Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mówisz bo masz go od niedawna :) Chinole zawsze robią pierwsze, dobre wrażenie, to samo CA (jest taaaki piękny *-*) a kiedy dochodzi do 2-3 wysyłki to już cholera bierze.

Nie powiem, AGM to fajna replika i jak na swoją cenę - dość niewygórowaną - to dobry wybór.

Link to post
Share on other sites

Po przeróbkach na pewno. W końcu, chyba Ci chodzi o drewniane, więc ine będziesz miał problemu ze szlifowaniem i piłowaniem ;).

Aha, jedna sprawa. Prowadnice v.3 lepiej pasuje, bo ma troszkę większe skrzydełka. Tak twierdzi 0L0, co zresztą jest potweirdzone. Dożuć do tego zestwu łożyska, silnik (stockowy może nie pociągnąć TU CA - inaczej, prawdopodobnie nie pociągnie), odpuść takie rzeczy jak osłona na kolbę i drewinane łoże i kup sobie preckę. Łoże na końcu wstaw. Ja bym tak przynajmniej zrobił, bo po kiego czorta nam tuning do 450fps nie mając precki i sylikonowej gumki HU?

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

A kto mi teraz powie- jak przymocować taki uchwyt z przodu lufy, tuż przed tłumikiem płomienia, trzymający łoże i pokrywę rury gazowej? Podejrzewam, że rozchodzi się o śrubkę, która jest na górze tego "czegoś"- tylko czym ją dokręcić?!

 

Proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

A kto mi teraz powie- jak przymocować taki uchwyt z przodu lufy, tuż przed tłumikiem płomienia, trzymający łoże i pokrywę rury gazowej? Podejrzewam, że rozchodzi się o śrubkę, która jest na górze tego "czegoś"- tylko czym ją dokręcić?!

 

Proszę o pomoc!

 

Imbus 1,2mm lub 1,5mm.

Link to post
Share on other sites

Czy stockowa bateria wytrzyma spring M120?

Bez problemu, M14 mają baterie na dużych ogniwach i chodzi aż miło.

 

Oczywiście że nie! Może kilka strzałów ale na żałosnym ROFie. Kup dobrą batkę 9,6v.

Jak wyżej - oczywiście, że TAK, stockowa batka w M14 naprawdę sporo wytrzymuje.

Niejedną M14 już przerabialiśmy na M120 i standardowa batka dawała radę.

 

mam pytanie dotyczące zebatek czy przy batce 9,6V nie pójdą sie jeb**?

9.6V jest bezpieczna.

Wszystko zależy od jakości ogniw, nawet 12V mogłaby być ok w przypadku ogniw mało wydajnych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...