Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

Kumpel poprosił abym mu zademonstrował jak strzela berettka. Jeden strzał i mój dorobiony popychacz poszedł się je..ć :/ Jednak muszę pomyśleć o kupnie porządnej części.

Pominę już fakt, że ucieka mi gaz z magazynka na złączu a nie od zaworu. Oj pójdzie epoxydowy klej w ruch. Naładuję kleju na uszczelkę a potem na stałe go zamknę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z powody częstych problemów z tymi elementami postanowiłem to zamieścic

 

Spreżynka dźwigni spustu

img5996ro9.th.jpg

 

Montaż sprężynki blokady zamka

img6000xl5.th.jpg

 

img6004lf6.th.jpg

 

W taki sposób trzeba ją założyc na dźwignie

img6002ik4.th.jpg

 

Tu widac, że po założeniu delikatnie wystaje

 

img6006pu4.th.jpg

 

Przytrzymując dźwignie palcem aby nie wyskoczyła

img6009jk3.th.jpg

 

Delikatnie śrubokrętem wsuwamy sprężynkę na swoje miejsce pod dźwignie(sorry ze nie widac tu palca ale musiałem jakoś trzymac aparat)

img6007ec5.th.jpg

 

Nadal trzymamy dźwignie i zakładamy okładzinę

img6009jk3.th.jpg

 

Jeśli komuś pomogłem to OK

:uśmiech:

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

 

Panowie do tej pory uzywałem beretty HFC na co2. Kupiłem własnie Bella i mam problem z przeciekajacym magiem.Cieknie na tym zaworze do którego ładuje sie gaz.

Powiedzcie co trzeba zrobic zeby nie uciekał w którym miejscu uszczelnic?Czy jedna z uszczelek z kompletu czy jak?

 

Z góry dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Do 25tomek:

 

Musisz wybić 2 bolce z magazynka po czym wyjąć spód z zaworem. Dostaniesz się do komory gazowej :-F

Potem tą część z uszczelką starannie owinąć teflonówką i spowrotem zamknąć tak jak było. Jak dalej syczy to owijać coraz to więcej aż do skutku. W końcu pomoże.

Link to post
Share on other sites

Witam, wczoraj otrzymałem właśnie tą replikę którą zakupiłem przez Allegro. Muszę powiedzieć że jest naprawdę świetna :) Feeling wychodzący z owej broni jest fantastyczny. Co więcej w paczce otrzymałem zapasowy tłoczek na który tak bardzo się psioczy :P Ja także miałem problem z uciekającym gazem ale wymiana uszczelki i lekka regulacja "igły" (np. szpilką, chodzi o delikatne przesunięcie "igły" w zaworze w którąś ze stron) pomogła. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Pozdrawiam.

Edited by forester
Link to post
Share on other sites

Ja odświerze temat tego poychacza :mrgreen: dorobiłem go, z kawałka plastiku, wzmocniłem kartą sim a raczej tą ramką po karcie sim, skleiłem, wymodelowałem, skleiłem i odpukać, trzyma sie. Wywaliłem ze 4 magi pełne 2 w domu 2 na zewnątrz w poniedziałek w akcji wypróbuje. O zmianach będę informował na bierząco :uśmiech:

Edited by swrsc
Link to post
Share on other sites

Co do tej przeróbki to najważniejsze by popychacz przeszedł przez szczeki maga.

 

Kupiłem ten POWER GREEN GAS z silikonem - 1100 ml pięknie kopie :-P nie to co ten hfc :-F

Dokupiłem też kulki gunfire i nie polecam do tego pistoletu.Wpada kilka na raz do lufy i nie są takie gładkie jak inne.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja odświerze temat tego poychacza :mrgreen: dorobiłem go, z kawałka plastiku, wzmocniłem kartą sim a raczej tą ramką po karcie sim, skleiłem, wymodelowałem, skleiłem i odpukać, trzyma sie. Wywaliłem ze 4 magi pełne 2 w domu 2 na zewnątrz w poniedziałek w akcji wypróbuje. O zmianach będę informował na bierząco :uśmiech:

 

A jakiego kleju używałeś jeśli można spytać?

Próbowałem już 3 klejów 2 składnikowych. Jeden nawet kosztował 26zł... Żaden z nich nie wiąże się z tym tworzywem od popychacza!!

 

Z tego co wiem to do obecnych zamówień dodają w zestawie zapasowy popychacz.

Link to post
Share on other sites

Do sklejenia tego użyłem "kropelki". Tylko sklejałem to kilkakrotnie, a kawałek plastiku idealnie przylegał do popychacza. Wszystko potraktowałem pilniczkiem. Musiałem odciąć kawałek ułamanego popychacza i powiem wam, że jakość tego plastiku jest do kitu. Nóż wchodził jak w masło, dla porównania gdy wycinałem dorobiony kawałek musiałem nagrzewać nóź żeby cokolwiek uciać... Jeszcze sie trzyma, sam nie wierze, no ale trzyma sie, pytanie czy wytrzyma aż przyjdzie popychac od HFC. Wszelkie zmiany na bierząco będę zamieszczał.

 

Pozdrawiam i wesołych.

Edited by swrsc
Link to post
Share on other sites

Ja odświerze temat tego poychacza :mrgreen: dorobiłem go, z kawałka plastiku, wzmocniłem kartą sim a raczej tą ramką po karcie sim, skleiłem, wymodelowałem, skleiłem i odpukać, trzyma sie. Wywaliłem ze 4 magi pełne 2 w domu 2 na zewnątrz w poniedziałek w akcji wypróbuje. O zmianach będę informował na bierząco :uśmiech:

 

Ok dzięki. Ja spróbowałem dorobić to z 3 różnych klejów. Poczekam do jutra co by na 100% stwardniało i osądzę czy jest to coś warte.

 

Właśnie kończę walczyć z magazynkiem i uchodzącym gazem. Po wielu nieudanych próbach z teflonówką i uszczelkami postanowiłem zakleić stopkę magazynka na stałe. Z początku gaz uchodził między pinami!! Wiem, że to dziwne ale tak było. Miska z wodą prawdę wam powie :) Później systematycznie zaklejałem miejsca gdzie uciekał gaz. Aktualnie ucieka jeszcze w miejscu gdzie sprężyna styka się ze stopką ale to już ostatnie miejsce jakie pozostało mi zakleić. Mam nadzieję że to pomoże na amen :) a gaz będzie siedział w środku do póki sam go nie wystrzelam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...