Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M 14 AGM mam ok.7 miesięcy, przestrzelała z 12 strzelanek(tylko na auto) ze względu na selektor ognia.

Do chwili obecnej żadnych problemów

 

Pozdr Dolas

 

a korzystasz z maga oryginalnego czy kupiłeś jakiś DF czy KA? mam problem z selektorem, jest teraz zablokowany na auto a chciałbym ustawic na single, jak to zrobić? dodam, że kupiłem używaną m14 z takim problemem a doświadczenia w tego typu naprawach nie mam :-)

Edited by wedrowiec39
Link to post
Share on other sites

Niżej masz zdjęcie. Ten element wskazany zieloną strzałką powinien być w dolnym położeniu- tak jak na zdjęciu. W tedy masz tryb single. Ja zablokowałem na singlu bo chce zrobić z tego M21. Dokręć też śrubki zaznaczona na czerwono. Powinno pomóc. W razie czego pisz na pw albo gg 4963606.

 

selektortr1.th.jpg

Edited by Hawk14
Link to post
Share on other sites

No to witam państwa :)! Wczoraj dostałem tą repliczke :D. Wykonanie idealne bardzo mi się podoba. No może poza tym selektorem ognia który mógłby być solidniejszy :) // Szkoda że stockowo nie montują sprężyn 100M albo 110M -.- ale jak tylko gwarancja mi sie skończy to muszę to powymieniać :)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Ja chciałem zaoszczędzić te kilka złoty i dostałem za to karabinek który może technicznie był sprawny ale nadlewki i malowanie w tym modelu to tragedia...

Akurat :wink:

 

Dowiedziałem się od znajomych, żeś zrobił zadymę z Gunfire bo twierdziłeś, że mają Ci dosłać śrubę brakującą w miejscu gdzie jest otwór na bipod :wink:

 

Podsumowując przygodę z M14/M21

Wystrzelałem ze niej ok 10k kulek. Używałem kulek 0,23 Xtreme a po tuningu 0,25 Xtreme. Dźwignia przerywacza wytarła się stosunkowo szybko (po około 3k) skutkiem czego pozostał tylko tryb auto. Raz miałem zacinkę ale to dlatego, że w czasie akcji lufa nabrała ziemi gdy wskoczyłem do okopu (...).

 

W trakcie użytkowania wymieniłem lufe (600mm CA), gumkę (silikon Guarder) i sprężynę (M120 MO). Stokowy aku nie dawał rady to wrzucałem 9,6V 1400mAh Intellect'a.

 

Strzelało się z niej wybornie i trochę nawet za nią tęsknię :uśmiech: Sprzedałem ją ponieważ nie pasowała do charakteru ekipy jaką teraz rekonstruujemy. giwera strzela u obecnego właściciela tak jak strzelała wcześniej i to mnie cieszy najbardziej bo gość szanuje sprzęt kiedyś drogi mojemu sercu ;-)

Link to post
Share on other sites

A za bardzo nie chce rozbierać broni bo:

1. Kiepsko się na tym znam.

2. Stracę gwarancje.

PS. Drewienko jest zajebiscie wykonane!!

PS2. Po co jest ten śmieszny cyngiel nad spustem?? Bo w instrukcji nic o nim nie ma...

 

1.ja też się nie znam i rozebrałem 2 albo 3 razy i złożyłem, choć troche nerwów straciłem :P Dość skompilowane jest składanie, gdyż wszytko trzeba zakładać w odpowiedniej kolejności.

2. Lufa nie jest częścią gearboxa więc byś nie stracił.

PS2. Ten cyngiel o ile dobrze rozumiem o co chodzi, jest to "blokada spustu" która odblokowuje się po jednym naciśnięciu :]

Link to post
Share on other sites

Akurat :wink:

 

Dowiedziałem się od znajomych, żeś zrobił zadymę z Gunfire bo twierdziłeś, że mają Ci dosłać śrubę brakującą w miejscu gdzie jest otwór na bipod :wink:

 

 

 

Byłem zdziwiony tym, że producent wypuszcza repliki których jedynym mocowaniem łoża i reszty jest osłona spustu... Łoże chodziło przód tył jak chciało a po wkręceniu odpowiednika tej śrubki jakoś było ok. I szczerze wątpię, że producent to "przeoczył"... Jeżeli wy też nie macie tych "śrubek" to dobra- soryy przyznaję że przesadziłem. Ale co do malowania to przy osłonie spustu miałem zamiast olive opryskane czarną farbą, a co do nadlewek to w MP001 miałem mniejsze.... :roll:

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

witam,

mam dwa pytania do uzytkownikow M14 AGM

 

1. czy montaz z tej repliki pasuje do G&G M14?

 

2. czy łoże pasuje do G&G M14?

 

Pytam bo moje po upadku ze mna z pietra peklom, nowe kosztuje 590zl, wiec moze oplacalo by sie kupic cala replike i przy okazji miec jeszcze montaz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Classicowskie lufy są do dupy.

Najlepiej kup te części, wyślij im/dostarcz i załącz papierek że chcesz to mieć włożone do M14 AGM.

I lufa nie Guardera tylko Systemy, są lepsze.

 

Może i są lepsze lecz nie spotkałem się jeszcze z lufą systemy o długości 550mm. Dla tego proponuję Guardera lufę 550mm i gumkę hop up tej samej firmy. Kup np. w ASGshop.pl i oddaj razem z 14'stką do zbrojowni, a oni powinni to zrobić dość szybko.

 

Jeżeli nie masz doświadczenie to się w to nie pakuj bo np. komora ma bardzo słabe, plastikowe części, które łatwo jest połamać, a trudniej dostać ;/...

 

A potem tylko kupujesz metalowe łożyska i prowadnice, spręrzyne i baterie i masz 400fps :D

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...