Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operation Flashpoint


Recommended Posts

Jest masa programów które pomagają w zrobiniu briefingu,dodaniu muzyki,zdjęc i innych bajerów.Wystarczy poszukać

 

Zgedi powiedz mi czy ty nie byłeś kiedyś w OFP'owskim klanie SFoP??

 

Ano byłem.A co znamy się może

 

Ide na tv...na tvp3 bezie o zamachu na Anwara Sadata

Edited by Zgedi
Link to post
Share on other sites
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jak znalazles to daj jakies linki bo ja nie moge skonczyc swojej misji pod ArmA. Zwlaszcza skryptowanie mi nie idzie a raczej nie chce ruszyc w cale bo nie mam o tym zielonego pojecia ani czasu zeby sie za to wziac.

Tak przy okazji z tego co juz sprawdzilem programy dzialaja pod OFP i ArmA.

Wiec bede wdzieczny za wszystko co znalazles.

Link to post
Share on other sites

Praktycznie mnie to ryba czy polski czy angielski ale tak czy inaczej dzieki.

U i na samym starcie problem chociazby taki ze nazwy broni totalnie sie roznia zapomnialem o tym nie mowiac juz o tym iz jest wiele broni nie dostepnych w OFP.

Hmm no trzeba szukac dalej.

Edited by PauLLesnik
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Gram w OFP od dłuższego czasu i myśle że dłużo umiem robić. W edytorze. Np: Desant Hummerów z Black Hawków , T 80 zrzucony z Mi 26 itp. Albo ostrzał artyleryjski. Ofp ma to do siebie że jest super realistyczna , a w realu jak cie wróg zobaczy to stara sie ciebie zabić a nie strzela w bok. W ofp przez LAN też sie fajnie gra . Nawet we dwóch. Przeciw kompóterowi. Ale najlepsze są addony:)

Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteśmy przy modach, to polecam FFUR 2007. Masa bajerów, nowe efekty, dźwięki, świetne modele jednostek, broń, animacje, zoptymalizowany silnik, poprawione bugi i wiele innych- pełna lista tutaj: http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ikon...=4;t=56567;st=0

Można też rozegrać sobie starą kampanię w wersji FFUR- jednak IMO ucieka genialny "zimnowojenny" klimat (bo to już wojacy w ACU, odbajerowane emki etc)

Ale dużo wnosi do naszego starego OFa- gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites

A ja jestem chyba ograniczony umysłowo bo żaden mod nie chce mi działać na OFP, jedynie te oficjalne (Resistance). A mam taki piękny mod z AH-6M Little Birds :mrgreen:

 

Damn it all to HELL :wink:

Resitance to nie mod tylko dodatek rozszerzający OFP do wersji 1.75 i każdy nowy mod/addon/patch działa tylko pod Resistance a nie pod OFP. Kiedy zainstalujesz sobie resistance to odpalaj sobie tylko niego a nie stare OFP i twoje dodatki powinny działać, zajrzyj też to readme tam powinny być informacje pod jaką wersję dany addon działa.

Link to post
Share on other sites

A mi coś FFUR 2007 nie działa. Zainstalowałem, podczas instalacji, nie wiem czemu, wyskoczyły dwa ostrzeżenia, że FFUR działa tylko na wersji 1,96. Zainstalowało się, naciskam na start i... nic. Pojawia się na ułamek sekundy czarne okno, ale poza tym nic się nie dzieje. Wie ktoś może, co z tym fantem zrobić?

 

Ściągnąłem sobie też ECP. Podczas próby instalacji, gdy pojawia się wybór katalogu, nie mogę nacisnąć next nawet po wyborze katalogu. Co jest? może oba te problemy są przez wersję? Musiałem ostatnio kupić nówkę, bo pożyczyłem kumplowi swojego, a on zgubił i mi oddał kasę. Mam jakąś edycję "Kolekcja Klasyki". Może to przez to?

Link to post
Share on other sites

A mi coś FFUR 2007 nie działa. Zainstalowałem, podczas instalacji, nie wiem czemu, wyskoczyły dwa ostrzeżenia, że FFUR działa tylko na wersji 1,96. Zainstalowało się, naciskam na start i... nic. Pojawia się na ułamek sekundy czarne okno, ale poza tym nic się nie dzieje. Wie ktoś może, co z tym fantem zrobić?

W wersji OFP z KK (kolekcji klasyki) dodatek Resistance (który jest wymagany przez FFUR'a) jest zainstalowany 'niejawnie', tzn. nie ma pliku flashpointresistance.exe wymaganego do odpalenia FFUR'a.

 

Rozwiązanie jest proste: plik exe o wielkości 3 694 671 (niestety nie mam zainstalowanego więc podaję wielkość pliku a nie jego nazwę) kopiujemy w ten sam katalog pod nazwą flashpointresistance.exe i cieszymy się działającym FFUR'em :)

 

->Czarne okno to okno dosowe, tak jest odpalany FFUR, wyskakuje na moment, gdyż nie znajduje flashpointresistance.exe.

Edited by Potf0r
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...