Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tego wzoru ja nigdy nie używam- szkoda mi ZnAl'u w chinolach...

 

Jak zdejmiesz osłonę spustu to jeszcze z przodu na końcu łoża jest taki pierścień trzymający pokrywę lufy i łoże razem. Spróbuj ten pierścień podważyć tak, żeby łoże było wolne.

 

Jak to nie pomoże to daj fotki.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Hey

 

jest problem otóż....wymiana gumki przebiegła bez większych problemów....teraz pozostał mi jeden problem a mianowicie ta częśc która wędruje wraz z przesówaniem zamka wypada i nie trzyma się tak jak na początku....takie kółeczko które jedzie sobie po tej szynie obok zamka wypada z niego....co z tym zrobić??

 

 

 

AAA ostrzegam przed rozkładaniem że w srodku jest trochie dużo małych cześci :) i radze uważać na selektor ognia i potrzktować go jak jajko :) aaaa znacie jakieś sposoby aby jakoś wzmocnić selektor? Jakos go zabezpieczyć??

Link to post
Share on other sites

Jeśli jest z metalu to wyjąc baterie i dać na złom! xD zawsze 2 grosze do przodu xD! A tak serio to niestety nic nie jest napisane, że jest na gwarancji to trudno cokolwiek powiedzieć na ten temat :/... Ale co tam bądź optymistą i szanuj go a wtedy może Ci się nie zepsuje!

PS. A ja bym tak czy tak kupił lunetę nawet taniej wychodzi! A ładniej wygląda. Ja kupiłem za 99zł na allegro bez gwarancji. Jak dojdzie to mogę Ci coś napisać na PM na niej temat ;).

Pozdrawiam!

PS2. Kupiłem naszywkę WMASG! Całkiem ładna :D

Link to post
Share on other sites

mam pytanie czy magi King Arms wejdą do eMki?

mianowicie te

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...AG-04X_srch_m14

 

czy ktoś ma czy ktoś wie?

pzdr

 

 

Jeżeli pasują do marui to powinny pasować i do M14 agm :D

 

 

Ludzie, jak czegoś nie wiecie to przemilczcie :poddanie:

Właśnie sprowadziłem te magi: trzeba delikatnie pilnikiem powiększyć otwór w nich, żeby pasowały. Trochę pracy, ale da się zrobić ;)

Link to post
Share on other sites

Po zabawie z pilnikiem magazynki King Arms pasują lepiej niż dodawany hi-cap ;)

Trzeba nie tylko spiłować bardzo delikatnie otwór "na kulki" w magach (żeby lepiej podawały, bo są z niektórymi problemy na początku) ale głównie tylni zaczep ;) inaczej magazynki nie wejdą do gniazda :)

 

Pozdrawiam

Pegrin

 

P.S. Odpowiedź na powyższego posta poszła na PW. Prośba jest taka, żeby podobne pytania zadawać przez PW, tylko zaśmiecają ten i tak już nieźle zawalony spamem temat ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...