Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN F2000 E-03 [JLS]


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ziele

Sprawdź:

Czy sprężynka dociskająca komorę HU do GB ci się nie pogięła i czy dociska HU

Czy komora HU chodzi swobodnie w obudowie lufy wewn (nie może się blokować!!!)

I czy zmieniłeś gumkę na silikona - u mnie na oryginalnej był koszmar - każda kulka leciała gdzie chciała... na silikonie o wiele lepiej

 

Niestety komora HU to słaby punkt tej repliki i sporo powietrza tamtędy ucieka.,.

Link to post
Share on other sites

Mój ma 305 fps i rozrzut jak granatnik...

 

Moje FN, na chrono mad bulla miało średnio 260 fps w stocku... Teraz wrzucam m120. A tą giwerę trzeba kochać albo nienawidzić, innej opcji nie ma. Westie z tą kontrolą to istny totolotek jest, masz farta bracie i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://www.airsoftretreat.com/forums/index...topic=61455.175

 

Czy orientuje się ktoś jak wykonać coś takiego jak ten koleś? (GB v3, mikrostyk przy spuście). Zapewne on tam opisuje jak to zrobić... Ale mój angielski nie jest jeszcze na tyle fachowy.

 

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Gdyż to co ten Faciu wyciągnął z JLSa jest conajmniej imponujące.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Wyrwałem od Wesitego F2000 i pierwsze co zrobiłem to rozkręciłem dziada na części pierwsze. Powiem wam jedno: Jak ktoś tym strzela na stoku to ja mu najzwyczajniej w świecie gratuluję :D

Silnik to jak już wiecie porażka, wał wbity dalej niż ustawa przewiduje, żeby włożyć do niego silnik guardera ITU musiałem i nowy silnik i kosz B szlifować, porażka ale działa.

Stokowy silnik ledwie radził sobie z M120, ledwie ledwie, przy M140 nagrzał się i iskrzył.

W środku M140 na stokowych zębatkach, ładnie chodzi i cicho co mnie zaskoczyło bardzo miło.

Wkurza mnie i to bardzo jak wszystko trzeszczy, nie wiem na razie jak temu zaradzić.

Kolego Grey Fox, nie napalaj się jak szczerbaty na suchary bo włożenie tam V.3 spowoduje że nie włożysz magazynka, jak widzisz na zdjęciu komorę jest na równi ze ścianką.

Sama koncepcja wepchnięcia tam V.3 jest dobra, ale po co? Trochę pracy i wszystko jest znormalizowane do standardu Tokio Marui.

Link to post
Share on other sites

Mi m90 na 12 V rozwalilo gearbox ... jest teraz po sztukowaniu aluminium bo nigdzie sie go nie kupi.

Wiec naprawde nie przewiduje dlugiego zywota na m140 ;)

Chyba ze tylko semi, to moze wytrzyma.

Ja swojego dostalem juz ze spalonym silnikiem. Trzeba sie nakombinowac zeby wstawic tak jakis sensowny.

Co do wstawienia gearboxa - jak bedzie mi sie chcialo to wstawilbym tam gb od minimca lub od p90. I tak juz mam popilowane body zeby zmiescily sie przednie wzmocnienia do gearboxa (przod calkiem oderwany byl).

Link to post
Share on other sites

Tak więc F2k ukończony. W środku:

Silnik ITU Guarder

Zębatki stok

Tłok G&P z 3 metalowymi zębami

Głowice wyciszone ( nie wiem jakie Westie tam wsadził )

Dysza metalowa od M4 G&P

Komora metalowa od Mortisa :D gumka tyż :P

M140 MB

Li-po 11,1V 20C Turnigy

 

Co dało 459fps bez odchyłki

R.O.F. 20k/s

 

Oczywiście przemalowałem korpus.

Teraz wygląda jak wiertarka firmy Toya :D tylko że odcień ciut ciemniejszy :P

 

FOTKI

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

Czy ktoś kto ma tą replikę i ją tuningował/coś zmieniał/poprawiał mógłby w skrócie i najbardziej konkretnie opisać co do niej pasuje ; głównie chodzi mi o cylinder czy wejdzie standardowy i czy z komorą hop-up wystarczy wykonać manewr z mocniejszą sprężynką dociskającą ją do GB ? Widziałem też gdzieś na forum fotkę z FNką z wciśniętym GB v.3 , czy to zdaje egzamin i czy wszystko pasuje (a jak nie pasuje to co można zrobić jak GB niedajboże się posypie ) , oraz jak to jest z częściami zamiennymi od FN2000 G&G ?

 

z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...