Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie jako chyba jedynemu przydażyła się ina usterka. Otóż dzisiaj na strzelance po strzale zamek został w cofniętej pozycji. Pociągnąłem go do tyłu i po puszczeniu posypało się kilka elementów. Skleciłem wszystko z powrotem i po kolejnym strzale znowu zamek się zablokował. Okazało się że to śrubka trzymająca tą blaszkę z tyłu się poluzowała i zaczęła wystawać przez co zaczepiała o kurek powracaniu zamka do normalnej pozycji. Próbowałem ją przykręcić ale gwint był zerwany. Nie wiem czemu tka się stało ponieważ nigdy nie rozkręcałem repliki. Jutro nagwintuje ten otworek i zobaczymy co z tego będzie.

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj moją Berettę ze sklepu Metalgun.pl Przyszła w plastikowej walizeczce z zapasowym cylindrem - tą częścią, która najczęściej pada. Jest to moja pierwsza replika na gaz. Mam z nią (a konkretniej jej magazynkiem) jeden problem: chyba nie potrafię naładować jej gazem. Przykładam butlę do zaworu, i słyszę jak delikatnie syczy - ale nie czuć zapachu gazu. Jednak 10s ładowania starcza parę strzałów! Trzeba tam coś odkręcić, czy może nie należy dociskać butli do zaworu do końca? A może to ma się tak długo ładować?

Link to post
Share on other sites

witam. włożyłem tą uszczelkę do zaworu, tak jak polecaliście wyżej, ale na pierwszej strzelance ją zgubiłem. W domu włożyłem następną i okazało się, że jak kończę ładować gazem to uszczelka "przykleja" się do tej dyszy z butli i wychodzi razem z nią... ma ktoś jakiś pomysł??

 

a druga sprawa - jak długo będzie się wyrabiał ten hop-up, bo wpakowałem najcięższe kulki jakie miałem w domu (0.33) i dalej wynosi w górę :P

Link to post
Share on other sites

Musisz wyregulować zawór ten który się naciska aby wyleciał gaz. Od razu mówię, że może być ciężko ale już niewielka regulacja przyniesie wielki efekt.

Widze ze masz doświadczenie, wiec moze poradzisz jak go wyregulowac bo ja jestem kompletnie zielony jesli chodzi o taka regulacje a nie chcialbym czegos zepsuc.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

A ja mam pytanie z innej beczki:

 

Czy znacie sposoby, aby *ograniczyć* moc tej repliki do wartości poniżej 250fps (takie są wymagania grupy, z którą się strzelam).

 

Może wystarczy najgorszy na rynku gaz kupować ?

Może da się coś lekko rozszczelnić ?

 

dzięki za podpowiedz

Link to post
Share on other sites

Witam.

Może mi ktoś napisać jakie "firmowe" magazynki pasuja do tego modelu ? Mam z nia wielki problem gdyz po 3-4 strzale zamek porusza sie poł cm w tyl i caly gaz uchodzi. (replika była juz w serwisie niby naprawili ale gdy wróciła wystrzaeliłem ze 3 magazynki i problem wrócił) Bo chciałbym sprawdzić czy tak samo bedzie z magazynkiem innej firmy niż Bell.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Może mi ktoś napisać jakie "firmowe" magazynki pasuja do tego modelu ? Mam z nia wielki problem gdyz po 3-4 strzale zamek porusza sie poł cm w tyl i caly gaz uchodzi. (replika była juz w serwisie niby naprawili ale gdy wróciła wystrzaeliłem ze 3 magazynki i problem wrócił) Bo chciałbym sprawdzić czy tak samo bedzie z magazynkiem innej firmy niż Bell.

 

Miałem podobny problem w innej gazówce.. z tego co pamiętam to była beretta 93r od stti.

 

Postaraj się ją wyczycić (głównie częsci od zamka i to co go trzyma) przesmaruj to sylikonem, a później popracuj ręką :lol:

po przesmarowaniu pobaw się zamkiem tzn poruszaj z jakąs większą prędkoscią zamek od początku do końca i tak z jakies 5 min... jak nie pomoże popracuj dłużej musi to sie rozruszać inaczej chyba będziesz musiał chyba wymienić sprężynki powrotną i tą drugą :wink:

 

Myslę że powinno pomóc

 

P.S.

Westie nie wiesz czy magi od tej automatycznej 93r od stti magi będą stykać? bo mam je 2 albo je sprzedam albo będą mi użyteczne...

Tak bym miał łącznie z 3 magi w tym 2 na 39 kulek :twisted:

Lub może wiesz do której beretty by jeszcze pasowały?

Jak cos to mam częsci od tej 93r stti jesli ktos był by zainteresowany...

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Czesc, dostalem juz swojego bella, i mam taki problem: Laduje maga przez miej-wiecej 5-8 sec i laduje kulki. Po 3 strzalach robi tak jakby nie mial juz gazu, a jak przechyle go na lewa strone to strzela. Wiecie moze co to moze byc?

Odkręć prawą okładzinę i zobacz czy nie spadła Ci taka sprężynka.

Link to post
Share on other sites

Wiesz nie, jest na miejscu, ale po glebszym przemysleniu dotarłem do wniosku, ze za to odpowiedzialy jest ten haczyk, ktory naciska zaworek od gazu, przed kazdym strzałem, poprostu on sie zeslizguje. A jeszce jedno zobaczcie w ktore miejsce u was on uderza w ten czubek, czy w ta obramowke z uszczelka, no i oczywiscie czy da sie to naprawic czy odsylac do krakmana

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...