Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M870 [G&P]


Recommended Posts

M870 to CA870 z bardzo fajnym tuningiem wizualnym i identycznymi bebechami (poza sprężyną). Kiedy kupowałem, nawet nie podejrzewałem, że ma coś wspólnego ze Świnią.

A jeśli ktoś chce robić tuning HU wedle zaleceń Pioka - ten ze śrubką regulującą - potrzebuje dobrze dopasowanej śrubki, bo lufa zewnętrzna bardzo ściśle przylega do mechboxa.

Jeszce co do lufy - z dwóch stron trzymają ją takie maluśkie imbusowe śrubeczki; pasuje tu też taka od tłumika płomienia z P90 - polecam, prawie 2 razy dłuższa i pewniej trzyma lufę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kręcę się już od dłuższego czasu w tematach airsoftowych Shotgunów, wszędzie każdy chwali i poleca, ale... jak to jest z tym hopkiem ?? Lot kulki niestabilny, mniejszy zasięg (porównując do np. świnki z jakimś aegowskim hopkiem) ? Prosiłbym o jakąś rzetelną opinię. Z góry przepraszam za dociekliwość - po prostu mając tak duży wybór replik po prostu, kupując „tą jedną jedyną” nie chce później żałować ;-)

 

Pozdrawiam, Maximus1944pl

Link to post
Share on other sites

Krótko mówiąc, HU jest do dupy. Jego działanie jest bardzo słabe, chyba że w jakoś je ulepszysz. Nie powiem, kulka leci stabilnie i powtarzalnie, ale szybko zaczyna opadać.

Poza tym-jeśli patrzysz na użytkowość-nie kupuj springa ;) 870tki to giwerki tylko dla maniaków strzelb 8)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak OT to na całego :wink: . Ja za niedługo przerabiam Świnię na lufe i hopka od AEG'a wg. tego co opisał Piok w innym temacie. W końcu problem zje... hop up'a zostanie załatwiony :) BTW. Mi M120 chodziła grubo ponad tysiąc kulek na plastikowej prowadnicy. PZDR

Link to post
Share on other sites

Ni chu chu Panowie, maniakiem strzelb byłem od zawsze, na (chińskiej) strzelbie zacząłem moją przygodę z AS i na (japońskiej) strzelbie chciałbym tą przygodę kontynuować (tym bardziej, że 870 pasują do każdego munduru). Pozatym cierpie na syndrom „(…) "ostatniego mohikanina" sprężynowego (…)”, satysfakcja jeszcze większa w czasie wyrównanej walki z AEGiem. Ale dosyć tego OT, teraz troche na temat. Osobiście boje się tego, czy poradze sobie z przerobieniem Shota na wersje z AEGowską lufą i hopkiem, gdyż w sprawach technicznych jestem całkowitym laikiem. Kolejny problem - chciałbym się od razu zaopatrzyć w "Zestaw metalowej wydłużonej lufy do CA870" długość - 385 mm, a niestety nie znalazłem AEGowskiej lufy tej długości (szukałem niedokładnie). BTW kupował ktoś do swojego shota metal body (zastanawiam się nad body G&P bądź Zeke. To drugie jest nadal do dostania w MG) - jak tak proszę o jakąś opinię (chociaż za bardzo nie wiem czy jest co recenzować :P). Zastanawia mnie jeszcze czy w wersji FOLD z metal kolbą (nie licze, że ktoś mi odpowie na to pytanie - wątpie, aby ktoś w Polsce miał FOLD'a, ale warto spytać) będzie się wygodnie celowało po szynie (qumpel miał chińskiego shota coś a'la Charger z kolbą od eMki i celowanie "po szynie/wzdłuż lufy" było naprawde utrudnione).

 

Pozdro, Maximus1944pl

Edited by Maximus1944pl
Link to post
Share on other sites

Co do wersji Fold, to nie wiem, nie miałem, nie trzymałem nie strzelałem :P. Przerobienie Świni na lufe od AEG'a, chyba nie będzie aż takim problemem :-P . Jeśli podali długość

"Zestaw metalowej wydłużonej lufy do CA870" długość - 385 mm, a niestety nie znalazłem AEGowskiej lufy tej długości (szukałem niedokładnie).

w/w i jest to pełna długość samej lufy zew. to ci podejdą takie lufy bodajże 40,7 cm, jakby co to 36,3. Ale to raczej nie temat do rozmowy o takich rzeczach :D BTW. Ja na twoim miejscu nie wydawałbym 300 zł na samą konwersje, ale to już twoja wola :) PZDR

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odświeżam.

Szukam jakiegoś porządnego zawieszenia 3-punktowego do mojego Remingtona. Chodzi o to żeby strzelbę można było w miarę szybko opuścić i sięgnąć do kabury z pistoletem, ew przesunąć na plecy.

Teraz pytania: czy np taki model by pasował? Czy w ogóle zawieszenie nie przeszkadza np. w przeładowywaniu? Mam też zamiar sprawić sobie coś takiego. Czy z tym w ogóle będzie można założyć jakieś zawieszenie?

 

Btw. Patent Pioka z lufą AEGa jest świetny, dzięki ;-)

Link to post
Share on other sites

Wiem, że można zrobić samemu, ale w najbliższym czasie będę robił zamówienie na WGC. Przy obecnym kursie dolara koszt zawieszenia to ok 40zł, więc jestem w stanie ponieść takie koszta. Oczywiście nie biorę samego zawieszenia :-P

Fajnie, jakby ktoś mógł na żywo porównać do zawieszenia np. od jakiejś emki, może pasowałoby po lekkich przeróbkach? A może ktoś ma jakiś własny fajny patent?

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Tak tak wiem odkopuję ale temat jak najbardziej aktualny :icon_razz: Czy są w Polszy jeszcze jacyś użytkownicy tych pompek? Jakieś świeższe opinie? Ktoś tuningował zestawami 150 lub 190% od G&P?

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Widzę, że temat umarł ze starości ale co tam, może komuś się przyda. Jako, że HU w tej replice to jakiś żart skośnookich więc postanowiłem coś z tym zrobić. Udało mi się zamontować lufę oraz gumkę HU od AEGów (akurat pod ręką miałem Guardera 6.02mm 455mm) i to bez inwacyzjnie, wystarczyło trochę izolki :icon_wink: Wreszcie pompka się do czegoś nadaje.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...