Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ten chest rig to przypadkiem nie jest kopia produktu BlackHawk'a?

 

A chest rig BlackHawk'a, to nie przypadkiem kopia produktu Eagla? ;-) Prawda jest taka, że proste chesty z panelm piersiowym i taśmami na szelkach będą zawsze do siebie podobne. Można próbować profilować szelki, udziwniać, ale zawsze te produkty będą w jakiś sposób podobne do siebie...

 

Jak są zapinane taśmy mocujące panel piersiowy do szelek w tym chescie? Na przelotkach, velcro, czy na napach? Wcześniej w Tajach Miwo L i Miwo P były przelotki, co przy panelu piersiowym uniemożliwiało szybkie zrzucenie oporządzenia.

 

Taśmy nadal, a przynajmniej na chest'ie z tego zdjęcia mocowane są za pomocą regulatorów...

Link to post
Share on other sites

A chest rig BlackHawk'a, to nie przypadkiem kopia produktu Eagla? ;-) Prawda jest taka, że proste chesty z panelm piersiowym i taśmami na szelkach będą zawsze do siebie podobne. Można próbować profilować szelki, udziwniać, ale zawsze te produkty będą w jakiś sposób podobne do siebie...

Eagle'owskie RRV od BHI się odróżni klamrami bądź ich brakiem, ale tak masz rację :)

 

 

Czasami nie jest .... To nasz najzwyklejszy TAJ z szelkami jak w naszym CHIŃCZYKU.

 

Dzięki za odpowiedź. Moim zdaniem te połączenie wygląda lepiej niż te dwa produkty osobno.

Link to post
Share on other sites

 

Taśmy nadal, a przynajmniej na chest'ie z tego zdjęcia mocowane są za pomocą regulatorów...

 

Więc klamry służące do szybkiego wypięcia oporządzenia są bezsensu... Na niektórych zdjęciach taj ma regulatory w tym miejscu, na innych klamry. Najsensowniejsze byłoby umieszczenie w tym miejscu Velcro lub napów.

Link to post
Share on other sites

Przeurocze to oporządzenie w bieli.

Gdyby para maniaków miała się pobrać, to jest to idealny dodatek do kreacji panny młodej.

I wcale nie kpię, naprawdę mi się podoba.

Szkoda, że u nas na nizinach, zima trwa średnio tydzień w roku.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem nową kamizelkę z Miwo L . Świetne wykonanie na naprawdę światowym poziomie, bardzo szybka realizacja niestandardowego zamówienia , świetny kontakt , łatwy dostęp do informacji , po prostu mogę się o Miwo wyrazić tylko w samych superlatywach. Klasa.

Link to post
Share on other sites

To niech ten twój znajomy napisze sam.

Nieskończenie mało obchodzi mnie twoje zdanie Jaeger, tyleż samo z resztą wnoszą do tematu twoje "wypowiedzi" więc jako namiętny czytacz tego wątku proszę zastanów się 3 razy zanim tu znowu coś napiszesz. Skonsultuj to z kimś albo napisz na PW obiecuję że przeczytam i pomogę obiektywnie rozsądzić czy nadaje się do publikacji.

Link to post
Share on other sites

Poza tym nie wiem ( i nie chcę wiedzieć) w jakich okolicznościach kolega poznał swąd palonej wazeliny=D

 

Zrozumieliśmy w MIWO i też nie chcemy wiedzieć. Brrrryyyy...... ;-) Być może te niewątpliwie traumatyczne przeżycia w jakiś sposób go jednak usprawiedliwiają? Ja mu wybaczam.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem nową kamizelkę z Miwo L . Świetne wykonanie na naprawdę światowym poziomie

 

Cześć, możesz powiedzieć jak wypada Miwo w porównaniu do produktów BHI, Eagla, Maxpediton, Spec-ops albo chociażby NFM?

 

Zastanawiam się nad skompletowaniem wyposażenia i nie wiem który producent jest najlepszy, a chciałbym aby moje wyposażenie było na najwyższym światowym poziomie.

Mniemam iż jesteś w stanie dokonać takiego porównania.

 

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedz!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem który producent jest najlepszy ( ani czy wielkanoc jest lepsza od wigilii ) ale Miwo mogę stanowczo polecić.

Sprzęt Spec-opsa miałem w rękach i nie odstawał jakoś powalająco jakością od miwo , BHI jest ciut bardziej pancerne NFM i Eagl'a nie widziałem ,a co do maxpedition to z którą z oferowanych przez nich kamizelek taktycznych mam porównać do Miwo 8) ?

Misjonarzom wystarczy , co uważam za najlepszą rekomendację bo żaden airsoftowiec nie uzyje tego bardziej hardcorowo .

Ogólnie polecam.

Edited by Komanch
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...