jest obszerny :P), ale jakie magazynki real-cap pasują do JG, które są porządne i bez przerobek i niedogodności pasują. Najlepiej jakbyście mi podali jakieś linki do sklepów, gdzie je można dostać (jest to trudne, bo podkreślam chodzi o real-cap'y).

 

Oraz... znalazłem, że 2 magazynki do g36 są równie szerokie jak trzy od m16, tak więc, czy do potrójnej ładownicy m16 wejdą te dwa ? Czy nie będzie, żadnych zgrzytów i pisków przy wciskaniu i czy będzie się dało wyjąć później :P ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Hmm apropo tłumiów... Moja bestia o średnicy 5cm! :killer:

 

gietatlumiknc1.th.jpg

 

Ja nie przepadam za real-capami, niby trzeba zmieniać je co 2sekundy, ale to jest ASG a nie prawdziwa broń, ja wole lowy albo midy :-F

 

A co do mojego zawieszenia, to mogę mieć je pod pachą ale wdg mnie gietka jest zablisko mnie i trochę krępuje moje ruchy.

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

W temacie była o tym mowa. Azur chyba (nie bijcie jak się pomylę :P) napisał dość obszerną 2-postową notkę o różnych typach magazynków do gietki. Więc czytanie ze zrozumieniem ;)

Ja osobiście polecam low capy Boyi z atrapami naboi po zdaje się 33zł na gunfire. Tylko że nie mieszczą tych 50 kulek tylko ok. 40-45. ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...