Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja proponuje nie psikac wd 40 bo kiedys był o tym walny topic że ten specyfik sie nienadaje...parcieją przez niego uszczelki a plastik lubi trcić włściwości(wd40 zawiera spyrytus)

skończyły mi się pestki to strzelałem starymi kulkami, które jeszcze dostałem do R6 takie żółte 0.20g

 

strzelaj nimi dalej a pozamiatasz z HOP-up ,lufy i jak dobrze jeszcze pójdzie to z zębatek..Kulki które dostajesz z repliką(oprócz kulek z TM)odrazu wywal bo na pierwszy rzut oka sa ok ale im dalej w las tym więcej drzew(odkształcenia,nadlewki,rysy itp)

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

to może po kolei..

koledze chodzi zapewne o te osłony lufy zewn czyli to http://asgshop.pl/produkt.php?id=842 nawet w ostrym odpowiedniku frontgrip jest kompozytowy:D tak mi się wydaje...jedyne co to możesz kupić cały metalowy ale w szynach ris (i musisz wtedu wymienic body na metal bo ci go wyrwie w przeciwnym razie)

 

Kulki 0,2g lecą daleko i wmiare celnie sam z takich strzelam(firma kulek jakich używam to G&G) jednakże przy seri jest niewielki rozrzut..<-dla mnie to + bo po co strzelać w 1 miejsce 30 kulek:Dnp

 

Magazynek naprawiłem (stockowy hi cap)trzeba poprostu popatrzeć jak macie zamontowana w śrosku tę spręzynke oraz jak zamontowana jest ta zębatka która przychodzi na te kółko z łopatkami co pobiera kulki.Zębatka ta ma być zainstalowana wpukłą częścią do środka..Całosc wytrześ przesmarować olejkiem silikonowym kilka razy pokrecić bez kulek i powinno smigać...

 

Zastanawia mnie jaka metalowa komora HU podejdzie pod nasze maleństwo:)czy np taka?

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=148

czy taka też...

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2515

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
Kulki 0,2g lecą daleko i wmiare celnie sam z takich strzelam(firma kulek jakich używam to G&G) jednakże przy seri jest niewielki rozrzut..<-dla mnie to + bo po co strzelać w 1 miejsce 30 kulek:Dnp

Dzięki za odpowiedź, kupuję M4A1 PJ a mam 4k kulek 0,2 i szkoda żeby się zmarnowały :P

Link to post
Share on other sites

Oki, dzięki za odpowiedź

http://asgshop.pl/produkt.php?id=842 wydaje się pasować, ale

Materiał: Tworzywo

więc chyba nie da rady znaleźć metalowego.

Nie wiem dlaczego macie z magami stockowymi problemy - u mnie po pokręceniu z minutkę strzela te paredziesiąt kulek :-P

Co do kulek 0,2 wydają mi się co najmniej nie odpowiednie - chyba, że ktoś lubi trafiać ludzi po zakrętach lewych lub prawych :lol:

Sam na początku ustawiłem hu na max i z 2k kulek 0,28g postrzelałem - bardzo dobry efekt :-F ale lepiej go tak nie męczyć i kupować 0,25, takie krakman polecił.

Edited by DeXTeR69
Link to post
Share on other sites

@-MARIO-

Metalowa komora Hop-Up nie wejdzie. Pytałem już krakmanów jak kupowałem swój. Nie pasuje, tylko ta od P&J. Niestety musi byś dwu-częściowa. Chociaż jak "przełamałem" guna na pół, to zauważyłem, że tą drugą część idzie odkręcić tak więc +/- 50%, że jednak podejdzie.

No ktoś musi to sprawdzić ;)

Link to post
Share on other sites

Jak wpakujecie metalową komorę jednoczęściową to jak macie zamiar "otworzyć" replikę? Repliki P&J otwierają się tak jak TM, czyli komora musi być dwuczęściowa. Ja tego problemu nie mam bo usunąłem uszy body i zastosowałem piny w górnej części body tak jak to ma miejsce w replikach emek z CA (pisałem o tym kilka postów wcześniej, nawet link dałem). I w takiej konfiguracji można wsadzić metalową jednoczęściową komorę, gdyż można wtedy wysunąć upper receiver.

Ja idę się męczyć z chwiejnościa mojej lufy... Izolka-fix to jednak nie był dobry pomysł, bo zwalcza tylko skutki, a tu by trzeba było wyeliminować przyczynę... Jeszcze raz proszę: jeśli komuś też się chwiała na boki lufa zewnętrzna i równocześniej body "pracowało", a poradził sobie z tym problemem to proszę napiszcie jak to wyeliminować.

Link to post
Share on other sites

Dlatego, żeby mieć komorę jednocześciową trzeba kupić inne body. Np. og G&P?

 

Co do lufy. IMO chyba się nieda. U mnie lufa nie chwiala się wyjątkowo długo, do czasyukiedy gun nie "spadł" (bo właściwie mocniej się oparł o łóżko). Cały gwint się w body poluzował i zamiast chwiać się lufa, chwieje się gwint wraz z lufą. Może dorkęcenie umbusu pod rączką transportową coś da ale raczej wątpie.

Edited by MIG25_Radek
Link to post
Share on other sites

No i stało się, poszedł bezpiecznik, ale jeszcze gorsze jest to, że emka nie strzela na nowym bezpieczniku (taki sam 15A). Silnik w ogóle nie pracuje. Próbowałem nawet połączyć te dwa kable ze sobą bez bezpiecznika i dalej nic... :poddanie:

Edited by YodaSan
Link to post
Share on other sites

Czy M16a3 PJ ma także metalowe wszystkie części które w M16a3 JG są metalowe? Tj. :lufa z tłumikiem płomienia, zespół muszki, perścień przedniegochwytu, magazynek hi-cap, zwalniacz magazynka, selektor ognia, atrapa zwalniacza zamka, język spustowy, tylne przyżądy celownicze, rączka przeladowywania, klapka zamka, stopka kolby, szyna RIS pod rączką transportową oraz lufa zewnetrzna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...