Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam zainstalowany bore-up classica do g36c. Leci duzo pustych strzalow i na M130 guardera i w/w borku z lufa 247mm KM, komora wymieniona na CA i guma systemy czarna - mam tylko 425-435 fps. Czasem jak karabin ustawię pionowo lufa w dół kulki same wypadają z lufy.

 

Kiedyś ktoś pisał, żeby montować w takich przypadkach dyszę od AUGa ponieważ oryginalna/g36c dłuższa niż w replice np. classica. Czy w takim razie zainstalowanie dyszy bore-up do auga rozwiąże sprawę ?? Czy ktoś już probował w praktyce takiego rozwiązania ??

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Planuje zmienić moje G36C na pełne G36. I mam pytanko o lufę. Czy stanie się coś jeśli włożę zamiast precki 495mm - precke 469mm? Nie będą się kulki odbijać gdzieś po drodze już po opuszczeniu lufy? Taki a nie inny wybór jest u mnie potraktowany kwestia finansową :/

Link to post
Share on other sites
Czy stanie się coś jeśli włożę zamiast precki 495mm - precke 469mm

 

Teoretycznie jeżeli podkręcisz hu na max to istnieje jakaś tam szansa. Ze strony lufy zewnętrznej nie powinno być problemów, nie ma bowiem żadnych przewężeń. W praktyce jeszcze nie sprawdzałem u siebie (mam cały czas lufe 247mm).

 

Czy jeśli rozkręcę Replikę i będę chciał założyć nowego Hop Upa i lufę precyzyjna , bez ruszania GearBoxa to czy stracę Gwarancje na nią ??

 

Jest to ujęte w umowie gwarancyjnej bodajże - jeżeli nie zerwiesz plomby to nie.

 

pozdr

Link to post
Share on other sites

chciałem rokręcić GB jednakże dowiedziałęm się od kolegi ze gdy on rozkręcił a później skręcił swój GB to mu zębatki poszły.

Dlatego moje pytanie jak ustawić zębatki?? (chodzi mi przedewszystkim o tą która "ciągnie" tłok )

Oglądałem filmik http://www.mechbox.com/site/ o rozkładaniu GB v3 i niby jest wyjaśnione że zębatka(ciągnąca tłok) powinna być ustawiona na godzinie 1.

W związku z czym mam pewne obawy z ustawieniem tego,

Jeżeli nie będa naciągać tłoka a tym samym sprężynę do konca :poddanie:

mógłby ktoś rozwiązac moje rozterki 8-)

 

Z góry dziekuje

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Jeżeli nie będa naciągać tłoka a tym samym sprężynę do konca

 

 

Raczej nie możliwe, jak źle zrobisz to nie naciągnie sprężyny do końca tylko raz,potem już zębatka zahaczy pierwszy ząb tłoka.Ale naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby to dobrze poskładać.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, ja się zastanawiałem nad BU do G36 ale dano mi do zrozumienia, że nie będzie on najlepiej współpracował, ale z czystej ciekawości zamontowałem do swojego G36 dysze z AUGa i wystarczy ją tylko lekko przypiłować, a zatem mógłbyś spróbować kupić BU do AUGa i lekko dysze przypiłować to powinno dobrze działać, ale rąk sobie uciąć nie dam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...