Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 A&K / P&J / Well


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krakman na razie posiada modele testowe, a w sprzedaży minimi ma się pojawić 1,5 - 2 miesiące cena ok 1200 zł.

Najs.

Rozumiem, że mailowałeś sobie z nim lub dzwoniłeś - wspominał coś o budowie tych replik? Wewnętrznej i zewnętrznej oczywiście.

 

A czy do body by pasowało?:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1482

Tak - w końcu jest to kopia CA, więc cześci wewn. w tym szkielet pasują.

Edited by Gallain
Link to post
Share on other sites

70bce757889cd13dm.jpg

 

Jak dla mnie porażka.

Plastikowe "łożyska"? Gówniany plasticzany tłok rodem z Cymy? Jak to niby ma pociągnąć M150? W porównaniu to chociażby 8mm kulkowych łożysk w Classic Army, to tanie chińskie M249 wygląda co najmniej śmiesznie.

 

I jeszcze ten komentarz:

 

Że niby CA skopiowało i udoskonaliło ten gearbox? A co oni mają - wehikuł czasu? To jakiś żart jjest?

 

Oj tam przesadzasz, kupujemy za 1200 zł replikę, nie wydaje mi się żeby to miało w stocku 400 fpsów, ale pewnie 300. Pomimo to mamy szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o tuning, zależnie od potrzeby. Najważniejsze, żeby szkielet był na tyle mocny, żeby wytrzymywał chociaż M130 to już jest nieźle.

 

Ale sądzę, że wrzucą metalowe łożyska, tłok wymienią na jakiś wzmocniony i powinno być oki.

Edited by Bajkos
Link to post
Share on other sites

"Łożyska kulkowe są dobre do małych sprężyn" tak chyba miało być :wink:

Kulkowe osiągają większą szybkostrzelność, ale owszem są mniej trwałe. Jednak większe łożyska wytrzymują więcejm tak więc do 6mm kulek nie wstawisz M130 a do 8mm owszem.

Link to post
Share on other sites

Łożyska mają być metalowe, ślizgowe, bodajże 7 albo 8 mm. Cena na RSOV to ok. 160-180$ (plus dobre 80$ wysyłki - w końcu to ciężka krowa).

 

 

Rozumiem ze mailowales z RSOV.com, bo ja tam nigdzie nie widze M249.

Link to post
Share on other sites

Sarco w temacie o M249 z CA napisał tak

No i musze powiedzieć choć jestem sceptycznie nastawiony do Chińskiej odmiany ,to wczoraj na strzelance chłopaki z sklepu X miały wersje Para która wazy więcej od MK II CA,

ma atrape naboi w standardzie i elektryczny magazynek idento jak z CA ale działający w automacie , co oznacza że samo czynnie nakręca sprężyne wrazie potrzeby.Co do jakości wykonania to się nie wypowiem bo za krótki miałem kontakt z tą repliką. Jeśli ona faktycznie będzie kosztować połowę ceny CA, to czeka na wysyp M249, a CA albo G&P spadek sprzedaży M 249.

Link to post
Share on other sites

Szanowni,

Otóż w ubiegłym tygodniu stałem się posiadaczem wersji "testowej" M249 Para od Krakmanów.

Wyjaśniając niedowiarkom:

TAK jest w 100% kompatybilna z CA

TAK będzie w sprzedaży już niebawem (na nowy rok szkolny )

 

Replika A&K jest mizerną imitacją w porównaniu z M249 od Krakmanów, którzy chcą bazując na swoich doświadczeniach wprowadzić na rynek solidny, sprawdzony produkt.

 

Przede wszystkim: w środku pancerny GB na łożyskach kulkowych 8mm i pancernych zębatkach :D, sprężyna na porządnej metalowej prowadnicy i 380 fps w stocku.

Miałem okazję strzelać z niego na ostatniej strzelance w Kozubniku 17.06 i sprawowała się znakomicie.

Baterię przełożyłem do boxa i mieści się tam spokojnie.

W boksie nowość – magazynek ma wbudowany mechanizm automatycznego podawania kulek. Nie trzeba nic naciskać, sprężyna nakręca się automatycznie.

Jutro zakładam 130m/s i za jakiś czas postaram się naświetlić Wam jak się maszynka sprawuje.

Pozdrawiam,

Bulli

 

Foty jutro… :D

 

PS: O atrapach naboi w standardzie nic niewiem ja moje mam od CA

Link to post
Share on other sites

A oni nie mają przypadkiem właśnie A&K? Bo o żadnym innym produkcie nie słyszałem.

Z tego co pamiętam to Krakmani sprzedają P&J.

Było to już przerabiane w temacie o P&J M4A1 S-System

"Viva le difference!"

Edited by Bulli
Link to post
Share on other sites

 

Miałem okazję strzelać z niego na ostatniej strzelance w Kozubniku 17.06 i sprawowała się znakomicie.

Baterię przełożyłem do boxa i mieści się tam spokojnie.

W boksie nowość – magazynek ma wbudowany mechanizm automatycznego podawania kulek. Nie trzeba nic naciskać, sprężyna nakręca się automatycznie.

Jutro zakładam 130m/s i za jakiś czas postaram się naświetlić Wam jak się maszynka sprawuje.

Pozdrawiam,

Bulli

 

Foty jutro… :D

 

PS: O atrapach naboi w standardzie nic niewiem ja moje mam od CA

 

No widzisz Bulli musiałem cię zrozumieć niedokładnie(atrapa naboi) ale o ten model chodzi

ciekawe czy jak go ztuningujesz to mu szybkostrzelność spadnie do mojego poziomu.

 

Co do atrapy to musiałem naboje potraktować kropelką bo się wykręcały z łusek-ty swoje też posprawdzaj ;-)

 

Ps. Kiedy znów wymienimy się kompozytem w Kozubniku ? :killer:

Edited by SARCO
Link to post
Share on other sites

niusik @ airsoft-news.eu

 

More pictures of eagerly awaited M249 from A&K are available. While if find this repetitive publishing annoying, it is true that arrival is around the corner and without any substantial data we mostly have to rely on pictures to form an opinion what to expect. Click to supersize to look at A&K M249 gearbox and box magazine. Pictures courtesy of Asguns.com.

 

i obrazeczek

ak249details2706xf0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

walić to, ważne że krakman na tego maila :

Witam,

mam pytanie. Czy będziecie sprowadzać ARMY R85A1 (chinolskiego L85)? Jak tak, to kiedy?

2. Kiedy dostępne będą repliki P&J drugiej generacji?! czy w ogóle będą?

3. I na koniec, kiedy można oczekiwać katońskiego P&J M249?

 

z góry dziękuje,

pozdrawiam,

Rafał Z####

 

odpowiedział:

witam

nizej wymienione repliki powinny byc dostepne w przeciagu najblizszych

2-ch tygodni

prosze sledzic akualnosci na naszej stronie w najblizszych dniach

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...