Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

a jesli bym kupił zestaw ten http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1587 to o ile by mi podskoczylo fpsów w moim g 36c z jg

"Zestaw pozwala osiągnąć ok 360-370 fps."

 

a nadal sie nie dowiedzialem czy jesli bym kupic preclufe to czy bym musial jeszcze cos wymieniac i czy mozna to zrobic samemu czy gdzies wyslac w celu upgrade'a ????

Przydałaby się gumka HU, można to zrobić samemu o ile się wie jak.

 

PS. Na przyszłość używaj interpunkcji oraz polskich znaków.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A w jaki sposób oni osiągnęli tak dużą ilość fpsów np. z CA G36c ma około 315 fpsów a w tym jest aż 340 fpsów.

Czytaj uważniej.Stockowy CA ma sprężyne 130% czyli odpowiednik M100 i osiąga na tym zestawie 315 fps.Faktem jest że na tej sprężyne przy zastosowaniu szczelniejszego zestawu cylindra i prec lufce można osiągnąć koło 370-380 fps.Za to stockowa replika G36c JG ma montowaną mocniejszą sprężynę niż CA,czyli coś koło m110,szczelność układu może być porównywalna z CA lub gorsza.Więc mówiąc krótko:osiągneli taką moc dzięki wepchnięciu do tego chińczyka mocniejszej sprężyny. Nagadałem sie,ide spać.....

Link to post
Share on other sites

Witam

Zamówiłem gumkę hop'ka z TM'a,i w związku z tym mam 2 pytania:

 

1.Ktoś pisał,żeby przy wymianie gumki,zostawić stockowy dystanser.Razem z gumką dostaję dystanser TM'a i tu pytanie czy faktycznie zostawić ten stockowy,czy zamienić na TM'a?

 

2.Wstyd trochę,ale nie mam zielonego pojęcia jak zmienić gumkę...Czy

ktoś życzliwy,mógłby wytłumaczyć cały ten proces :)?

 

Pzdr Ruryk

Link to post
Share on other sites

Wyciągasz cały zespół lufy, następnie wyciągasz lufe z komorą HU dociskająć ją i przekręcając w lewo. Po tym sciagasz spreżynkę, takie plastikowe coś co trzyma lufe na miejscu, pokrętło regulacji, oraz dystanser z takim plastikowym czymś co go trzyma. Później wyciągasz lufę wraz z gumką HU (jak Ci zależy na starej gumce to rób to delikatnie), taki mosiężny pierścień, który trzyma lufe prosto sam wypadnie. Cały proces rób oczywiście ze skręconym HU na minimum.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie za drugi post, ale nie mogę edytować. Ostatnio w mojej giecie wymieniłem sprężyne na M110 MadBull'a, ROF na stockowej bateri był dosyć marny, więc zakupiłem sobie na Capri baterie G&P 9,6V 1100mAh, naładowałem, a ROF miałem niewiele większy od stockowe bateri pomimo, że woltomierz wykazał niecałe 10,5V na bateri G&P i 9,3V na stockowej. Baterie były naładowane ładowarką mikroprocesorową. Może mi ktoś wyjaśnić co na to zaradzić?

Link to post
Share on other sites

Nie, nie trzeba, wszystko pasuje, ostatnio wymieniłem gumke HU na Systeme i pasowała, lufę mam stock CA z AUGa i też pasuje.

 

Rozumiem, Komora powiedz jeszcze jak sie spisuje sprzęt po wymianie gumki i lufy na aktualnych częściach? Jak sie zmieniły osiągi w stosunku do stocka?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Całkiem dobrze, ale zamiast stockowej CA lepiej kupić precke Deep Fire. Przez wymiane lufy na dłuższą (509mm) wzrosło skupienie, a gumka systemy lepiej podkręca kulki od stockowej. Co do zasięgu to ciężko powiedzieć bo mam w środku sprężyne M110 i kilka innych części przez co mam narazie ok. 380fps, niestety na 9,6V G&P mam słaby ROF - wina kabli.

Link to post
Share on other sites

a jezeli chodzi o gumki krakmanów?? mają Guarder-a jedną silikonowa a drugą zwykłą. to którą ?? chodzi mi żeby fajnie HU podkręcał po narazie strzelam na pestkach 0.23 na maksymalnym HU i czuje że jeszczy można by coś wycisnąć ( zasięg) na innej gumce bądź HU

Edited by Wolfpackteam
Link to post
Share on other sites

a jezeli chodzi o gumki krakmanów?? mają Guarder-a jedną silikonowa a drugą zwykłą. to którą ?? chodzi mi żeby fajnie HU podkręcał po narazie strzelam na pestkach 0.23 na maksymalnym HU i czuje że jeszczy można by coś wycisnąć ( zasięg) na innej gumce bądź HU

 

Ja i prawdopodobnie większość osób bardzo chwali sobie silikonową gumkę guardera . Miedzy stockową gumeczką a silikonem jest duuuża różnica (oczywiście na korzyść gumki silikonowej ;) )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...