Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elo

Z góry sorry za słownictwo ale moja cierpliwość już dawno się wyczerpała..

http://pageproducer.arczip.com/daedalus03/g36chop.html (2 zdjęcie,chodzi o cały zespół lufy)

Nie mogę włożyć tej części, ponieważ jeb**y kabel od gearboxa uniemożliwia mi to...bawię się z tym kure****m od wczorajszego dnia...na dobór tego nie mogę połączyć tych kabli bo jest za mało miejsca...błagam niech mi ktoś powie jak te kable mają być ułożone bo już wczoraj z nerwów chciałem jeb*ąć gietą o ścianę....

 

Pzdr Ruryk

Edited by Sheriom
Link to post
Share on other sites

Ciężko Ci pomóc, masz może jakieś zdjęcia albo coś? Ja to zawsze robie tak: kable od bezpiecznika przekładam pod taki haczyk, potem zały zespół wkładam w korpus giety przytrzymując jednoczeście kable, jeśli ich nie będziemy trzymać to będą haczyć o korpus, następnie kabel od GB podtrzymuje tak aby zały zespół lufy mógł wejść do końca, kable od bezpiecznika przeciągam pod "mostkiem" (jak się ma duże paluchy to ciężko to zrobić), potem podłanczam kable i przeciągam spowrotem. Dalej to już można normalnie montować, gdybyś miał jakieś kłopoty to dziś wieczorem może machne filmik.

Link to post
Share on other sites

Robisz wtedy przedłużenie lufy. Możesz się pokusić o zakupienie takowej( na warriorze jest facet, który sprzedaje lufy do Giet w różnych długościach) albo dać tłumik na to, żeby przykrył wystającą lufę.

Pamiętaj, że jeżeli wymienisz luf, będziesz też musiał wymienić szpej w GB. WSZYSTKO JUŻ JEST W TEMACIE. POSZUKAJ

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hej :] czy jesli chce w g36c wymienic sprezyne na m100 to czy musze wymieniac cos jeszcze? wiem ze jest zestae za 155zl do takiego tiuningu ale ciekzwi knei czy to potrzebne....

 

w calosci to ccialbym wlasnie wymienic sprezyna na m110, precke prometeusza 247mm kolimator juz jedzie, do tego tlumik jakis sredni-maly i gumke hop up guardena...

to chyba wszystko. czy do tych rzeczy musze jeszcze cos wymieniac w srodku guna? czy tylko te rzeczy starcza?

pozdrawiam

Edited by Nars1984
Link to post
Share on other sites

Zdecyduj się czy chcesz wymieniać na M100 czy M110. W sumie na jedno wychodzi, musiałbyś i tak sporo powymeniać, żeby nic nie nawaliło. Najprościej kupić właśnie FTK z Hurricane'a za 155zł. Precka Prometheus'a powinna dać Ci załkiem niezłe skupienie, ale gumke HU bardziej polecają z Systemy - sam mam i jestem zachwycony.

Link to post
Share on other sites

mam pytanie do osób, które wymieniały w tej replice HU na gumkę silikonową guardera... Próbuję wsadzić to ustrojstwo i nie mogę... stara gumka wchodzi ładnie, a guarder wydaje się mieć minimalnie większą średnicę... nie mogę przesunąć go już przez ten pierwszy otwór... pchać na siłę? trochę nie bardzo...

 

też mieliście takie coś?

 

..no i pięknie... naderwałem sobie to zwężenie na początku gumki... 0,5 mm ale jest.. ma to jakieś znaczenie?

Edited by czachor
Link to post
Share on other sites
sorry miala byc 110 ale jak poczytalem o uszczebkach na zdrowiu to stwierdzilem ze m100 to max :] no i zapomnialem wszedzie w poscie zmienic ;P 360-370 fps starczy nikogo zabijac niechce a juz teraz zasiag mam bardzo dobry

Wiesz, ja w swojej giecie mam M110 razem z lozyskowana prowadnica G&G, lozyskami i glowica tloka G&P, oraz cylindrem z glowica CA i mi jak na razie hula całkiem dobrze. Tylko jak włożysz M110 to musisz liczyć z wymianą baterii na lepszą.

Link to post
Share on other sites

hej :] czy jesli chce w g36c wymienic sprezyne na m100 to czy musze wymieniac cos jeszcze? wiem ze jest zestae za 155zl do takiego tiuningu ale ciekzwi knei czy to potrzebne....

 

w calosci to ccialbym wlasnie wymienic sprezyna na m110, precke prometeusza 247mm kolimator juz jedzie, do tego tlumik jakis sredni-maly i gumke hop up guardena...

to chyba wszystko. czy do tych rzeczy musze jeszcze cos wymieniac w srodku guna? czy tylko te rzeczy starcza?

pozdrawiam

 

Ja wiem że może to dziwne ale przecież w stocku mamy m100... + podkładkę dającą może m105 :) Więc jak można wymienić m100 na m 100 ? :-F

Link to post
Share on other sites

-apropo tej m100 na m100 to nie wiem jaka mam sprezyne w sockowej wersji... w instrukcji jest napisane 94-96m/s ale zakladam ze jest tego tam mniej :)

-zalezy mi tez na niej z powodu niejednakowego skoku

-a takze dlatego iz wydaje mi sie ze sprezyna m100 stockowa a m100 jakiegos dobrego producenta jest lepsza przy wcale nie duzym koszcie wymiany :]

 

ps lepsza baterie tzn? :> z tego co wyszukalem to widniala bateria 8,4v taka jak mam teraz...

ale jesli trzeba to tudno :] trza bedzie wymienic

 

pozdro

 

Pisz poprawnie po polsku: zdaniami, z właściwą

interpunkcją, dużymi literami na początku i

stosuj polskie znaki! [P]

Link to post
Share on other sites

Mam zamiar wrzucić w Gietę następujące rzeczy:

Sprężyna główna M110 Mad Onion o nierównomiernych zwojach

Prowadnica sprężyny Hurricane v.3

Wzmacniany tłok Deep Fire

Wzmacniana łożyskowana głowica tłoka Hurricane

---------------//-------------- cylindra Hurricane

Cylinder "0"

Zębatki Guardner

Preclufa Deep Fire 407mm

Czy to wystarczy? Czy muszę jeszcze więcej cisnąć w ten karabin, żeby się nie rozpadł?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...