Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chyba trafiłeś na jakiś słaby egzemplarz : |...72 m/s =216 fps :roll: (O ile dobrze liczę 1 m/s = 3 fps).....Z drugiej strony ładnie wygląda twoja Gienia,jeszcze machnij tam jakiś kolimator i będzię ekstra ;].Ale i tak w aktualnej wersji bardzo ładnie ;].

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio wsadziłem do mojej giety dysze stock CA w celu sprawdzenia kompatybilności części i strzelał po 2 kulki, zmieniłem spowrotem na JG to strzelał normalnie, porównałem obie dysze i się okazało, iż dysza z JG jest dłuższa od tej z CA. Wychodze z założenia, iż wszystkie dysze są długościowo identyczne z CA, czyli mogą być lekkie kłopoty przy tuningu, zwłasza gdy ktoś chce wstawić Bore-Up.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ja majac FTK hurricane nie miałem problemu z podwójna kulka i wszystko ladnie strzelało. Postaram sie odnaleśc moja stara dysze JG i porównam długości moze to tylko wyjątek. Ktoś kiedyś powiedział "chinczyk chinczykowi nie równy" wiec kto wie?

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi się wydaję lub gdzieś słyszałem to przy wymienianiu lufy na precke to może byc jakis kłopot związany z komorą hop-up że jest ona niestandardowa. Czy jakbym kupił tylko precke to coś innego też trzeba kupić ?? A fiolek podaj jeszcze linka jak możesz oczywiście do tego twojego tłumika oraz do kolby pelnej i jaka jest ich cena dobra ??

Edited by piechcio
Link to post
Share on other sites

Pytanie zadane w taki sposób, że pewnie nikt nie zkapował o co chodzi.

 

Jak chcesz mieć dłuższą lufę to kup dłuższą i wystającą częśc zakryje dokręcony tłumik. Jeżeli nie chcewsz nic ruszać przy lufie, wystarczy ci ta która jest, a tłumik montujesz tylko ze względu na estetykę to, na boga, po co wkładaqć dłuższą lufę!? Odkręć tłumik płomienia, dokręć nowy tłumik "dźwięku" i wuala! :D

Link to post
Share on other sites
czy ten tłumik jest przedłużeniem lufy, czy zasłania wystającą preckę http://asgshop.pl/produkt.php?id=735 ????

To jest zwykły tłumik, a to czy włąciciel zasłoni nim dłuższą lufe czy zostawi aby tłumił to już tylko i wyłącznie jego decyzja.

 

1 co lepiej:

zamontować tłumik, który jest przedłużeniem lufy, czy dłuższą lufę i zasłonić wystającą część tłumikiem??

Dłuższą lufe i załonić wystającą część tłumikiem.

Edited by komora
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze,niema czegoś takiego jak tłumik w formie przedłużenia lufy(chyba że do socoma) tłumik jest właśnie po to żeby zakryć dłuższą lufe albo wytłumić dźwięk strzału lub dla samego wyglądu oczywiście,allegrowe plastiki poprawiające prędkość wylotową o 50fps to bzdura.liczy się lufa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...