Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Schizo, próbowałeś wcisnąć baterię do tego RISa? Do CASVa się udało, jak wygląda sprawa z RISem?

Próbowałem. Ni dy ry dy.

 

i co za silnik tam siedzi? ;)

Niestety, nie rozbieram gearbox'a bo sie nie znam na tej zabawie. Poszukaj w sieci, może gdzieś jest napisane. Sorry. Ale działa całkiem miło dla ucha, więc myśle że jakiś w miare, w miare ;)

Link to post
Share on other sites

Wyregulowałem hopka - jak marzenie! ROF naprawde śliczny do tego skupienie bardzo przyzwoite!! Coraz bardziej cieszę sie że wybrałem Dboys zamiast P&J. Dodam że bateria na ogniwach o jakości zbliżonej do Sanyo! Marzenie giwera!

Aha dodam że batka nadal nie ładowana, tzn jeszcze trzyma od ładowania w Hong Kongu!.................

Polecam x200 bo ten gun jest najprawdopodobniej lepszy od P&J.

 

Ernest

Edited by scizophrenikz
Link to post
Share on other sites

Czy jakiś "nasz" sklep podejmie się sprowadzenia :) ? Sam przymieżam sie do zakupu eMki P&J ale może warto poczekać :-F

 

PS. W arshitguns mają niby M4A1 (nie chcę wersji RIS) Full Metal, Boyi , ale nie ukrywam że nie można liczyć na rzetelność i prawdomówność w przypadku tego "sklepu" więc nie zamówię tam z pewnością (No chyba że naprawdę nigdzie indziej w Polsce nie będzie a replika okaże się warta takiego "poświęcenia" ;) )

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Są jeszcze na gunfire, ale to praktycznie ten sam sklep. Mają parę rodzai tejże broni. Ciekawi mnie to czy mają podobny zasięg co repliki P&J, jak tak to kupuję ją, a olewam P&J. Mierzyłeś ilość fps, bo to mnie bardzo ciekawi ile ma naprawdę?? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

ROF na poziomie? OK, to ten fuckup z ich SPRem jest tylko chwilową niedogodnością (tam silnik jest wyjątkowo podły - zawiesza się na 330fps emce Classica przy batce 8,4).

Podobno baterie są lepsze niż chińska średnia. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?

Link to post
Share on other sites

Nie mierzyłem fps, nie mam chrono a póki co także i dostępu do jakiegokolwiek... Jak coś - napewno podzielę sie tą informacją.

Strzelałem przed chwilą i wali na 45-50m więc to naprawde DUŻO. Obstawiam 360fps ale to spekulacje do wyjaśnienia w najbliższej przyszłości.

Westie, silnik w mojej replice świetnie sobie daje rade. Może po prostu jak to z chińczykami bywa, raz jest lepiej a raz gorzej. Ja mam jak najbardziej sprawny egzemplarz.

Dzisiaj ide z nim w bój całonocny to będzie świetna okazja do testów. Pzdr

Link to post
Share on other sites

dajcie znać coś o wytrzymałości ale dopiero

po jakimś znaczącym przebiegu.

 

Pozdrawiam!

Dokładnie nad tym obecnie pracuję! ;)

Nie omieszkam zdać relacje za jakiś czas.

 

 

Sprawa druga.

Jeżeli będzie widoczne zainteresowanie tymi replikami, od miesiąca września będe miał ich większą ilość, na sprzedaż. Po kożystnych cenach. Zainteresowani?

Link to post
Share on other sites

Scizo, i jak sprawuje się karabin?

Myślę poważnie nad zakupem M4A1 Boyi, zachęca mnie te metalowe body... czy w cenie do ok. 500 zł lepszym zakupem będzie jednak M4 JG lub PJ ?

Zależy mi przede wszystkim na zasięgu, małej awaryjności i dobrze by było żeby karabin wyglądał w miarę przyzwoicie.

Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy powiem tak - do 500zł sprawnie działająca giwera, z dalekim zasięgiem / przyzwoitą mocą (350fps). Fajny ROF na STOCK'owej batce(!!). Mnie sie nic nie popsuło, gunik strzela jak marzenie. JG na pewno słabszy jest, P&J porównywalny tylko ta jego nieszczęsna bateria... :roll:

Tu bez wymieniania batki można banglać że hoho.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...