Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 A&K / P&J / Well


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK więc jest to już oficjalne :D

 

A&K M249 Oficjalnie w UK :D

 

link:

http://www.airsoftscotland.com/acatalog/Ne...other_guns.html

 

ALE w wersji okrojonej do 1J !! :-F :strach: [pomór i zaraza na nich za to!!]

 

Mam nadzieje że Krakman nie wpadnie na pomysł stokowej podmianki na 1J :killer: i że jak najszybciej będzie można ten sprzęt od nich dostać za rozsądną :wink: cenę :twisted:

Link to post
Share on other sites

Wersja paratrooper na allegro, dla niecierpliwych :

 

http://www.allegro.pl/item242375154_a_k_mi...ull_metal_.html

 

 

Ze niby ile on za to chce ?? 1500 papierow i jeszcze nie ma minimalnej ?? :wink: :wink:

 

o zeby go buhahahahahahahahaha :twisted:

 

a swoja droga to mam nadzieje ze nasi w pl nie pójda za tym przykładem ... sprowadzenie z HK to koszta ok 1000 papierów z UK 1200 papierów i to dla śmiertelnika ... więc mam nadzieję że w PL to nie przekroczy ceny 1200 PLN w sklepach :D

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem odpowiedz na maila w temacie L85 A1 Army i M249 PJ pytałem kiedy będą w ofercie i w jakich cenach a to co dostałem w odpowiedzi.

 

Witam,proszę śledzić naszą stronę w dniu jutrzejszym będzie Pan miał odpowiedzi na wszystkie pytania...pozdrawiam

 

No coments :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

A ja sądze że ci którzy kupili CA plują sobie w brodę.

 

Niby dlaczego? Czerpią przyjemność z posiadania tej repliki już od jakiegoś czasu, poza tym CA to jednak CA, wzbudzali zaciekawienie innych maniaków, a teraz kiedy m249 jest dostępne za 1000zł nie będzie już tak niespotykane.

 

I pomijając to wszystko to w temacie zaczyna robić się duży śmietnik, na prawdę ludzi mało interesują czyjeś wątpliwości i zamysły typu: fajny, brzydki, pewnie dużo osób będzie miało, pewnie sobie kupię, chyba będzie dobry.

 

Piszcie na temat!!! Majkel86 założył temat o M249 P&J i po chwili było pełno OT typu kupię, fajny, brzydki. Nie wiem, jak Wy myślicie, ale ja mam już dość czytania po 40 stron wątku, w którym można znaleźć góra dwie strony faktów/przydatnych informacji/fachowych opinii.

 

Pozdrawiam

Pegrin

Link to post
Share on other sites
A ja sądze że ci którzy kupili CA plują sobie w brodę.

W brodę to będzie sobie pluł ten co wygrał aukcję na Allegro :lol:

...prawie 1600zł za A&K... czyli wersję bez wzmocnionych części itp. ;)

...na 3 dni przed pojawieniem się P&J u Krakmana :lol:

 

PS. Pegrin, masz w 100% rację ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...